Споделена история от Тинейджърски

Странни сайтове за телефони LG G4
Интересувам се от телефона LG G4. Обикновенно всичко съм си купувал от технополис или техномаркет тъй като там е най евтино и удобно. Сега обаче за пръв път виждам че при тях телефона е 999 лв а във много други сайтове в интернет е на цени около 850 лева което не е малка разлика. Въпроса е че сайтовете са леко неизвестни. Например smartfonbg , gosmart и други.
Всички обаче си предлагат 24 месеца гаранция и всикчо останало.

Ще ги напиша ако модераторите сметнат че не трябва да се показват нека изтрият този абзац, но моля да ми публикуват темата защото е наистина важен въпрос
Сайтовете са например:
http://www.smartfonbg.com/LG-G4-H815-32GB
http://gosmart.bg/%D1%81%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%82%D1%84%D0%BE%D0%BD%D0%B8-lg-g4-h815-4g-32gb-leather-brown
и други

Та въпроса ми е, има ли опасност да бъда прецакан. Все пак ще разпозная ако телефона е фалшив. Има ли възможност телефона да е оригинален, да си е на LG, но въпреки това да е "нередовен" защото е купен от подобен сайт. Благодаря много.

Коментари

1.   Определено можеш да бъдеш прецакан. Даже точно за този сайт имаше тема, че се прее*л телефона, който уж трябва да е в гаранция, обаче спрели да му отговарят, само и само да не му го премонтират, а на гаранцията дори нямало адрес.

2.   За smartphone. bg мога да ти гарантирам че всичко ще е ОК телвфоните са 100% оригинални и с супер коректни казвам го от личен опит 3 пъти съм поръчвал от там и доста често правят наналения и цени без конкуренция

3.   Аз си купих таблет от Emag за 160 лв, а след месец в същия сайт го видях за 60 лв. В рамките на 1 месец не знам какво може да се е променило, някаква разлика в конфигурациите или качеството, не знам. Затова ще те посъветвам за такива скъпи неща да не купуваш през интернет. Нещата, които получаваме нямат нищо общо със снимката във самия сайт. Както веднъж стана с една тениска, която си поръчах. Поразходи се из магазините в по-големите градове, сигурен съм, че ще намериш това, което търсиш. Успех! :)

4.   Обикновено в тези сайтове цените са без ДДС на първо място провери дали към цената е включено и ДДС-то аз бях попаднал на подобни сайтове видях ниски цени зарадвах но после ми се сториха съмнително ниски не видях да пише цените та са с включено ДДС обадих се на представител на екипа на сайта и ми обясниха че цените не е включено ДДС

5.   Не са страмни, напротив много популярни са.