Споделена история от Тинейджърски

Искаше да сме само приятели с привилегии, а после се влюби !
Здравейте, пише ви едно 16 годишно момиче. Историята ми е следната... Въпросното момче е 2 години по-голямо от мен... От август започнахме да си пишем, като той ми писа пръв и общо взето сме от един град, но се запознахме в мрежата.. Беше супер мил, а аз тогава от това имах нужда. След около месец писане по цели нощи решихме да излезем на кафе. А няколко дни преди оговорената среща той ми беше казал, че иска просто приятелка с превилегии, неангажираща връзка и така... А, аз много бях хлътнала и това ме обърка и му казах, че аз такъв тип връзка не искам и тогава се разбрахме да се видим и да поговорим наживо. Така, излязохме и той се влюби в мен!!! Попринцип се оказа, че една приятелка го познава и, че е някъв бадас :дд както се казва и, че никога не е имал сериозна приятелка, все с курви и щял да ме нарани.. Та затова ми беше странно, но той започна още повече да ми пише и каза, че се е влюбил в мен и, че иска нормална връзка, че това, което е искал тогава вече не го вълнува, стигало му само да е с мен... Аз може би се уплаших от всичко това и прекратих почти всякакви контакти с него... После от някъде ми изнамери номера и започна да ми звъни, да казва, че ме обича, че не може без мен, че заради мен се е променил, а аз съм му разбила сърцето, а мен ме тресе едно чувство на вина постоянно и така продължава до сега вече 5-6 месеца... Какво да правя побърквам се вече? А и той какво иска и прав ли е според вас? Помогнете ми, моля ви

Коментари

1.   Добре, де... Ти харесваш ли го, имаш ли чувства към него? Ако имаш, взимайте се, може и да излезе нещо. В случай, че ти е безразличен - режи директно и толкоз.

2.   Мисля, че изобщо не си наясно какво означава "приятели с привилегии" :)

3.   5-6 месеца? ! Момчето те обича! Нз кво се чудиш!

5.   Ще ти кажа само това - Едно момче/мъж, не спира ли да те търси и то по цели месеци... Ще мине през огън и вода само и само да е с теб :)

М19

6.   Авторката към #3 не се чудя, аз не искам да съм с него, това го знам, просто не знам какво да направя така, че да не го нараня

8.   Прекалено сте малки и недозрели за да бъдете "приятели с привилегии". Или ще се обичате, или ще се намразите, или и двете в различна последователност.