Споделена история от Тинейджърски

Сънища и какво може да означават
Здравейте, много ми е любопитно да разбера, дали някой от вас сънува подобни сънища и какво може да означават. Например не веднъж сънувам, че се разхождам в някакъв град, където сградите са големи и красиви, но като се разхождам, забелязвам, че няма абсолютно никаква жива душа. Всичко е абсолютно пусто, няма никой-никакви живи същества, а всичко около мен е толкова красиво. Влизам в някоя от сградите, вътре всичко е подредено, блести от чистота, на масата има ястие(което е съвсем свежо), но кой се грижи за всичко това? НЯМА ЖИВ ЧОВЕК ВСИЧКО Е ПОТЪНАЛО В ТИШИНА. Когато се събудя, се чувствам някак странно зареден с енергия и постепенно забравям дребните детайли от съня, но все пак ми остават някакви спомени, за да мога да ги разкажа. Веднъж го разказах това на един приятел, а той ми отгори, че това било признак на итровертност и асоциалност. Моля ви за вашето мнение по въпроса.

Коментари

1.   Имам чуството, че твоят приятел говори квот му дойде на ум.Все едно: имаш кошмар, нещо лошо те очаква или печелиш от лотарията = ще ти се случи нещо хубаво.Виж сега, нещата не действат по този начин, мога много да ти разкажа по тая тема, но не е сега на времето...Сънищата едва сега започват да се изучават и разследват, така че не бързай.Като имаш хубав сън радвай му се, не слушай тоя твоят причтел...

Ренон

2.   Извинявай, че използвам темата ти ... Преди един месец постоянно сънувах змии, пълзящи, съскаши, но не ме хапят и не съскат върху мен... Някой знае ли какво ще означава това да сънуваш змии? Ще се радвам, ако някой ми отговори. :-) :-) :-)

3.   Прочети зa несъзнaтелни aстрaлни пътувaния по време нa сън.

4.   Авторе, това означава, че ще се справиш (ако имаш )с някаква болест или проблем, но ще се влошиш с нещо друго и различно.

5.   До номер 2 - ако змиите не те хапят ще разбереш лъжа, относно теб. Но ако те хапят ще те лъжат и мамят много. За да се справиш с тея гадни сънища можеш на течаща вода след събуждане 3 пъти да изречеш-всичко лошо в този сън да си замине, както тази вода.

6.   Аз пък преди години редовно сънувах, че се изкачвам по стръмна скала насред нищото, небето червено, а надолу от скалата дълбока тъмнина и точно преди да стигна до върха се изпускам и падам надолу надолу в мрака, който ме поглъща - и след това се събуждах като размахвах ръце и крака за да се хвана някъде и даже един път паднах от леглото. Сега от около година не съм го сънувала този сън, а преди си беше ежедневие...
Според мен сънищата отразяват нашето вътрешно състояние... или съдбата

7.   Аз съм номер 2 и наистина разбрах лъжа казана за мен на приятелката ми... явно тези сънища не са просто сънища... мхмм

8.   А какво ще означава да сънуваш момчето, което харесваш?

9.   До Ренон : Интересно ми е какво имаш в предвид. Може ли да разкажеш малко повече за това което знаеш?
Не съм автора, но ми е интересно както казах. И аз съм имал странни сънища както и повтарящи се. Интересно ми е да знам повече за нещата свързани с това какво става докато спим, освен фазите на съня и за това, че сънищата ни не значат нищо, а просто "чистене на натрупали се спомени"... Интересно ми е и осъзнатото сънуване, също и факта, че съм сънувал доста реални неща и съм ги усещал доста силно. Също и че мога да говоря, с който и да влезе в стаята ми по което време и да спя и дори не се събуждам. Просто говоря с него докато спя. Имах дори и два акта на сомнамбулизъм, но тези последните две мисля, че са малко по друга тема...

10.   До номер 8 -това значи че много мислиш за него.

11.   До No2 - прочети в някой съновник, ако си суеверен.
До автора - Сънищата понякога предричат бъдещето ни, а понякога ни заблуждават. На приятеля ти тезата, че си асоциален е тотално грешна. Вярвай в деня, който ти предстои, а не в странните сънища