Споделена история от Тинейджърски

Пари от YouTube и анкети?
Моля само запознати по темата. Момиче на 15, за няколко стотни се оказа, че нямам шанс за стипендия, пък и се бях засилила да изкарвам пари онлайн, но без инвестиция от моя страна. Бях се зачела за ставането на реферал в YouTube, но ми трябва акаунт в PayPal , а мама отказва да използвам нейната карта, та колко ще ми струва тя да ми открие една? Т.е. такси, първоначална вноска да си има вътре и може ли да е дебитна, защото за кредитна нямам шанс. Та някой с опит да ми разясни? И също така както за кликания, преглеждане на статии, видеа и анкети г/д какви пари и как пристигат при мен? Благодаря предварително :)
Alexia

Коментари

1.   Не мисля, че България има договор с YouTube, за да можеш да печелиш пари от там. Ама не съм сигурен, затова си проучи.

2.   ако се занимаваш с правене на пари от YT няма смисъл освен ако не го правиш на англ. на български забрави да го постигнеш това то дори още няма добри партьори които да те спонсорират.
А иначе за PayPal е сложно малко процедурата за регистрация на карта е доста работа ще трябва и да се разхождаш и до банката няколко пъти но ако ще се занимаваш с правене на пари онлине трябва да регистрираш карта или да си направиш профил и когато ти дойдат парите да ги прехвърлиш в сметката на маикати.

3.   николко

4.   То ако ей така ти даваха пари всеки щеше да го прави.

5.   ,, също така както за кликания, преглеждане на статии, видеа и анкети"

Не може да печелиш пари от тези глупости. Един познат ми беше казал, че от това по-малко от 0.50 цента е взел за месец.

Има само един начин, с които да изкарваш пари - програмиране
https://bg.wikipedia.org/wiki/Уеб_програмиране

*Най-малко 5-6 месеца практика за създаване на сайт.

6.   Номер 2 е прав/а. Малко са БГ-тата, който са успелиYT(Само за Емо Конрад се сещам). И честно казано до сега не бях чувал за никви анкети. Трябва ти партньорство с youtube(не ме питай как не знам).

7.   До 1 - четох го при български блогър, но не беше особено подробно. До 2 нямам проблеми с английския, в чуждоезикова съм с английски и по принцип се занимавам с английски, та ще се радвам ако обясниш по подробно за работата в ютуб, за PayPal ми е г/д ясна регистрацията, не знам колко ще ми струва самата карта.
Alexia

8.   Ох и до 4 , съществуват и други неща освен да се завлечеш на работното място. Има и хора, които вадят добри пари, просто тряя се почне отнякъде.
Alexia

9.   до 5, ако се почне сериозно, отделяш по няколко часа на ден, почваш с 10 долара на месец и после ти се увеличават възможностите

10.   Не знам какви пари ще правиш от youtube. Там плащат изключително малко. Спомням си емил конрад наскоро беше казал в едно видео, че на месец взима около 150$ ако има над 1 200 000 гледания. Не знам как толкова бързо ще успееш да събереш толкова много гледания, но все пак ще ти пожелая успех.

11.   Хораа, не от видеа, а от това да си реферал лол
Alexia

12.   Да точно щях да питам какво означава "реферал в YouTube"?