Споделена история от Тинейджърски

Дали ми е омръзнала?
Здравейте, на 16 съм, момче и имам приятелка от около година, но сякаш нямаме за какво да говорим вече, имам чуството, че като излезем пак някъде, просто ще мълчим.. Не съм скучен човек, но явно тя е малко.. А и оставя на мен да завързвам теми и да поддържам разговора, какво да правя? Дали сме си омръзнали? Не сме един за друг? Нали това не се случва винаги, все пак има много хора с 10 годишни връзки и т. н, как не си омръзват? Какво да правя, обичам я, но сякаш нямаме нищо общо..

Коментари

1.   Просто сте млади а и малки за това е незнаете какво точно искате и т. н. тези вашите връзки сега са кратки опитвате и когато вече сте на 20г. и нататък ще знаете какво търсите какво искате и от там се почва с дългите връзки за някой са за цял живот други няколко години и намират друг друга но на вас ви е рано не се надявай за нищо сериозно та ти като си с нея сега до към 23г. докъто решите че искате семейство деца мислиш ли че ще се искате вие сте млади още тия работи не ви инт. сега секс свалки зарибявки за къде бързаш да порастваш с нещо сериозно небързай живота е пред теб преди 23 няма такива найстина сериозни връзки те започват от 20 и нещо тия на 16 са си флиртове.. няма смисъл да се надяваш или да си скапваш настроението квото такова и без това ти казах малки сте да мислите за сериозни неща не че съм много по голяма но да ти кажа послушай ме не пилей годините в който може да си с всяка ей така за да се отдаваш на кратка връзка ако те иска ок но така като те слушам тя я е срам да говори е кво ти обичане на тия години секс се прави а не се криеш за да неговориш от срам или да мълчиш странно момиче сегашните така налитат а тази е доста кротка нищо лошо за момичето евала ако се обичате и връзкатави от сега започне до старини но не се надявай а и непилей време сигурен ли си че вместо като твой връсници да се забавляваш да правиш секс и т. н. ти искаш да мълчиш с нея а и след години вкуса ти ще е друг можеби въобще след време няма да я харесваш млад си просто за сериозна връзка приемиго не се обиждай.. нз твоя работа но губиш си времето според мен..

Ж19

2.   Измислете неща, които да правите заедно-курс по танци, друго хоби, спорт.

3.   А да има друго момиче в живота ти? Помисли... и ако има и знаеш, че тя има чувства към теб... и ти имаш към нея... давай! Послушай ме.
И да няма, щом нямаш вече така общо с приятелката си, не я залъгвай, не залъгвай и себе си, скъсай с нея. Може би няма да ти е толкова гадно колкото очакваш, нито пък на нея.
Животът се живее веднъж. Клише е защото е истина.

4.   Напълно си губиш времето с нея, опитай с друга, която те влече.
Има ли такава, честно помисли. И реши :)
Късмет!

5.   Изобщо не слушай номер 1 това, че на тази възраст няма хора със сериозни връзки. Навярно тя е била бройкаджиийка и е преспала с половината град за да ти дава такъв съвет да станеш и ти такъв боклук! Познавам три съученички, които изкараха с гаджетата си около 2 - 3 години, а се хванаха с тях някъде на твноята възраст. Авторе, опитай да направиш каквото ти казаха горните коментари да намериш нещо, което и двамата ви харесва, или пък опитай с това временно да не се виждате докато осъзнаете какво точно искате, и ако и след това нещата са същите тогава да мислиш за раздяла. Може и да проговорите по въпроса да я попиташ какво я измъчва!

6.   Номер 1 до някъде си права, само до някъде! Истински връзки съществуват, но и приятелите ми говориха, че сега не му е времето за такива. А до другите, мерси за отговорите, ще го имам в предвид, а иначе ние с нея си измисляме разнообразни занимания, което може би помага. И като цяло всичко е наред, но се караме много често, въпреки че любовта ни е истинска (колкото и странно да звучи, доказано е много пъти) И двамата сме верни на другия и не се занимаваме с други. Уважаваме избора си все пак. А до Н3, няма друго момиче, аз никога не бих изневерил!

Автора

7.   Въпросът ми може да прозвучи странно, но колко пъти седмично се виждате?

8.   Авторе, а тя на колко е години?