Споделена история от Тинейджърски

Най - добрата ми приятелка
От доста време чета сайта ви и винаги съм помагала, но ето, че дойде и момента, в който ще очаквам вашата помощ.
На 15 съм и имам най - добра приятелка от малка. Винаги сме били заедно, като сестри сме и като се скараме за нещо, се сдобряваме след няколко минути. Проблемът е, че тя е по - готина от мен.
Всички момчета я харесват, правят и комплименти, има ново гадже всяка седмица, а аз никога не съм имала. Аз съм тази, която има повече приятели, харесвания на снимките във фейсбук, по - слаба съм, разбирам повече от много неща , но те явно намират нещо в нея. Дори сме в един клас и винаги, когато си харесам някое момче, то започва да ни гледа, да се върти около нас и накрая се оказва, че харесва нея и след няколко дни са заедно. Какво да направя? Омръзна ми! :( Какво трябва да направя?

Коментари

1.   Ами явно се правиш на много недостъпна, а тя е по-земен човек. Лайковете във фейсА нищо не значат. Освен това мноооого слабите жени момчетата не ги харесват толкова, може би тя има и гърди, дупе, нещо съблазнително и женствено по тялото си, но най-вече става дума за поведение - ведра, приятна и земна. Не всичко е до красотата, слабостта пък изобщо не е мерило, а виртуалните лайкове в реалния живот не можеш да ги използваш - там хората оценяват теб и твоята реална способност да общуваш.
Ако харесваш едно момче и то се навърта около теб - ами дай му знак, че има шанс, не се прави на ледена кралица. Освен това сигурна ли си, че не се навъртат около приятелката ти?

2.   Какво да направиш ? Какво искаш да постигнеш ?

3.   Може би на нея не са и нужни разни бутони във фейсбук, които да галят егото й.

4.   Харесванията във фейсбук не се от значение... Те не те правят човек... И аз съм така с моята най-добра приятелка. Но само дето, аз съм по-едра.. Едра силно казано. В норма съм си, а тя е поне 10 кг под нормата.. На ръба на анорексията е.. Та по темата. Върни си спомените назад. Явно както каза номер 1 се правиш на недостъпна, а тя е по-земна. Промени стила си на обличане. Сега момчетата са луди по swag момичетата. Аз лично до преди няколко месеца си нямах и на представа за този стил. Но сега съм изцяло swag и всеки ден ми предлагат момчета. Късмет. :)

5.   Когато харесаш някое момче и сподели че си падаш по него и не искаш да ти го закача ако искаш даже я запалши. Ако не стане не ти е приятелка.