Споделена история от Тинейджърски

Супер!!! :))))
Здравейте, ХВАНАХ СИ ГАДЖЕ... таината формула е да бъдеш себе си, знам го от личен опит и сега съм много щаслив. А като си спомня какви мъки бяха като заговорех момиче, то беше едно спичане на положението, то небяха милион неловки ситуации и т. н. и т. н. Обаче сега разбрах как стоят нещата, Младежи бъдете такива каквито сте защото най много пъти съм се провалял като съм се правил на интересен и въобще на такъв какъвто не съм. Открих че най готин си когато си себе си след като разбрах това го приложих и си ХВАНАХ ГАДЖЕ.
Е можеби сега ще има коментари от сорта ''Превъзбуден олигофрен'' но аз не пиша за хеитърите а за младежите който са готини а не са го осъзнали и не знаят как да го приложат. И на последно място но не по важност: Бъдете активните в разговора, не оставяите разговора да умира защото така умират и шансовете ви.
МЛАДЕЖИ СПАЗЕТЕ ТЕЗИ ДВА ОСНОВНИ СЪВЕТА И ВИ ОБЕЩАВАМ УСПЕХ!!!

Коментари

1.   Честито! :)
Надявам се скоро и аз да си намеря; все още съм нямал.
Благодаря за съветите и късмет! :)

2.   Нищо ново не си казал.

3.   Аз съм момиче и ще кажа, че тази "формула" е всеизвестна, но просто никой не може да я прилага както трябва. Иначе честито за гаджето и се постарай да я задържиш. И ако се опитваш да я използваш само за секс мисли му. Успех!

4.   Честито, бъдете щастливи!

5.   Честито, радвам се за теб. :))
НО както при всяко правило и тук има изключения, повечето хора не са свикнали да чупят стереотипите и да приемат "различните", тук ще дам за пример себе си, тези с по-различен характер, с по-различно държание, по-особените. И когато видят, че не си като тях, че си някой по "странен" те те отхвърлят. Е, тогава нима няма да се държиш по друг начин, да си някой друг? Аз лично мога да общувам с много хора, но единици допускам до себе си, и Благодаря на тези, които въпреки недостатъците ми, които не са малко, са останали с мен. С гаджетата никога не ми е вървяло, не че не мога да си хвана, но просто много бързо се изчерпва всичко. Сега отново опитвам с едно момиче и залагам на същноста си, надявам се този път да се получи. Иначе те подкрепям за всичко написано!

6.   На колко години си?