Споделена история от Тинейджърски

Какво да правя
Аз съм момче на 17 досега съм нямал проблеми с момичетата,винаги съм имал хубави гаджета,но се текущата ми приятелка имам голям проблем.Първо,че е от друг град,което не е проблем за мен .защото мога да ходя да я виждам.Но тук идва втория проблем: тя е толкова егоцентрична ,че трудно намира време за другите(което включва мен),постоянно ми разказва некви глупости,а когато аз започна да и разказвам въобще не ме слуша.Освен това ,макар и на моята възраст,тя не е порастнала...много е умна в училище,но иначе е пълно лапе.С досегашните ми приятелки винаги сме имали сексуален живот,а тя въобще не мисли за секс,имам чувството,че дори като се натискаме го прави не защото иска,а за да прилича на другите.И ето третия проблем днес тя имаше рожден ден ,а аз мен не ме покани,не че се сърди напротив.Това са и лошите страни или поне по дразнещите.Ето защо съм още с нея :тя е умна,талантлива и споделя всички мои интереси .Различна е от другите с това че не е малоумна кукла,но често ми писва от дефектите й.Какво да правя? Да я оставя ли ?!

Коментари

1.   Това не са много дребни дефекти честно казано. Това да не намира време за теб, да не се интересува от живота ти не е много дребно. Щом тези неща те дразнят още сега, рано или късно ще ти писне съвсем. А и това с връзките от растояние..нямам много доверие в такива връзки, просто съм на мнение, че няма бъдеще в тях. В повечето*. Не казвам да късаш с нея, просто помисли и прецени до колко са важни за теб тези "недостатъци" и дали си готов да останеш с нея.

Мег*

2.   Щом не те изслушва,значи не се интересува от теб,не държи на теб..незнам какво друго да ти кажа,по-добре я остави за малко насаме с мислите си,след което я попитай дали иска още да сте заедно,а същевременно и ти си помисли дали искаш такава приятелка!

3.   Напълно съм съгласна с номер 2 !! Щом не ти обръща внимание какво още и се чудиш?!