Споделена история от Тинейджърски

Имам чувства към братовчед ми
Здравейте! Не знам на кого да споделя моята история, не бих го споделила с приятелки, но се надявам тук да получа ценни съвети. Аз и първият ми братовчед сме отраснали още от малки заедно... на една възраст сме, в един клас сме и често се шегуваме един с друг, закачаме се, караме се всеки ден, но както при повечето влюбени - бързо ни минава... Дори и след училище сме заедно, разхождаме се сприятели и за мен е незабравимо времето, прекарано с него. Обаче виждам, че и той не е безразличен към моите чувства - гледаме се толкова влюбено и двамата, много се ревнуваме, особено когато има други момичета и момчета около нас. Да му призная ли чувствата си? Не минава и ден, в който да не си мисля за неговите очи, устни и прегръдки... отраснала съм без родителска подкрепа и обич до мен, за това той е всичко за мен. Страх ме е само от едно - от мнението на семейството ни! :( Благодаря ви за вниманието! Лека вечер... :))

Коментари

1.   Няма да тръгнете да се жените я. :D Няма от какво да те е страх, а пък и не си длъжна да им казваш.

2.   Пред вас не трябва да има никакви табута. Единствено не можете да се жените но това не е голяма драма.

3.   " отраснала съм без родителска подкрепа и обич до мен, за това той е всичко за мен. " - ето до къде води безконтролният живот, стига се до кръвосмешение и раждане на изроди. Как може с роднина да се любиш, утре и с баща си ще се любиш. Майко мила, отврат!

5.   Недей моля те, за твое и негово добро

7.   Ти ДОБРЕ ли си? А с брат си не искаш ли да ходиш или вече сте пробвали, но не се е получило? Това все пак ти е първи братовчед, осъзнай се малко, толкова ли няма момчета за теб? !

8.   Закво я съдите?? Нямало ли други момчета за нея... Тва да не ви е хранителен магазин ей тей да си ги избира! Щом има чувства да си ги каже. Щом го харесва кво лошо има? "Изроди шели да се родят"... Тва са глупости -_- Имам познат дет е женен за брачедка симвече 20 години. Той сега е на 39 и тя на толкоз! Децата им са нормални! Малко по полека с думите които употребявате в коментарите. Всеки си има чувства!

9.   Хора, проявете разбиране към момичето! Всеки от нас прави някакви грешки, независимо какви са те! В нейния случай го приемам нещо като детска любов... предполагам, че е бил винаги до теб и те е защитавал от другите нехранимайковци, а? :) Момичето казва, че не е имало родителска подкрепа и обич до себе си - значи той през цялото това време и е дал тази любов, от която е имала нужда... Повярвайте ми, познавам доста хора в чужбина, които са се женели така - братовчеди, 1-ви, 2-ри и просто се сгодяват, женят се, имат си напълно нормални деца... Това, че е имало няколко случая на такива неразвити и болни деца, е вече отдавна минало! Скъпа, аз мога само да ти кажа: Следвай сърцето си и не позволявай на никого да ви попречи на взаимната обич и подкрепа! Дори и той да не отвърне а чувствата ти, дори и да се отдалечи от теб (което не е сигурно), продължавай да го уважаваш и цениш обаче не като нещо повече от братовчед и приятел... Лека вечер ти желая, а на хейтърите - просто им тегли една майна, както се казва! :)

10.   Щом авторката пише тук значи иска мнение! Ние го изразяваме. Като иска нека ходи с него, то си е за тях. А тия дето се женят за братовчедите си обикновено са цигани, и то не за друго ами защото в селата почти всички цигани са роднини.

А вие номер 8 и 9, ако вашите деца някой ден ви "сервират", че спят с братовчедите си ми е интересно как ще реагирате, малко ме съмнява да сте толкова толерантни към кръвосмешението тогава.

11.   Стана ми много гадно, когато прочетох предните коментари относно това как тя е сгрешила, любовта не е истинска или нещо подобно. Не съм кой знае колко запозната с любовта, с нейните последствия и така нататък, но имам достатъчна представа, че никой не може да каже, че любовта ти е фалшива и грешна. Както няма грешен страх, грешно щастие, няма грешна любов. Това е любов и няма какво да се прави.
Това, което аз лично ще те посъветвам, е да не избързваш. Дай знак, прави намеци и когато вече си 100% сигурна ( освен ако вече си ), признай чувствата си. Както каза човек по-горе, той познава такъв случай и нищо страшно няма. Дишай! Но помни, както тук има хора, които не приемат това, може и той или неговите родители да не го приемат. Взимай решенията си внимателно. КЪсмет!

12.   Ех тези хормони, нагони... вие сте деца, после сте и първи братовчеди, не само морално недопустимо е, но и... знаеш ли децата от такива връзки с какви тежки увреждания се раждат

13.   Някой ще кажат - това е нормално.
Не, това не е нормално, как може да изпитваш чувства към роднини?
Във Италия масово има кръвосмешение, затова всеки 2-ри е със психически/физически отклонения.. ( правят го за да запазят наследството, отдавна се практикува, макар че тия пари не могат да дадат морал)
Не прави подобна глупост, бъдещите ти деца знаеш ли какви ще бъдат?
Доста недоразвити, психически зле - това ли искаш? !? !?

14.   Към по-голямата част от драскачите тука: Абе каква ви любов с братовчеди... Каква ви любов изобщо - това са глупости! Рупайте ГМО, хормонясали меса, пестициди, нитрати, радиоактивна леща и марули - те са безвредни и от тях няма да раждате изроди.

16.   Не се безпокой мила, аз като бях на 14-15 също бях лудо влюбена в братовчед си който беше на 19. Дори около година и половина имахме и сексуална връзка, с нужните предпазни средства разбира се. Беше страхатно, и двамата се насладихме на момента. После нещата си отминаха от самосебе си, а и той се премести. Сега съм студентка, той вече си има семейство и като се виждаме доста се смеем какви сме били дечковци. И пак като се застоим повече време заедно и ни се приисква хихихи

17.   Еми, извинявай ама това е гнусно. Има толкова хубави момчета, а ти братовчеда си обичаш... Поодгледай се мила :) Забележи другите момчета около тебе.

18.   Моралистите да си запазят мнението за себе си. Пет пари не давам за техният морал - отживелица от миналите векове. Ние живеем във ПОСТМОДЕРНА и моралът не е на почит. Няма по-фалшиво нещо от него.

19.   Както каза номер 17, това наистина е гнусно, не само от морална гледна точка.

20.   Номер 3, вместо да изказваш възмущение, покажи подкрепа...

22.   Аз също имам чувства към братовчед ми но той ми е 2-ри братовчед, а и наскоро разбрах, че сме братовчеди и се чувствам малко тъпо, но няма какво да се направи...

23.   Мила щом ти е братовчед просто няма как. Откажи се и продължи напред!

24.   Момичето случайно да е казало че ще се жени за братовчед си. Попринцип не е нормално, но тук не става въпрос за раждане на деца ами просто за някакво увлечение. Помислете малко преди да пишете

25.   Казвате, че при кръвосмешение се предизвикват здравословни проблеми, ами тогава преди време как брат и сестра са създавали поколение, как при животните съществува кръвосмешение и все пак са нямали здравословни проблеми. Единствените проблеми в кръвосмешението е ограничаването на генетичното разнообразие, което единствено може да доведе до здравословен проблем, ако е наследствено.