Споделена история от Секс и интимност

Бременността влияе на интимните отношения
Когато разбрах, че съм бременна вече бях в 2 месец. От тогава спряхме да правим секс. Мъжа ми го беше страх, а мен все ми се гадеше и ми беше кофти и не исках. Чак в 4 месец го правихме 2-3 пъти, но не беше както по принцип си го правим. И от тогава до сега (вече 9 месец) не сме правили освен да се задоволяваме с ръце или орална любов. Но някак си като че ли се отчуждихме един от друг. Аз не изпитвам същото желание както преди. Може би от бременността. От промяната на хормоните. Моля да споделите Вие как сте били в този период и отминава ли всичко това след като родиш.

Коментари

1.   На мен до седмият месец ми се гадеше повече, отколкото повръщах. Въпреки това секс сме правили, но след осмият месец съпруга ми го беше страх да не навредим на бебето и спряхме. Беше ми малко криво, но търпях.
При всеки е индивидуално. Братовчедка ми например правеше секс нон стоп, а на мен само първите няколко седици ми се правеше неистово, после нещата се нормализираха.
Инак да, има го момента на отчуждаване, но когато се роди бебето, нещата лека полека ще си дойдат на мястото.
Леко раждане ти желая!

Аннабел

2.   Жена ми беше като разгонена кучка по време на бременноста. Виждаше сексуален обект във всеки по-симпатичен мъж. Само пениси и бяха пред очите. Правили сме го всякак. Мръсотиите, които бълваше по време на секс бяха толкова цветущи и много ме възбуждаха. Явно хормоните са различни при различните жени.

3.   От 4ти до 7ми месец и аз бях като разгонена. От 7ми до сега (9ти) не искам и да мисля за секс. И не е нарочно-просто не ми се получава, нямам желание. Сигурна съм, че след като родя, всичко ще е както преди. Така беше и при първата ми бременност. Не се притеснявай. Леко и безпроблемно раждане ти желая!

4.   Спокойно, ще мине след рaждaнето. Е, не веднaгa, може би около 2-3 месецa още либидото ти ще по- ниско от обикновено, но ще се регулирa. Обaче не губете интимните контaкти през товa време. Нищо, че сa по рaзлични, вaжно е дa ги поддържaте.

5.   Хора вие бебе чакате, нормално да не ви е до секс и свга и след раждането.