Споделена история от Тинейджърски

Няма на кой да споделя ;(
Аз съм момиче на 15 години и съм бисексуална! Не мога да споделя на никой мама ще ме убие ако разбере..приятелите ми ще ми се подиграват. Само едно единствено момиче знае най-добрата ми приятелка.. Много е гадно когато няма кой да те разбере и ако си бисексуален вече не си човек :( не искам да казвам на приятелите си, защото не веднъж съм ги чувала как обсъжат колко са гадни гейовете и лесбийките! и като пиша тук ми олеква някакси..искаше ми се да не е така да ме приемат като нормално момиче.. а ако им го кажа със сигурност ще ме зарежат...знам че сигурно ще кажете че ако са ми приятели ще ме приемат каквато съм, но аз не мисля такаа :((

Коментари

1.   1. "Аз съм момиче на 15 години и съм бисексуална!"- колкото по-рано го осъзнаеш , толкова по-добре за теб :)

2. "Не мога да споделя на никой мама ще ме убие ако разбере.." - знам колко остра нужда изпитваш , но с времето ще видиш ,че има повече такива като НАС , отколкото си мислиш :)

3."Само едно единствено момиче знае най-добрата ми приятелка.." - радвай се ,много малко хора ще те разберат.Но само времето ще покаже колко е истинска приятелка :)

4."Много е гадно когато няма кой да те разбере и ако си бисексуален вече не си човек :(" - знаеш ли колко много хора има като НАС? :) Много повече , отколкото си мислиш.Но съм съгласен ,че в България , ако си гей или лесбиика , не си човек.За съжаление това е така , но има и стойностни хора , заради които си струва да се живее :)

5. " не искам да казвам на приятелите си, защото не веднъж съм ги чувала как обсъжат колко са гадни гейовете и лесбийките!" - не си и длъжна да има казваш.Те са ти приятели , но все пак няма човек който да няма някаква своя тайна.Да , има гадни гейове и лесбиики, но има и гадни хетерота , бисексуални и т.н.Хората са различни и не е редно дадена общност да се определя като такава и такава.

6."и като пиша тук ми олеква някакси.." - :)

7."искаше ми се да не е така да ме приемат като нормално момиче.. " - ако живеехме в Древна Гърция , уверявам те , щяхa да ни приемат като нормални .Каква ирония само - древността в това отношение е много по-развита от съвременноста :)

8."а ако им го кажа със сигурност ще ме зарежат..." - сама си осъзнала колко "добри" приятели са.Но ще срещнеш и истински такива, сигурен съм :)

9."знам че сигурно ще кажете че ако са ми приятели ще ме приемат каквато съм, но аз не мисля такаа :((" - за това са най-добрите приятели.Всъщност най-добрите приятели са истинските приятели , от които се очаква да те приемат , без условия :)

Надявам се да съм помогнал поне малко. :) Успех! :)

P/E/P/S

2.   Би- ли си, или порсто не можеш да допуснеш мисълта, че си чисто хомо-?

3.   Хахахаха... :) Първо като си толкова малка още не може да си съвсем наясно :) Не се тревожи това ти увлечение може да премине (както стана с мен). Второ няма от какво да се срамуваш.. ти сама можеш да го използваш като свой плюс. Никога не трябва да показваш срам, напротив, говори за това с гордост (по-добро не можеш да направиш ;) ) А и за приятелите... те винаги те оставят.. после идват следващите... нищо истинско няма и само себе си можеш да лъжеш ако оставаш с тях само за да можеш да кажеш, че си по-добра ;)

За жалост целият живот е манипулация :Р (някой ако заговори за любов... вярвам, че e истиска и именно тя е живота... но докато я дочакаш минава време... ;) ;] )
Em ;]

4.   Аз не виждам нищо лошо в това да си бисексуална. Тези хора, които само ги обиждат са тесногръди и с ограничено мислене. Не трябва да се притесняваш от това което си... така ще разбереш дали приятелите ти са истински.. ако те приемат такава каквато си..

5.   P/E/P/S адски ти благодаря дано да има повече свястни хора като теб на този свят :)

6.   много добре знам как се чустваш... аз испитвам същото, защото и аз съм като теб и съм на 15 също :D но при мен дори и най добрата ми приятелка не знае... просто не съм го казвала на никой :)

8.   миличка сподели го.... на мене го знае почти цялата ми компания и дори го приеха емм някакси готино хаха особено когато каазх на бившето ми гадже с което сега сме мноого добри приятели той се шокира, но някак си му хареса хахахх не се безпокой сподели го с приятели, ако са ти истински приятели ще го приемат..

9.   Аз също съм бисексуална, на 19 съм и няма нищо лошош в това. Даже имаш повече възможности и становища, относно половете. Това ми харесва даже. Мъж -жена е много ограничено. Не е нужно всички да знаят, акт трябва да знаят, то ще се прояви от самосебе си.

10.   Номер 1 е написал и цитирал всичко мн. добре.
Момче съм на 16-17 и аз се страхувам от това да кажа на някого защото може цяло даскало да ме подиграва и т. н.
Апък и в нашата страна да си гей е много много по лошо отколкото лесбийка(да не казвам, че мъжете искат групов секс с две момичета) още по готино за теб.
Успех в живота :-)