Споделена история от Тинейджърски

Прекалено груб
Здравейте, искам да попитам дали е нормално приятеля ми да ме хапе по тялото и устните и не говоря за леко захапване, а за грубо, след което съм посинена. Тук е момента да кажа, че винаги се дърпам и го моля да спре, но в такива моменти сякаш той не ме чува. Не мога да си обясня тези моменти. Също така когато ме ревнува или ми е ядосан ми хваща косата и я дърпа, всичко е във рамките на нормалното, имам предвит, че не ми причинява кой знае каква физическа болка, никога не би си позволил да ми посегне, но това хапане или дърпане на косата? Моля ви, споделете ако сте имали подобен опит..

Коментари

1.   Гледа хардкор порно и това го възбужда.

2.   Еми садист е, или сексуален садист, не знам докъде би стигнал в действията си. Нека запознатите да кажат по-точно.

3.   Не съм имала и не бих позволила да имам! Веднага му казваш, че не ти е приятно да те скубе и хапе и ако откаже и този тормоз-да, зa мен е тормоз-продължи му биеш шута и да се оправя, да иде да малтретира някоя друга будала.

Мен ако някой ми напави нещо подобно веднага ще го разкарам! Ти какво чакаш?

4.   Разделете се преди да е станало прекалено късно! Това може да е само началото на нещо по-лошо...

5.   Aми товa си е нaсилие и унижение. Човек с подобни нaклонности се рaзвивa във времето, тоест ще стaвa по- зле, особено щом не можеш дa се зaщитиш. Зaщото aз примерно бих го отцепилa нa секундaтa, a после и зaрязaлa, a ти колкото и дa му говориш, той продължaвa, зaщото нямa последици.
... хм, зaщо си с него? Нaли знaеш, че aко почнел и дa посвиквaш с товa, ще се превърнеш в типичнaтa жертвa, неувaжението и нaсилието нямa дa ти прaвят впечaтление в един момент, дори ще ги приемaш зa любов, дa, тaкa мислят много жертви.
Не знaм кaкво те зaдържa с него, но премисли добре нещaтa и вземи мерки. Не, той нямa дa се променк, a ти трябвa дa помислиш зa себе си. Остaви го дa хaпе и дърпa зa косите другa, aко нaмери тaкaвa де, a ти си ще си нaмериш нормaлно момче, с което дa се чувствaш щaстливa, увaжaвaнa, обичaнa. Не, не те обичa този, сaмо имa нуждa от по- слaбa до себе си, зa дa си избивa "бесовете" безнaкaзaно.

6.   Да, с едно момче, той много обичаше да хапе, докато ме целува, после бях 5 дни някъде с подути и сини устни, но и за мен беше възбуждащо, явно дооооста му харесва, но просто поговори с него, кажи му, че ти става некомфортно или нещо от този род, ти си знаеш ^^.. между другото на колко сте, аз и момчето, с което бях бяхме на 15 :дд

8.   Не искам да те плаша, но може да е вампир... Отражение в огледалото има ли?

9.   На това му се казва физическо посегателство. Днес ти дърпа косата, утре ти набива шамари и юмруци. Стой далеч от такива комплексари като този юнак! Не си някаква кукла, или вещ, че да те хапят и скубят, а си човешко същество!

10.   Честито, тръгнала си с батка! Много "любов" ви пожелавам! :))

11.   От къде го намери този пещерен екземпляр? Мислех, че са отдавна изчезнал тип хора, но сега разбрах, че още съществуват. Спасението ти е, като слезеш на неговото пещерно ниво, хапи и ти, дано му дойде ума.

12.   Вземи го зарязвай докато е време, че така, както ми го описваш току виж почнал и да ти посяга! ж. 22

13.   Има мъже, които се възбуждат много от такива неща.
Обясни му предварително за някои неща.

По някога му угаждай, но гледай да му слагаш по нещо в устата, за да не те нахапе зверски докато си играете.

Ж.25г..

14.   Не, не е нормално.