Споделена история от Тинейджърски

Чувствам се мръсна
Наскоро правих секс за първи път и вече от няколко седмици водя горе-долу редовен полов живот. Харесвам партньора си и макар сексът да не е на 6, това не ме притеснява. Проблемът е, че се чувствам мръсна физически, а може би и морално омърсена, не знам. Просто имам чувството, че всичко около мен е мръсно: дрехите ми, чаршафите, пода, мебелите, самата аз. Естествено, поддържам лична хигиена, но дори след душ неприятното чувство остава, няма чувство за свежест и чистота. Не знам какво да правя, некомфортно ми е в собствената ми кожа и това ме подтиска.

Коментари

1.   Значи според мен си твърде малка (може би не на години, а "умствено") за да приемеш половият живот на психологическо ниво. Не знам на колко си, но аз съм момче на 17 и все още не се чувствам готов за пъвият си полов акт, заради това ще е това чувство у теб според мен :/

2.   Номер едно е може би прав. Приеми, че секса е нещо нормално, от няколко седмици не се води редовен полов живот, поне за моите виждания. Опитай се да разбереш, че това което правите с партньора ти е нещо съвсем нормално и не те прави по-добър или лош човек. Не се притеснявай от себе си и тялото си, секса е нещо прекрасно, когато е с човек който харесваш и с който имате сходни желания. Аз се чувствах по подобен начин, когато срещнах сегашния си приятел, аз бях първата му жена, докато аз преди него имах връзка с много разкрепостен мъж с който споделяхме еднакви фетиши. Новото момче ме караше да се чувствам точно, , мръсна" и да ме е срам да си поискам това което ме задоволява напълно. Ако и при теб се случва нещо такова, знай, че нищо което не наранява партньора не е лошо или срамно желание и ако искаш нещо повече си го поискай или стигнете до консенсус кой до къде е готов да стигне, защото може пък да е обратната ситуация и той да иска нещо за което не си готова. Желая ти успех и да се почувстваш по-добре!

3.   Казала ли си на родителите си и по точно на колко си, защото може да те притеснява това че криеш от тях. Може би се чувстваш виновна от това, че си го направила или просто не си била готова както е казал/а номер 1.