Споделена история от Тинейджърски

ГОСПОДИ КАКВО ДА ПРАВЯ? МОЛЯ ВИ ЗА ПОМОЩ
Не знам какво да правя , мн сам объркана на 15 годни съм (момиче) ще разказвам накратко , запознах се с едно момче ,прекарвахме си супер яко ,мн се забавлявахме,за пръв път срещах момче с такаф характер ,страхотенн,невероятен той е с една година по-голям от мен , и така след няколко дена тръгнахме обаче аззз неизпитвам нищу даже не го и харесвам нз просто чъвствам се гадно не сам щастлива само седим и се смеем забавно ни е ама нз когато ме целуни е тъпо сеедно целуеам брат ми нз мн сам объркна нз какво да правя немога да го зарежа нз нз помогнете ми

Коментари

1.   Аз ще ти кажа какво да правиш. Посети часовете по български!

2.   Този сайт трябва да го прекръстят на "Помощ.нет" :-)))

Защо тръгна с момчето, като не изпитваш чувства към него? Да си бяхте останали приятели. Сега развали всичко. Горкото момче.

3.   Като видя такъв "правопис" се чудя - да се смея ли, или да плача...
А историята е толкова тъпа, че нямам думи. Като го приемаш само като приятел, кажи му го и да се приключва. Много сложно!!!! :/

4.   Ха! Напълно съм съгласна с вас(1 и 3)!

5.   А като го приемаш само като приятел , защо тогава си тръгнала с него .. това е много тъпо бих казала .. сега се чудиш какво да правиш,а можеше просто да помислиш преди да действаш!

6.   Съгласна с 2 и 5..

9.   Страхотна бъркотия...

13.   по скоро си на 5 не на 15 не може момиче да пише така на 15 и както вече някой казаха посети поне един час по български няма да ти навреди

14.   Ами какво мога да ти кажа. Ще гледам да се придържам към темата няма да критикувам правописа ти, не е въпроса как пишеш, а важното е какво е написано в историята ти. И аз не съм много грамотна, но... все пак ходя на уроци по български и мисля, че като си чета някой от коментарите малко съм надобряла. Иначе не знам този път грешката явно е твоя не те познавам за да казвам права ли си или не си права, но мисля, че трябва да му го кажеш. Според мен повече ще го заболи, ако го скриеш от него не знам. Ти сама си решаваш какво да правиш, но все пак, ако аз бях на твое място може би щях да му го кажа, не знам зависи от много неща все пак.

:) :) :) Късмет!!!!
Дано всичко се нареди.

Падналото ангелче :*

15.   Колко си неграмотна.. ама онзи е як нали? Горкото момче, с какви пеленаци се занимава..

16.   Ами просто му кажи че го възприемаш като приятел и предполагам че ще те разбере и няма да има проблем

17.   Момиче, може ли да пишеш така неграмотно! Зарежи гаджетата и залягай малко над учебниците

*Love*

18.   Не може да пише, а вече с гаджета се занимава. Моля те, гледай като започне учебната година, да слушаш в часовете по български. Ще ти е от полза. ;) А по темата, гадно си направила като си тръгнала с него без да го харесваш. Кажи му истината и не го заблуждавай напразно. Много е подло от твоя страна, тъй като самата ти не знаеш какво искаш.

19.   Първо оправи си речника!!! второ ако не изпитваш нищо по-добре не го мотай аа скъсай с него...

20.   Всички над 12 годишна възраст първо да отидат на курс по български език и после да започнат да разсъждават върху темата за любовта, секса и т. н. Не знаете да пишете, мързи ви да напишете много и изписвате "мн" и други подобни, а е много важно кой с кого да си легне и... Защо излизаш с момчето и се подиграваш с чувствата му???

21.   Съгласна съм с №3-директен подход, няма средно положение. Е ако момчето не е наранено си оставайте приятели. Няма лошо

23.   съгласна съм с номер 1
научи се да пишеш и тогава пиши!!!

24.   Не завиждам на момчето...

25.   Български език - (9в. - 2013г. ). Почивай в мир, завинаги в нашите сърца!

26.   Някой е решил да се пошегува

27.   Готин правопис. Ми щом се чувстваш тъй останете си приятели.

28.   Ама Господи, какво ще правиш, ама боже мой какво ще правиш, ох Бог да ти е на помощ, ама наистина какво ще правиш Господи... вземи се в ръце по дяволите!

29.   хората нямат ръце крака нямат и не молят толкова за помощ а продължават сами а ти си седнала да хленчиш за помощ заради някакви глупости
колко тъпачки като теб са ме разигравали и като потърпевш ти казвам кажи му какво чувстваш всъщност зашото той може би те харесва но се съмнява в теб защото се държиш смахнато

31.   1. Изчукайте се. Така любовта ще дойде доста бързо.
2. Научи се да пишеш. Ще те заобича повече.

32.   Съгласна съм с номер 29,3,2

33.   Според мен няма нищо лошо да си имаш гадже щом се разбирате толкова добре. Чудесно е, че си намерила някой толкова добър и той те харесва. Ако обаче наистина не искаш да си с него щом те харесва ще те разбере.

34.   Мила просто му кажи, че нещата няма да се получат! :)

36.   Ама вие какво почти всички нападате момичето заради ръкописа. Я малко по-кротко, сигурно и вие така пишете във фейсбук. По-добре и дайте идеи как да се пребори с проблема за който ви моли да й помогнете!! Според мене ако наистина не изпитваш нищо към него седнете в парка някоя хубава вечер на залеза и поговори с него, че искаш да сте просто добри приятели и бъди сладкодумна с него и може да се съгласи с тебе.

40.   Просто е. Кажи му примерно. Не мисля че е трудно...