Споделена история от Тинейджърски

Любовен сън
Здраейте. Аз съм момче на 15 години и през нощта сънувах, че съм с едно момиче, като гаджета и сме в някакъв град, но не знам кой бе той...момичето каза, че е от София , а аз съм от друг град и наистина беше много красива и мила, та искам да ви попитам има ли шанс да съществува абсолютно същото момиче в реалния свят?

Благодаря ви предварително.

Коментари

1.   И да съществува, какво? Ако случайно съществува и съдбата ви срещне, супер, иначе те съветвам да не мислиш за това, нито има как да тръгнеш да я търсиш и намираш, нито нищо. :)
И.

2.   Невъзможно. В София няма момичета.

3.   Абе май лятната ваканция и жегата не ви се отразяват добре, в последно време почнахте да пускате безмислени истории за щяло и нещяло, но не вие сте виновни, а модераторите които май им се плаща допълнително за да одобряват само глупости.

4.   Възможно е дa си я видял но дa не си и обърнaл внимaние и сегa дa я сънувaш

6.   Попринцип, има теория че всеки човек, който сънуваш е запазен в паметта ти от преди. Т.е. трябва да си ги виждал преди, за да ги сънуваш :)

7.   Може всичко може... ;) аз веднъж видях една статия в съновник, че можеш да предизвикаш да сънуваш това , което си искаш, т.е да контролираш сънят си. И затворих си очите и си казах, че ще сънувам момчето, което харесвам.... на сутринта бях изумена от съня си. Аз и той много се обичахме и се оженихме въпреки несъгласието на родителите си, а бяхме на 16 :D Най-хубавия ми сън ever! :3 Така че аз вярвам, че има нещо необикновенно и специално. Когато сънуваш се потапяш в други светове...:)

8.   Не можеш да сънуваш човек, когото не си виждал никога. Мозъкът може да изважда и миксира най-различни неща, да ги прави да изглеждат нови, но реално никога не измисля нещо ново. Та това момиче явно си го виждал някъде. Вероятно не на живо, защото щеше да се сетиш. Така или иначе такива сънища всеки е имал. не значат нищо и приказката няма да я бъде.

9.   Може и още кaк. Зa пръв път когaто сънувaх нaпълно непознaт бях нa около 13-14 г. Същият го сънувaх още двa пъти през около 3 години. Нa 26 г.го срещнaх в чуждa държaвa, никогa не е идвaл в Бългaрия, a aз никогa не бях ходилa тaм до тогaвa. Този човек преобърнa животa ми,.. в положителен смисъл.

10.   Момичето, което си сънувал, съществува, бъди сигурен, 100%. Четох една статия скоро и разбрах, че всяко едно лице, което сънуваш, си го виждал накога някъде! Защото мозъкът не може да създава образи! Хахах каква ирония, леле къде ли е това момиче, стана ми интересно, ако не ми вярваш, намери и прочети факти за съня и т. н та хайде сега я намери!!