Споделена история от Тинейджърски

Проклетата грешка и Как да го върна??
Здравейте :) Момиче съм, на 17г.. Нека да карам направо :Д Преместих се в ново училище, в миналото обстановката не ми харесваше. Та... Едно момче още от първия учебен ден, дойде, запоозна се с мен.. И така, вече станах ме приятели.. Говорих ме си, Всичко беше супер.. Прегръщаше ме, носеше ме на ръце.. Излизах ме.. Той беше супер готин. И всичко вървеше като в приказките.. Така две седмици. Един ден, той пак ме покани да излезнем, аз се съгласих разбира се. И седях ме на една пейка, прегърна ти, говорех ме си.. Видях ме се с неговите приятели, той беше ме прегърнал и каза съвсем тихо, че ме обича.. Аз се направих, че не съм го чула. Пак си говорих ме.. И той изведнъж ме попита дали искам да бъдем заедно.. Аз незнайно защо, изтрелях думата Не.. И той защо... И аз му обяснявам, че го познавам твърде от скоро и такива.. Аз исках да сме заедно, проблема ми беше - миналата ми връзка. Бях доста разочарована, съсипах се дори.. И ме беше страх, страх да не ме нарани отново.. Сърцето ми не искаше да страда пак, аз също. И така. На следващия ден всичко беше различно, той се учожди.. Така беше през повечето време, но никога не е оставял ден без да ме закачи и така.. Гледаше ме.. Всичко беше много объркано. Пред другите се правеше че не се интересува, а като бях ме двамата ме Прегръщаше, даже ми каза че щял да се ожени за мен. Аз се правех, че не ми пука много много.. Но един ден намерих смелост и написах статус в фейсбук.. Той разбра, че е за него.. И че го харесвам.. На другия ден, ми взе чантата и отидох ме в друг кабинет.. Той ми каза: че съм трябвала да мисля, преди да му откажа.. Но ни личи че се харесваме, неговите приятели ме питат даже какво има между нас. Най ми е странно когато се започне да се говори за деца и семейството, винаги гледа към мен.. Не знам какво д апрвя.. Сгреших и трябва да си го върна!!!

Коментари

2.   Ами просто му кажи че го искаш?

4.   По принцип избягвам да пиша такива коментари, обаче всичко е написано с много граматически грешки, та чак смешно ти става. Осъзнаваш ли, че изречението "а като бях ме двамата", не звучи като "а като бяхме двамата". Просто придобива друг смисъл, т. е. никакъв.
Всъщност в историята ти не виждам проблем. Това се случва на всеки-младежка любов. Мислите си, че всичко, което хвърчи се яде. Правя си извода, че е младежка любов от факта, че си се направила, че не го чуваш, като ти е казал, че те обича и че щял да се жени за теб и деца да имате... дрън, дрън... и аз си имах мъж като бях на 15г. :D :D