Споделена история от Тинейджърски

Нямам контакт със класа!
Здравейте, става ясно от заглавието че нямам контакт със класа. Аз съм ученик на 12 години умен, квалифициран и интелигентен. Съсипвам се от миналите обиди, агресии и подигравки от класа, но аз внимание не обръщам въобще и като си го спомня ми става гадно, даже един ден почти не говорих със никого през по-голямата част на междучасието докатп една моя съученичка ме пита какво ми е? И казах да ме остави защото исках да съм сам на няколко пъти и най-накрая и казах че ще и споделя само с нея й казах че съм психически зле. След 6-тия час отидох на обяд в училищното общежитие и казах на госпожицата че искам да х споделя нещо и го казах през Фейсбук. А съученичката ми също е като мен умна и интелигентна. И във междучасията съм почти сам, но поне тя се интересува какво ми е! Нито искам да се местя нито нищо! Моля за коментар!!!

Коментари

1.   Извинявай, че те питам откъде си? И в моето училище има едно момче и е 12 клас, не е психически зле, само дето е малко странен, много странно се облича, но си има приятелка :-) :-) :-)
Не обръщай внимание на хейтърите... нали си имаш приятелка която да те разбира и да е с теб. Не се тревожи и аз много много не общувам със класа си, защото съм от тихите и не обичам да си изравязам чувствата...

2.   До номер 1 - Авторът е писал че е на 12 години, а не че е 12 ти клас. :)

3.   Добре дошъл в клуба. И аз не контактувах с моите съученици. Каква е ползата за мен да си тровя нервите с идиоти, опитвайки се да се сближа с тях? Игнорирай ги, просто не им обръщай внимание. Все едно ги няма, и без това повечто не могат да си напишат името без грешка. :) Не се занимавай с тях, няма смисъл да се въвличаш в компания от глупави хора.

4.   Номер 1, момчето е на 12, а не 12 клас.

5.   Пффф, какво толкова е станало ?
Живей си живота, хич да не ти пука за идиоти :)
Не споделяй с всеки живота си, защото този някой може да се окаже грешния...
Ти си знаеш най-добре, не се отказвай от мечтите си, бъди силен.
https://youtu.be/-Bj50j54rIc

7.   Щом някой се интересува от теб, значи го интересуваш.
Недей да се притесняваш, не е важно да имаш много приятели, важното е да имаш един ИСТИНСКИ!

9.   Според мен не е важно с класа да сте компания, важно е да имаш компания. аз завърших преди 15 г. и съм ходила точно на 2 сбирки с класа - не ми е интересно и нямам нужда от тях. Имам две приятелки от класа, с които чат пат се виждаме, когато се засечем в родния град. Споко класа не е живота ти.

10.   Ще ти разкажа една моя случка.. От 1-4 клас постоянно ме закачаха и ме дразнеха и ми се подиграваха , защото имам нелечима болест... Както и да е..От 5-7 клас тези хейтъри продължиха , но аз малко се осъзнах и спрях да им обръщам внимание.. но за жалост се стигаше и до бой...През тези 7 години изживях страшно много и вмомента едва се стабилизирам..Вмомента съм 8 клас и също и съм в нов клас.. И тези нови хора са страшно бруталните хора :Д...Ще ти кажа само .. Започни да обръщаш внимание на тези , които биха ти отвърнали с същото !!!
запомни и че всичко се връща рано или късно ! :)
Дано при теб да минат нещата колкото се може по бързо.. а не да чакаш още 3 или 2 години докато се изместят тези които те дразнят.....
Също и пробвай да завържеш приятелство с някой от класа ти по интернет а след това на живо... бъди хитър ! ;)

13.   И аз не говоря с никого от класът си, но не съм умряла.

14.   Е, и какво като не говориш с тях? В осми клас умишлено спрях да общувам с класа си.... и много добре направих... не съжалявам. Но виж... ако ти желаеш да общуваш с тях, не би се чувствал добре на мое място. Прецених ги веднага и реших, че не си струва... те и без това се държаха зле. Но на мен не ми пукаше... пълен непукизъм.... Имах различни приятели извън даскалото ми, с които си прекарвах добре... това ми стигаше. Недей да обръщаш внимание на обидите и подигравките в училище! Това за българските училища е нещо съвсем естествено. Само ще се натовариш излишно.. това са дванадесет години и ако помниш всичко лошо от всеки училище ден, няма да издържиш... забравяй го!

15.   Ами и аз съм така. Вярно, че имам 5 приятелки от общо 26 съученици, но такъв е живота. Иначе и извън училище нямам много приятели, може би, защото не говоря много с тях. Наричат ме зубърка, защото се старая в училище и искарвам най-високите резултати. Ти не се притеснявай от това и аз съм на 12, но за сметка на повечето идиоти изобщо навсякъде...аз имам цели в живота и се опитвам на всяка цена да ги сбъдна. Бъди уверен и винаги, като се сетиш си казвай "Аз ще успея". :)