Споделена история от Тинейджърски

Лятото
Здравейте! :)
На 15 съм, момиче. Живея във Варна и затова исках да попитам какво може да се прави лятото там? Разбира се, плаж, морската и такива, но знаете ли някакви интересни места, на които би могло да се забавляваме с приятелите ми? За дискотеки не става дума. Ако имате и идеи какво да правим - може да предлагате от най-нормалните неща до най-лудите. Благодаря предварително! :)

Коментари

1.   Можете да хванете рейса в посока Северно Черноморие и на някой пуст плаж да направите къмпинг, до Варна също има такива плажове, но в сезона никога няма да са пусти. Има и много хубави скатове край с. Българево - разпъвате там палатката и всеки ден за вас е джулай морнинг. Отделно можете да хванете влака и да обикаляте из страната - на вашата възраст е ОК, а билетчетата са евтини... да спите пак на палатки из Балкана.
Из Варна иначе сигурно си знаеш нещата - Алея Първа, Морската шматкане... плаж... , но може би за хора на морето е интересно да пообиколите по Балкана, а пътуването с влак само по себе си също е приключение.
В самата Варна само шматкане... аква паркът не е много добър, а цената е много висока, но с микробусче или рейс можете да стигнете до Слънчев Бряг и там има много добри 2 аквапарка.
Ако не ви пускат или нямате пари пък дори спането на палатка в градината е приключение... според зависи.
Приятно прекарване!

5.   Всеки знае че момичетата през пубертета си са четирикратно по луди от момчетата.. Просто напъни главицата която имаш и ще ти дойдат много идеи... Аз примерно на 15 вече знаех какво е секс.. На 15 вече знаех какво е цигара.. Сега не казвам да не пушиш но почти всеки на тази възраст е опитал цигара... Повтарям и преповтарям за пушенето, но пък ако не си опитвала ето ти нещо ново.
Така че, каквото се сетиш това прави.. Общо взето няма много "щуротии: които можеш да направиш, Все пак винаги може да се сетиш нещо за която ние не сме се сещали на тази възраст.

6.   Аз съм от Добрич. На 16 години съм. Ние сме голяма компания и като казвам голяма имам предвид към 10 човека. Има и над 18 има под 16... Така, че като стане 22:30 се събираме в някоя дискотека. Естествено хората които ще карат не пият алкохол. Седим там до към 01:00 и после се качваме в 2 коли и заминаваме за Варна. Ходим там до плажа на онази чешма, която понамирисва лошо. :D Минаваме там до дискотеките край плажа. Взимаме си храна от денонощните лавки и се лигавим по улиците докато стане светло. Ходим на детските площадки и си играем. :D Много е забавно. Ходим и на самия плаж, влизаме с дрехите във водата. После в колата сме мокри де, но шоуто да става! Ти живееш във Варна, така че няма да ти се налага да стоиш мокра в колата докато пристигнеш у вас. Съберете се цялата компания. Отидете на плажа, но вечерта, защото е много по-интересно. Забавлявайте се!

7.   И аз съм от варна :д
Предполагам, че имаш фейсбук, направете го като събитие, организираите с приятелите си някакво плажно тийн парти, намерете си подходящо място но плажа, може да си вземете палатки... да разказвате страшни истории ( но намерете в интернет много страшни ), запалете си вечерта огън, поканете и момчета.
Изпробвано е и е много забавно.
Късмет!

8.   Боулинг, нощен плаж, нощен басейн, джетове, бънджи. картинг, аквапарк, пейнтбол. Аз също съм от Варна и мн обичам да ходя на падналата тераса на Галата до фара, мн хубава гледка.

9.   "Аз примерно на 15 вече знаех какво е секс.. На 15 вече знаех какво е цигара.. " - Браво на теб.

10.   Мерси на всички. :3

От Авторката.

11.   Да, съгладна съм с номер 9. :D

От Авторката