Обичам жената да е с двама в кревата.
[Нецензурно]

Женени сме от около 14 години. Преди около 3 години нещата в леглото взеха да изтиват. Започнахме да правим все порядко секс. Усетих, че жената си има обожател, който я желае, а и тя не беше съвсем безразлична към него.

В разговор с нея - съвсем приятен и мил, разбрх че желае да прави секс с него. Разрших й. Даже я накарах да го направи, защото тя самата въпреки се страхуваше от нещо. Така и неразбрах какво, но както и да е. Една вечер се срешнаха. Отдала му се изцяло. Направили го в колата. Харесало й. След тази случка извесно време правихме страхотен секс. След това отново охладня. Пробвахразлични неща за да я върна към нормален секс.

Бях мил, нежен, галантен, внимателен. Бях груб, граничещ с брутален. Всичко напразно. Накрах я да си намери друг. И тя го направи. Когато правеше секс с него, след това беше дива и ненаситна. след това отново охладняваше. Но когато ми разказваше подробности как е правила секс с други ме възбуждаше много. Когато си представях как се отдава на друг и това и харесва, се възбуждах много.

Поисках да направим тройка с друг мъж и тя, макар и с неухота в начлото, нави последния любовник на тройка.

Срешнах месе на кафе, говорихме си общи неща от живота. Усетих жената, че е възбудена - личеше си по погледа й. Отидохме в една квартира. Седнахме на едно канапе за пием сок и хапваме сладки. Съпругата неможеше да издържи повече и започна да целува другия. Бавно зараскопчава панталона му и си пъхна ръката. Той бръкна пот блузата и започна да гали гърдите. Гледайки тази сцена, панталона ми стана тесен.

Разкопчах повдигнатия сутиен и заедно с блузата го хвърлих на земята. С треперещи ръце от възбуда разкопчах пънталона на жената и заедно с бикините трескаво го свлякох от краката. Съпругата ми остана дибидюс голичка с разтворени крачета. Засмукахме по една гърда, а другия си завря пръстите във вече доста мократа вагина. Започнах да разтривам нежно набъбналото клиторче и не след дълго жената започна да стене и да се тресе от удоволствие. Сок заливаше бедрата й. Така свърши два пъти. След което съпругата ми коленичи пред госта ни и с плавни движения заоблизва набъбналия му член. Аз бавно разтворих бедрата и го пъхнах в мокрото влагалище. Не ми беше нужно много за да свърша и аз. Жената продължи да облизва набъбналото парче на госта и не след дълго той и напълни устунцата. Тя облиза всично до капка.

Спяхме за почивка. Измихме се, хапнахме на две на три и възбуда нова ни втвърди. Пошепнах на ушето на моята женичка, че ми се иска да си го напъха в дупето. Нямаше нужда от подкана. Засмука на госта пърчето и си вирна дупето. С пръсти нежно го погалих, леко го разтворих с две пръстчета. Така малко си поиграхме. Докото в един момент се обърна с ръб към госта, с едната си ръка го хвана за члена и с бавно движение се наниза на него. Изохка леко, застина за момент, след което се раздвижи нагоре надоло, завъртя си дупенцето, а аз заврях два пръста в путенцето.

Не й беше нужно много и вагината и зарочна ритмично да се свива и отпуска. А тя самата стенеше с затворени очи. Когато свърши, стана и легна погръб на земята, разтвори широко краката, а ние започнахме да галим гърдите и бедрата. Отвреме навреме ту единия ту другия пъхахме пръсти в мократа сливка и мачкахми набъбналото клиторче. След това първо госта, после и аз и вирнахме крачетата и изпразнихме пишлетата.
Това се повтори още няколко пъти с този господин. След това намерихме друг. Там страста беше още по-голяма. Скоро, от няколко месеца, не сме правили такива изпълнения, но все още се обичаме и се желаем.
Възбуждам се когато е в обятията на друг, възбуждам се и когато е голичка до мен. Всичко това ни харесва.

Коментари

1.   Ами няма лошо щом ти е хубаво да гледаш жена ти с друг
Но дали ще и хареса и обратният вариант ти с две жени?
Дано историята не е измислена.Звучи като порно филм.
С моят приятел сме разкрепостени,нноо.. никога няма да
си позволим с "други".Прекалено се обичаме,явно по-раз
личен начин от вас. Няма лошо. Поздрави
Росирос 49г.

2.   Почни да пишеш за Чук-Чук-тук не пиши цинизми,четат и деца!!!

3.   ...и когато се събуди - краката ти отвити!

4.   М да. И аз почни напълних гащите. Евала на пичове кат тебе! (мн си добър в разказа, поздравления!)

5.   поредната измислена история.

6.   И ние с моят приятел се каним да пробваме, само да намерим boy.

7.   Тъпо съчинение . не можах да го прочета ,даже и на диагонал:))

8.   Аз пък се възбудих хахахаха

9.   Навремето подобни шедьоври украсяваха вратите и стените на обществените тоалетни, където им беше и най-подходящото място.
Мечо Пух

10.   Уфф... всеки си е башка луд. Аз не бих се съгласила да деля любовника си с друга жена в тройка, та ако ще турско да стане...

Нито пък имам желание да съм в тройка с двама мъже. Изобщо съм против тройките.

Това ми се вижда отвратително.

Лично за себе си не го приемам, иначе съм толерантна към предпочитанията на другите. Не съдя никого. Всеки може да прави каквото му харесва в секса, стига и останалите участници в мероприятието да са съгласни. :)
А аз като обичам и желая един мъж, искам само него. Това твоето изпълнение ми идва в повече.
Но както казах - всеки си е башка луд.

11.   И аз доста навивах моята за тройка - тя хем докато я клатех казваш че иска, хем после не искаше. Веднъж без да знае извиках жиголо, докато чаках да дойде започнах да е *ба. Като позвъни и казах, че сигурно е съседа за едни инструменти - да ме изчака за секунда. Обясних на момчето проблема, върнах се в спалнята и продължих еб*нето. По едно време и казах, че има още един надървен х*й, тя мислеше че е секс-игра, но като извиках и жиголото влезе се стъписа. С доста зор я накарах да го гледа докато си прави чикия и чак след 15-на минути навивки се съгласи да я отвия гола и да му хване х*я.... После ми каза, че съм перверзник, но аз и отговорих, че наистина искам тройка, или поне да си има еб*чи.
Та до сега все още тройка не сме правили, но жена ми ми е признала вече за седем изневери.

12.   Измислена!
М13

13.   Отивай спешно на лекар!

14.   Моят приятел никога няма да се съгласи на тройка за съжаление иначе на мен много ми се иска.

15.   Аз сьс женами опитахме много ни хареса.

18.   Много секси

20.   Аз пък си мисля за групов секс. Идеалният секс според мен е:Една жена с пет мъже, наобиколили са се около нея, един в устата, втория отзад, третия от пред и двете и ръце са заети, прави свирки на двама. Да няма мърдане.

21.   Че е измислена, няма спор!
Че и се хващат разни, също!
Но това е фантазия на много съпрузи, включително и на мен!
Тоя дето викнал жиголо му вярвам обаче, следващия път ще се навие и ще ти признае за още седем изневери!

22.   И аз искам, но жената се дърпа. Иначе ми е признала за четири изневери, в момента се чука с един неин колега. Казва ми, че няма да може да се отпусне пред мен, но се нави се наебе в къщи докато аз съм в другата стая. Мисля като чуя че пича я шиба (защото леглото ни скърца яко при ебане) да се появя и да се включа.