Споделена история от Тинейджърски

Приятелят ми не иска да правим секс
Здравейте. Аз съм момиче на 15 години, а приятелят ми е на 17. Аз искам да правим секс, а той не иска и започва да се ядосва, когато говоря по тази тема. Помислих си, че има друга. Казах на мама, защото ми беше адски гадно заради поведението му и тя ми каза, ако не иска да правим секс да си намеря друг приятел, а аз много си обичам моя приятел, защото не съм малка за секс. Какво да правя?

Коментари

1.   Тая твоята мама е за бой. Остави, че нищо градивно не те е посъветвала, ами и удобрява непълнолетната и дъщеря да прави секс!
Образова ли се преди да предприемеш тази крачка? Наясно ли си за болестите предавани по полов път и всичко останало?
И не ти ли дойде на ум, че момчето може би иска да изчака известно време? Не го притискай! Правила ли си секс досега?

2.   "аз много си обичам моя приятел, защото не съм малка за секс. "
Моля!? Прочети пак какво си написала!
Не вярвам на таиз история, коя майка ще насърчава дъщеря си не само да прави секс, ами и да зареже момче, понеже от не искало!? Поне 3 абсурда има в тази история и мисля, че е измислена! Ако не е- още по-зле за авторката...

3.   Даже много си закъсняла. Я виж ромките вече са родили по две чавета.
Ами ако те оплоди, какво ще те прави това момче на 17
Гледай си учебниците вместо порно-чалгата.

4.   "защото не съм малка за секс"
Подобно мислене ще те докара до големи проблеми, не си малка, че даже си закъсняла за дете!

Не се обиждай, мислиш детински.

5.   Какво да правиш? Ами прегледай се..

7.   Абе момиче, я се осъзнай. Аз на твоите години играх на шише и ме беше срам за заговоря момче и си учех уроците, а ти за секс мислиш. Това ли е бъдещето на майка България? Срам и позор!! Секс се прави над 18 годишна възраст, защото преди това тялото не е добре развито, явно твоя приятел го знае и вижда, че си леко момиче и не иска да хване нещо от тебе.

9.   Едва ли е истинска тази история

10.   Е в днешно време вече момичетата почнаха да молят за секс, а ние момчетата да се дърпаме
M18

11.   Момче на 17 се занимава с плоска 15 годиша. ЛОЛ. Къде го има това? Намери си някой на 15. Той се заглежда по жени, а не по дечица.

12.   От авторката: Където написах ''... много си обичам моя приятел, защото не съм малка за секс. '' - се обърках, исках да кажа, че мама ми каза, че не съм малка за секс.

13.   А може би, не е вярно, че не иска, но за разлика от теб има малко ум в главата и знае, че на 15 ти е прекалено рано. Защото не знам доколко си запозната, но правенето на секс освен удоволствие е и голяма отговорност и към себе си и към другия. така, че евала на приятелят ти, че мисли с главата си.

14.   Честно... слaвa Богу, че децaтa ми рaстaт в другa държaвa!!!
Гнилоч, мухъл и плесен вече... кaкто някой беше кaзaл- кофти мaт`риaл.

15.   Това е пълна измислица, дело е на пъпчив пубер. Много тъпо измислена помия.

16.   Така
1. Малка си за секс, вярващ ли ми или не твои проблем.
2. Как така майка ти одобрява ти да правищ секс!? Нека посети психолог ти си малка за секс
3. Ако се обичате ще сте заедно дълго време и когато си на 17-18 тогава ще си готова а и той тогава би трябвало да те иска.
Butterfly~

17.   Първо.. порасни..! Не си малка за секс.. м да.. и съм наясно че го правиш само защото, някакви кози били правили и ти искаш да си следващата.. а и мислиш ли с тази главица, ако това момче тръгне да разказва че си го зарязала само защото си искала секс а той не, няма да станеш интересна а кур*а.. а и надявам се тази история да е измислена, защото е напълно безполезна. И
се чудя колко ли тъпа е майка ти, за да те посъветва подобна глупост, има хора с далеч по-голяма нужда от помощ а ти с твоите безсмислени запитвания.. и съветите които ще ти дадем.. ако си решила да правиш, няколко коментара няма да е спрат..
надявам се да си излязла от филма, и да си се запътила към книгите и учебниците.. :)

Dingadoriq / 16

18.   Майка ти е доста зле както и ти. Може би не иска да ти боли и те пази?

19.   Нямам думи.

20.   На 15 секс? Ами малка си, пък майка ти просто няма нужда да коментирам.

21.   За мен си малка :) (на 16 съм ;) ) аз не съм правила все още изчакай поне 1, 2 години явно приятелят ти е свестен човек и смята не за добре от сега да го правиш ако имаш чувства към него не го зарязвай заради това, защото сиг го прави с добри намерения и защото те обича, но така е само според мен ако се чувстваш прекалено готова. Седнете и поговорете и разбери каква е причината за нежеланието му! :)
Късмет! : *

`Кати`

22.   Момче, което не иска да прави секс и майка, която окуражава 15-годишната си дъщеря да води полов живот? Хахахахах Да, това е съвсем реална исторя. 100 процента. :D

23.   Според мен нетрябва да го пришпорваш. Може да не е готов, което не е много вероятно. Явно иска да те предпази. Може да мисли, че не си готова. ;) За сега се задоволи само с целувки и прегръдки. :)

24.   Е как да не си малка, като си само на 15 години. За мен е нормално към 18-19 години да започнеш със секса. Но в днешно време все повече започват да правят секс дори на 11-12 години, в резултат на което има много, които раждат на твоята възраст.
Просто пък не знам, каква е твоята майка да ти дава, такъв съвет на 15 годишното си момиче, колкото й съвременно мислене да има.
Не ли си се запитвала, че твоят приятел може да е детствен и може да не е готов все още за секс.

26.   Или е девствен или е педераст. Кривата круша не се изправя, намери си някой друг батко ;)

27.   Историята е измислена, а тези, които твърдят, че на 15 е малка за секс да пият една студена вода и да преосмислят нещата. На 15 никак не е малка за СЕКС. Стига да е с презерватив няма никакъв проблем. Не знам вие какви родители ще бъдете. Ако някой не толкова светъл ден децата ви избягат от вас не се чудете защо са го направили.

29.   Каква е тази безотговорна майка. Бра на момчето, че е от малкото останали свестни в днешно време вместо да се радваш ми се оплакваш тука. Я си гледай уроците по добре!

30.   "Не била малка за секс" ами тя майка ти да не би да е от някоя махала, където децата започват да се чукат още на 12г.!!?
Порасни и тогава мисли за тия работи! "Искала секс" -устата ти още на мляко мирише, а тя си мечтае пи*ки да лапа .. !?
Грозната истина: Масово извращение на поколението, не те знам като хванеш някоя полова болест заради твоя лек акъл на продажна жена. Какво бъдеще си мислиш, че ще имаш след като започнеш да се ебеш наред? Сигурно на някоя магистрала после! Аз на твоите години как пък не съм си мислила за тия работи не знам. Вземи налягай над уроците, спри порното и се занимавай с по- стойностни неща !!!
Ж20

31.   От авторката: Не съм малка за секс, а приятелят ми не е девствен. Майка ми също е правила секс на 14-15 и няма право да ме лишава и мен от секс. ;) Повечето ми приятелки са правили секс в 7-8 клас. (аз съм 9-ти) Не гледам от тях просто обичам приятеля си и искам да правим секс. Правила съм секс 3 пъти само с предишния ми приятел, който се оказа боклук. ;)

38.   Винаги съм мечтала за майка като твоята! Благородно ти завиждам :)

39.   Супер! С мислене като твоето в скоро време очаквам история "Забременях на 15. Как да кажа на мама? ". Бе, деца, вие акъл имате ли? ! Майка ти го била на правила, приятелките ти го били направили... ами по тая логика имаше едно Айше, което беше родило на 11, по новините я даваха. Ми, щом тя може, защо не и ти? Момиче, мисли с главата си!

40.   Абе вие нормални ли сте?
Номер 7 времето, полонението, всичко тогава е било различно. Все едно да ми сравняваш 17-ти с 21-и век. И какви са тези глупости с недоразвитото тяло и 18-годишната възраст. Всички се развиваме до 21. Секса и развиванто на тялото нямат нищо общо.
Номер 11 сега 15-годишните изглеждат по доста по- различен начин отколкото(вероятно) в представите ти. Доста от момичетата в тази възраст изглеждат по- големи, развити и т. н
И какви жени.. на 16, 17 години не може момиче да е жена! А едва ли някое момче на тази възраст заглежда 10 години по- големи.
Номер 17 не всеки прави секс, защото някоя си там е правила и да не си по- назад айде и ти да почнеш. Помня на 15 години как ме тресяха хормоните и колко много исках да го направя, но това не стана, де.
Номер 24 ако искаш момичето да се пази до сватбата.. няма да е лошо. Някой да не я обезчести, мдаа. А относно секса на 11-12 ти лично чувал ли си /познаваш ли някоя девойка, която да е правила секс на тази възраст? Аз не. Това е сууупер рядко, не знам защо си мислите, че едва ли не всяка втора, трета започват с половия живот оттогава.

Аз не смятам, че е малка за секс и щом е готова.. какво лошо има. Само да е пази от болести и забременяване.
П. Т. : Авторке, говори с него. Има нещо нередно в това да не иска да правите секс.

41.   Абе вие нормални ли сте?
Номер 7 времето, полонението, всичко тогава е било различно. Все едно да ми сравняваш 17-ти с 21-и век. И какви са тези глупости с недоразвитото тяло и 18-годишната възраст. Всички се развиваме до 21. Секса и развиванто на тялото нямат нищо общо.
Номер 11 сега 15-годишните изглеждат по доста по- различен начин отколкото(вероятно) в представите ти. Доста от момичетата в тази възраст изглеждат по- големи, развити и т. н
И какви жени.. на 16, 17 години не може момиче да е жена! А едва ли някое момче на тази възраст заглежда 10 години по- големи.
Номер 17 не всеки прави секс, защото някоя си там е правила и да не си по- назад айде и ти да почнеш. Помня на 15 години как ме тресяха хормоните и колко много исках да го направя, но това не стана, де.
Номер 24 ако искаш момичето да се пази до сватбата.. няма да е лошо. Някой да не я обезчести, мдаа. А относно секса на 11-12 ти лично чувал ли си /познаваш ли някоя девойка, която да е правила секс на тази възраст? Аз не. Това е сууупер рядко, не знам защо си мислите, че едва ли не всяка втора, трета започват с половия живот оттогава.

Аз не смятам, че е малка за секс и щом е готова.. какво лошо има. Само да е пази от болести и забременяване.
П. Т. : Авторке, говори с него. Има нещо нередно в това да не иска да правите секс.

43.   Къде ги тия момчета дето се дърпат на секс бе, що никога не попадам на такива? ! И сериозно ли? На 15 и дори майка ти те насърчава за секс... докъде я докарахме...
Ж17