Споделена история от Тинейджърски

Да му кажа ли, че го правя и с други?
Здравейте, аз съм Гери, на 16 години. Имам си приятел, към който съм много привързана и много ценя, но той е вече студент и живее във Варна. Въпреки това продължаваме да сме заедно, чуваме се всеки ден, при всеки удобен случай аз ходя при него или той идва при мен, мога да кажа, че се обичаме. Имаме планове за бъдещето.
Всичко е ок, но сега поради разстоянието правим секс много по рядко от преди и аз започнах от време на време да го правя и с други момчета, без чувства, просто секс. На купони или чрез запознанства по интернет, просто намирам някакъв одушник по този начин. Винаги сме си говорили, че и двамата се кефим на т. нар. отворени бракове и един ден като сме семейство не бихме се ограничавали става ли въпрос за секс за забавление. Въпреки това се чудя дали да му кажа, не знам как ще реагира като разбере че се чукам и с други... аз съм му казала да се чувства свободен ако му се прииска и на него там да го направи ако е само заради секса за кеф и толкова. Не искам да го изгубя, но не искам и да стоя на сухо и нищо да не правя.
Вие какво бихте направили на мое място?

Коментари

1.   Лошо няма, най-вероято и твоят е така, но лошото е, че веднъж почнеш ли с този начин на живот...със случайният секс не вярвам да спреш като се влюбиш и направиш семейство и деца с някой будала. Сега си малка и мислиш, че светът е твой, че сексът е игра, но всъщност е огън, който много пари

3.   Когато момчетата говорят за отворен брак, или свободни отношения с други, те имат предвид само себе си, но не и приятелките си. Така че, не се хващай на тази въдица.

5.   Прекрасно, ако забременееп, дори няма да знаеш от кого е. Голем кеф! Особено ако си лепнете и по някоя друга буба един на друг, после ще е голем кеф, като се погледнете в очите. Ще се чудите кой кого е наколадил.

6.   Опазил ме Господ от подобен вид момиче до мен за сега и вовеки.. момчетата те използват да си начешат оная работа, ти явно си на същия принцип, сега си на 16, може и някога да се оправиш, но божа работа. Аз имах една приятелка, с мен сериозна ок, но като и четох веднъж фейсбука с един била за една нощ, с друг спала на купон, е повярвай ми отвратих се, обичах я до един момент, но в последствие през времето в което бяхме заедно все ми изникваше случая как се чука месец преди да се запознаем с момчета за по една нощ и не можех да повярвам в нея, дори да не ме лъжеше и да не ми изневеряваше, не можех, не можех да я обичам повече, защото е била играчка на всякакви мухлвоци, а ако една жена не е скъпо бижу, аз нямам намерение да й подарявам рози, подаръци, да й падна на колене и да се оженя за нея. Не искам девствена, а искам жена с морал и достойнство, както във времето си преди мен, така и за в бъдеще и в настояще, поне аз съм такъв, не ме интересува да си начешам оная работа. За жалост светът стана противоположен на това, плаче ми се всеки ден, опитвам да бъда като другите, да не се влюбвам, да правя секс за една нощ, не мога, не искам, не ми е в съзнанието

8.   Много го ценя, много съм привързана, много го обичам - ама спя с други. Ей такива изказвания са ми най-смешни. Ти ако го ценеше нямаше да се занимаваш с други. Като ти пречи разстоянието и ти е толкова голям проблем да стоиш на сухо, просто се разделете. Що за връзка е това? И аз имам приятел с когото не се виждаме по месец, но гарантирам, че нито аз, нито той се занимава с други. Защото секса не е на първо място. Има много по-важни неща, които много явно не осъзнават. Но няма проблем - щом ти искаш да правиш секс с други - прави си, никой не те е спрял. Но така няма смисъл да бъдете заедно. Това не е никаква връзка.

9.   Повярвай ми - колкото и разкрепостен да го раздава, няма мъж, който да изпадне във възторг когато разбере, че жена му се чука с друг...
Ти пък какви чак толкова сексуални нужди имаш на 16 години?
Нямам думи просто...

10.   Дрън-дрън.. на 16 и аз си мислех колко са готини отворените връзки. Когато си хванах първото по-сериозно гадже и се влюбих, мисленето ми изцяло се промени. Фактите показват, че ти не харесваш приятеля си истински и най-добре е да се разделите. Моят личен съвет е да ограничиш броя на партньорите. Ако ще е само секс - хвани си един секс бъдди...

11.   Ти си много залупен човек. Имаш гадже искаш да си с него а спиш с други. Виж нещо аз съм момиче на 15 имам приятел които живее на 50км. От моя град и никога не бих си го позволила нищо че съм ненаситна за секс. Според мен правиш угромна грешка като спиш с други. Най-добре му кажи :)

12.   Ако не му кажеш и продължиш така, връзката ви е обречена, най-вече заради дистанцията, която ви дели.

Така че по-добре му кажи. Още повече щом сте говорили по въпроса и имате принципно съгласие, може дори да му хареса.

13.   От Гери... Първо не съм толкова малка и глупава да давам да свършват в мен без презерватив, така че тук за нежелана бременност не говорим... Второ не го правя с всеки срещнат, всяка вечер и безконтролно... Трето не мисля, че щом сме говорили затова и аз съм му дала зелена светлина, той трябва да се засяга чак толкова... Просто се питам кое е най-правилното и за мен и за него... А за задръстените чичковци и лелки, отдавна вече е минало времето на моногамията и първия път да ви е след сватбата, достатъчно сексуални партньори съм имала за няколко години и мога да кажа, че секса си е чисто и просто за удоволствие и няма нищо общо с любовта :P

14.   Помисли си, какво би станало ако единия от родителите ти е в командировка, а другия прави случаен секс... и нека предположим, че са имали щастлив брак до този момент.
Макар и да не сте женени, най-вероятно ситуацията няма да е красива.
По-добре спри да се занимаваш с него.

15.   Израза 'достатъчно сексуални партньори съм имала за няколко години и мога да кажа, че секса си е чисто и просто за удоволствие и няма нищо общо с любовта' за едно 16 годишно момиче ми звучи някак си смешно. Според мен кажи на приятеля си, но в никакъв случай не очаквай някаква спокойна реакция от негова страна.

17.   Това номера с "отворените бракове" мъжете го пробутват, когато нямат сериозни намерения. С теб ще има "свободна връзка", обаче друга ще си вземе за жена. На 16 години си и наивно смяташ, че тия глупости работят в живота. Както си се засилила, един ден ще установиш, че тебе все ще те търсят за подобни връзки, преди да си намерили нещо по-подходящо. Знам, че звучи грубо, но такава е действителността, а когато го разбереш, вече няма да си на 16 и всичките ти приятелки вероятно ще са омъжени, така че ти си решаваш, а и не забравяй, че съпътстващата репутация ще си върви вече с теб.

18.   Брех.. Па ти си много голяма бе. В какъв век живеем. Стегнете се бе хора това е грях! Още на 16 си. Имаш гадже правиш секс с него и тва не ти стига, правиш го и с други. Знайш ли как ги наричат такива като теб. Еми щом не си глупава и не си толкова малка именно знаеш. И си дошла за съвети молиш хората, да се излагаш! Кажи не приятеля си, нека и той да знае за ква стока си.. Ти никога няма да се промениш вече, ако сега е така като се омъжиш пак ще е същото. И ще дойде ден, когато твоите деца ще ги е срам от теб. Добре де помисли си, ако товята майка прави секс ей така с когото си иска, щото татко ти е в чужбина как ще се чувстваш или как ще е на баща ти... Голяма работа сте.... Извинявам се за тона, обаче ако аз не ти ги кажа тия неща от никого няма да ги чуеш. Съвземи се и мисли с акъла си, много си малка!

19.   Браво щом още отсега си започнала с бройките представям си какво ще си на 30. И се гордееш с това нямам думи. Мъжете виждат, че си лесна и затова те искат. Дано някой ден осъзнаеш, че си се превърнала в изтривалка за тях. Къде отидоха моралните ценности. Сексът ли не най - важното нещо за една връзка. Ако държеше поне малко на това момче нямаше да спиш, с всеки в негово отсъствие. Моя съвет вземете се разделете по добре той да си намери някоя по - свястна, която ще държи на него, а ти си спи с който си искаш

20.   От Гери... Благодаря ви за хапещите и нападателни коментари, все пак и от тях мога да си извадя някои изводи колко задръстени хора има още в нашата страна. Е няма как да ги стигнете западняците, там секса във всичките му форми е ежедневие и нещо абсолютно нормално. В друга посока отиде темата. А, и още нещо, това че съм "само" на 16 не ме прави никак малка, а може би ви е яд, или пък си падате по 16 годишни и го криете, както и да е, бъдете щастливи в задръстеността си. А пък аз ще си го правя с който си искам :P

21.   Не ние сме задръстени, просто ти си к*рва. Това не е обида, а самата истина, миличка. Само ако можеше да се видиш колко си смешна отстрани. И да, много ти завиждаме, да знаеш, щото ние сигурно не можем ако искаме да се е*ем с всеки срещнат. Не мисли, че понеже ти връзват си много красива, щото евтината стока има най-много потребители. Като ще си го правиш с който си искаш и не искаш мнения защо изобщо писа тая история? За да се похвалиш, че си евтина може би? Това да не е обява, написала си си името, поне и тела си напиши да знаят къде да те търсят загорялите чичковци. Аман от такива като теб в тая държава бе. ХАХАХА!

22.   Не бих се определила като лабилен човек, но такива спорове на тази тема ми лазят по нервите. Нормално ли е да изневеряваш и да си влюбен, обвързан, да обичаш? За мен не, но все повече хора го приемат така. Делиш секс от любов, но има нещо като секс с любов и там е истината- да бъдеш с човек, с когото познавате телата си и да изпробвате разни работи за ваше удоволствие, да искате да правите секс само един с друг, защото ви е по-готино заедно. Разбирам да сте в отворена връзка и нещата да са обсъдени, окей съм с това, но в случая вие сте говорили за отворен брак, мисля, че не сте женени.

Все едно, няма да ти изнасям лекция, имаш въпрос и ще ти дам моето мнение. Отвори темата с него, питай го дали е правил секс с други и му кажи, че може да е 100% откровен с теб. Каквото и да отговори, предложи му да сте в отворена връзка, питай го дали е съгласен да правиш секс с други момчета и му кажи какво си направила... или недей... но първо разбери дали иска да те дели с други, или чисто и просто му слагаш рога в знак на любовта ти и вярата ти, че той няма против.

23.   ". А, и още нещо, това че съм "само" на 16 не ме прави никак малка, а може би ви е яд, или пък си падате по 16 годишни и го криете, както и да е, бъдете щастливи в задръстеността си. А пък аз ще си го правя с който си искам :P"
Много си интересна, миличка
За какво питаш хората какво да правиш, след като си голяма?
Голямото самочувствие, понякога води до голяма дупка...
Задръстени можеш да ни наричаш, то се вижда коя е смешната ;)
Точно такива мозъци като теб разрушават държава, докато мислят "умно" ха-ха
*лично мнение

24.   Ама не бе, не съм малка, на 16 съм, даже съм много пораснала, че чак се ч*кам с всеки срещнат и то зад гърба на гаджето ми. Браво! Поздравявам те! Продължавай все така. Защо пък да не станеш и пр*******ка и гаджето ти пак да не знае. Каква си селянка само. Хем пишеш тема, хем после нападаш, защото коментарите не ти харесват и защото хората тук ти казват истината. Стана ми жал за момчето. Сигурно си мисли: "тя ми е вярна, тя няма да ми изневери", но ето я истината - приятелката му се прави на света вода ненапита.
Засрами се! На 16 с най-различни, чудесно просто. Накъде отива този свят... Все повече момичета се превръщат в пълен провал и после защо им казвали к**ви...
И да, аз съм задръстена, защото не съм като теб и не ходя по момчета на тази възраст.

25.   Като се опариш, ще си седнеш на задника...има време.......

30.   Уфф зависи от мъжа. И аз съм като теб. Обичам приятеля си, но понякога правя секс и с други хора, не помислям и да му кажа, защото знам, че това ще го нарани, няма да ме зареже, но ще се чувства зле. Истината е, че обичам това момче, но секса с него не става, като съм с него се срамувам да му кажа какво искам, ако е малко по-мръснишко, докато от другите мъже не ме е срам.

31.   От Гери... Аз моя си го обичкам, а и секса с него си е супер... просто го няма тук при мен и се виждаме на месеца веднъж, понякога и по-рядко. То така не се издържа и затова го правя и с други момчета ей така просто за кеф:)

32.   Когато обичаш някой трябва да посветиш тялото и душата си само на него. Защото този човек ти вярва. Има ти доверие, че не си лягаш с други и, че си само негова. Кой мъж би приел приятелката му да спи с чужди? Това, че се виждате рядко не е оправдание... Като толкова не можеш да издържаш мастурбирай, ако ли не - купи си вибратор и се занимавай с него. Няма логика в думите ти. Ако беше на негово място как би се почувствала? Ако един ден ти признае, че е чукал половината град докато сте били заедно, как би реагирала? Тогава това с отворената връзка не мисля, че ще ти хареса. Когато обичаш някой, той ти е напълно достатъчен във всички аспекти и не трябва да имаш тайни от него. В ред на мисли излиза, че не го обичаш и си с него само да те начеше. Каква връзка е това? Тц тц тц. Да ходиш и да лягаш с тоз и оня... и то на тези години?? Горкото момче, не пожелавам на никой мъж такава жена, па остава и да му лепнеш нещо.. Ти или си ку*ва, или си нинфоманка, трети вариант няма..
Вместо да си играеш така с него, просто го остави и след това прави каквото искаш.
-Mononoke

33.   От Гери (авторката)... онзи ден му казах, че съм го правила и с други просто за спорта, без чувства. Той знае, че си обичам него. Прие го сравнително добре, каза ми че и той веднъж е чукал някаква колежка. Стана ми малко тъпо, че той го е направил само веднъж, а аз повече от него. Това обаче не значи че съм някаква к..ва както ме изкараха някой от по горните коментари, умерена нимфоманка по ми харесва, шегичка. Просто в днешно време едно 16 годишно момиче си има сексуалните потребности и мисля че е нормално.
Сериозно се замислям да се преместя при приятеля ми във Варна и да си доизкарам средното образование там, за да сме си заедно. Само незнам нашите как ще реагират:)

34.   33, хич не си такава, каквато не ти се ще да бъдеш...
И знай, че една 35-годишна "кранта" има поне 10 ПЪТИ ПОВЕЧЕ подобни потребности, отколкото едно 16-годишно невръстно девойче. Представям си те тогава, представям си и какво семейство ще създадеш, и какви деца ще възпиташ... или и ти си от онези, дето изобщо не възнамеряват да "снасят" деца?

37.   от авторката... 34, защо си мислиш, че не искам деца? Разбира се че искам, но със сигурност ще е след 30. Възнамерявам да се наживея максимално, да си уча, да си работя и да изградя някаквя кариера. Това няма нищо общо със сексуалните ми потребности и желанието да го правя въэможно най често и с различни мъже. Докато съм млада смятам да си правя каквото искам, и разбира се, по възможност с човека който обичам до мен.
Колкото и да не им харесва на нашите като завърша училище тази година ще се местя при приятеля ми във Варна и там ще си довърша 2те оставащи години от средното!

38.   Искам да разбера приятеля ти кой е, да го извистя горкото момче. Как може да се занимава с теб, да малката - ти си ку*ва, няма дори какво да се замисляш. Ако искаш да излезеш от този тип живот, първо почни да бъдеш искрена и честна и кажи на приятеля си, че се факаш с мнозина. И аз имам приятелка от друг град на разстояние 100км, но и двамата издържаме без секс.

40.   Миличка това не е истинска обич вашето ако ти го обичаше и той теб нямаше да си изневерявате взаимно! Истината е, че нито ти държиш истински на него нито той на теб.

41.   А и мила още си непълнолетна и могат да те върнат при вашите ако направиш такова нещо. Ако им кажеш те могат да те спрат нали се сещаш. Докато си непълнолетна за съжаление могат да се разпореждат с живота ти.

42.   До авторката 37
Дано по-скоро да те разбере каква си, за да ти бие шута, преди да си се нанесла при него...

43.   от авторката
Знам, че зависи от нашите да се преместя при него, но сега преговарям с тях. С майка е по лесно, баща ми е трудния. Той още си мисли, че секс се прави след сватбата и не знае колко съм напред с бройката :D Само ако знае, че нямах 14г. първия път хихихи
До 42... приятеля ми иска да съм при него и както писах по горе му казах, че тук съм го правила с други, но и също знае че обичам него!

44.   Не!!!

46.   Да! :)

48.   Кажи му. Така се гради доверието ;)

49.   От авторката....
Казала съм му вечеееее, писах по горе. Даже днес като се чухме ме пита дали скоро не съм го правила с някой друг.... само не можах да разбера от интерес ли пита или от ревност.

50.   Живей си живота мацка, не ги слушай тея. Ч. кай си се с който си искаш! За кога да ги пазим тези хубави секси тела, за след 30 ли хихи. Аз съм на 19 и също като теб започнах с палавите неща от рано, и не съжалявам! Сега съм студентка и ако знаеш за какви купони става въпроссс, супер е! А пък като си ходя вкъщи приятелят ми е на линия и пак ми е гот!

52.   Авторке защо се правиш на ударена?
Много добре виждаме, че си номер 44, 48, 46- спри се със тъпата измислена тема, върви във някои извратен сайт и си пиши фантазиите.

54.   Някои от коментиращите просто не мислят реалистично. Чувствата са си чувства, нагона си е нагон и тялото си иска своето. Не е извратено и гнусно, природа е. Авторке, не мисля, че е добре да казваш на твоя, тези неща по-добре да останат само между теб и хората, с които си го правила, нека е така и при него, не го разпитвай дали, кога, как и с кого. Така ми се вижда най-разумно. Успех!

55.   54 - ако и други разсъждават като теб, просто не ми се мисли до къде ще стигнем ;( Значи според теб е нормално сега ако си имам приятелка и я обичам, обаче ни дели голямо разстояние и се виждаме рядко, аз да си се перкам с други момичета през останалото време? Дано по-малко хора подкрепят твоето мнение, че както казах не ми се мисли...

56.   Защо бъркате любовта и секса... едното е душевно и емоционално усещане и копнеж, другото просто си е нужда на тялото и хормоните. Приятелката ми е на 15 и сме изпадали в ситуации на дълга раздяла и сме си правили секс с други хора чисто и просто за удоволствие. Авторке, прави си го с който си искаш, само умната!

57.   Номер 55, какво очакваш? Реално въздържание от хора под 90 няма. Момичето явно не иска да кара на ръчна, защото не ѝ стига примерно или поради други причини. Кои сме ние, че да съдим хората в крайна сметка? Каквото е между нея и приятеля ѝ си е тяхна работа и щом те са решили така, значи това е правилното спрямо тяхната връзка, това е тяхното решение на техния проблем, ако ти имаш същия проблем, може да имаш и друго решение, но решенията се прилагат спрямо съответния проблем, който обикновено е строго специфичен за всеки и ако при теб работи едно нещо, при друг може да не работи, както и обратното, така че да, аз съм за секса с други хора при връзки от разстояние, защото никой не би искал партньорът му да се мъчи и тормози, само заради едната му илюзия за вярност. Каква ти вярност, като на всяка жена ѝ е ясно, е че след известно време без секс, мъжа ѝ е готов да изчука абсолютно всяка, както и на всеки мъж му е ясно, че жена му би се дала на всеки, при положение, че изгаря от желание и не може да мисли за нищо друго. Тези неща така или иначе се случват в такива случаи като при авторката и е по-добре да ги обсъдиш с партньора си и той да знае, отколкото да се опитваш да избегнеш неизбежното. Секса ни е заложено да го правим и имаме нужда от него, както имаме нужда да ядем и пием.

58.   Приеми го така.. имал съм 2 гаджета до сега.. правил съм секс с над 7 различни момичета. Приятелката ми (гаджето е правила 3 пъти).
И тя знае за мен и аз за нея.. Дори той да не прави секс от забавление считам за вярно да знае.. ако не му кажеш и той го зарбере от друга уста ще стане доста по лошо.