Споделена история от Тинейджърски

Професия
11 клас съм
оценките ми не са ослепителни благодарение на някои учители
това ще влияе ли върху кариерата ми
и в приема на университети
дали ще ме приемат с такива оценки
и догодина трябва да кандидатствам, но още не съм решила с какво да продължа
може ли да ми помогнете
в коя сфера да кандидатствам

Коментари

1.   все незнаете какво искате, днешните деца. Ами може с матурата да кандидатстваш ако искараш добра оценка.
Иначе аз бих ти предложила медицински специалности, защото за тях винаги има работа след това. Зависи ти какво искаш.
Иначе примерно медицински лаборант, рентгенов лаборант, рехабилитатор, медицинска сестра, акушерка...

2.   Ех колко мъка има по този свят...

3.   Дали ще повлияе за влизането ти в университета - може, а може би не, зависи и какво искаш да учиш.

Дали ще повлияят на живота ти, на кариерата ти - ХААА ХААА ХААА ХА?Х?АХА?Х?АХ?АХ?АХ - НЕ, разбира се, че НЕ, категорично не!

Какъв ще си в живота не зависи изобщо от разни изперкали даскали!

Поздрави, Узунов

4.   Никой не може да ти каже да ти каже към коя професия да следваш. Трябва сама да прецениш какво те влече и да учиш здраво. Но ако имаш затруднения, говори с родителите си, коитознаят силните и слабите ти страни, а недей да питаш хора, които не те познават. Успех!

5.   ако се съди по написаното, оценките ти заслужено не са ослепителни. потърси проблема в себе си преди да обвиняваш учителите.
отвори сайтовете на университетите и прочети как се извършва балообразуването, така сама ще си отговориш на въпроса за приема. а какво да кандидатстваш ние няма как да решим вместо теб. освен да погледнем в кристалното кълбо, друг начин не виждам :-)
Ж43

6.   Ами ясно е защо оценките ти не са "ослепителни". Ти за точки и главни букви чувала ли си? В коя сфера да кандидатстваш? Ние няма от къде да знаем какво ти се отдава.

И не оценките ще повлияят на живота и кариерата ти, а нерешителността ти.

7.   Медицина не искам обаче

8.   Защо пишеш така? Защо ползваш една дума, а след това запълваш следващия ред. И къде, ако не е тайна, ти е пунктуацията?
Оценките няма да повлияят на нищо, но причините, поради които си ги получила, ще те задълбаят в някой McDonald's.