Споделена история от Тинейджърски

Лузърка
Момиче съм на 18 години. Постоянно съм уморена. Не правя нищо по цял ден. Ходя на училище все още. Нямам приятели. Не излизам никъде. Водя затворен начин на живот. Имам уж една приятелка с която обаче се виждаме рядко. Когато излезнем обаче има и други хора с нея. Мен ме игнорират. Даже на рождения си ден бях сама. Нямам гадже. Не се заглеждам по момчета. Не, не съм обратна. Полудявам вече, чудя се дали ми има нещо. Измъчвам се. В училище се разбирам с класа ми, но те не са то моят град и няма как да се виждаме извън сградата на училището. Наще не ми купуват нищо, аз и не искам да го правят. Пренасям дрехи. Джобни ми дават за училище, то и за друго не ми трябват. От нас на училище и обратно.

Коментари

1.   Спокойно това е просто период и ще отмине. :) Ще се промениш и ще започнеш да се интересуваш от това-онова ще откриеш това, което ти харесва и хората с които ще се чувстваш добре. Желая ти всичко най-хубаво!

2.   Двечки сме!

3.   И аз съм в подобно положение, но с изключението, че съм момче и сам си прецаках отношенията с приятелите ми. Познавам не малко хора, но някак си е гадно. То все се намира с кой да излезеш, но не е същото. Направих толкова гадни неща, че няма как повече да бъда с най-добрия си приятел. Ако някой може да помогне със съвет да каже. Иначе при теб е по-различно, защото си момиче. Все ще си намериш някой било то гадже или за излизане.

М22

5.   Благодаря ви все пак!
- От авторката!

6.   И аз съм така момче. Знам какво е чувството, изпитвам апатия към всичко нямам желание за разговори не мога да задържа вниманието на никой безинтересен съм им и така иначе и аз искам гадже искам тва онова обаче не мога да се променя.