Споделена история от Тинейджърски

Как да се държа на първа среща?
Здравейте! момче на 15 години съм предстои ми среща с момиче. Не знам как да се държа по нахакано ли или не? Досега съм нямал гадже и много се притеснявам. Виждал съм я няколко пъти като я видя "умирам" от кеф и да й кажа ли, че я харесвам? Моля редактора да публикува историята много ми е важно! Благодаря предварително!

Коментари

1.   Най-важното е да бъдеш себе си. Ако не си себе си, и тя се влюби в нещо, което не си, ще трябва да си постоянно фалшив.. По-добре бъди себе си, а тя трябва да те хареса такъв, ако не те хареса, има други 3 билиона момичета.

2.   Знам, че си го чувал много пъти и е клише, но наистина бъди себе си! И без това, няма кой да открадне това от теб, дръж се както по принцип. Само ако си себе си и се отпуснеш ще разбереш кой те харесва за това, което си! Ако си джентълмен това са бонус точки, плюс това щом е среща би трябвало и тя да има някаква симпатия към теб.
Момиче, 16

3.   Не се притеснявай, мисля че не трябва да ѝ казваш от първия път. Първо я опознай и поговорете. Успех! :)

4.   Не се спичай и не очаквай нищо. Просто излезте и толкова. Остави нещата да си се случват сами - поговорете, посмейте се.
Не прави някакви специални планове, защото ако нещо се провали - ще ти стане тъпо.
Само основен сценарий: кафене (или там, каквото си наумил), разходка (ако желае), изпращаш я до тях. Ако не я изпращаш, звънкаш после да провериш дали се е прибрала и да се увериш, че всичко е ок.

Комплименти - да, ако ти идват отвътре. Не измисляй някакви клишета и пози - бъди си себе си. И толкова. И НЕ се зареждай с очаквания, остави се на течението, остави нещата да се случват сами. Тя щом се е съгласила да излезете, явно е, че не си й безразличен, нали? Тя също е притеснена - повярвай ми.
Сега обсъждат с приятелката й какво да си облече.
Можеш (ако ти хареса) да отбележиш, че "Тази блуза ти стои много хубаво, супер си я избрала" или нещо такова, естествено и непринудено.

Стискаме палци. Пиши после да разкажеш

5.   ми тя срещата е след около 2 седмици публикувах историята рано, за да може да се съберат коментари мерси на всички чакам още коментари

6.   Опитай се да бъдеш себе си, не се притеснявай, направи ѝ комплимент ще ѝ хареса. Тя на колко е? Знам, че въпроса е малко личен, но ме интересува, за да мога да ти дам някой друг съвет. Успех! :)

7.   Кажи и но в края на срещата!

9.   " Виждал съм я няколко пъти като я видя "умирам" от кеф и да й кажа ли, че я харесвам? " - държи се така, както би се държал умиращ човек, но от КЕФ. Покажи, че виждаш любим човек. Трябва да грееш от радост. Покажи това което е в душата ти, а не в сценариите. Бъди естествен, пък ако мацката излезе кифла, която иска нахални и дръзки момчета, не съжалявай за срещата, просто я разкарай.

11.   Номер 6 на 11 е знам, че ви се стори странно но, човек не избра в кого да се влюби от автора

12.   Каквото и да правиш, за нищо на света НЕ и казвай, че я харесваш или нещо от сорта. Направиш ли го, може да считаш, че нищо няма да се получи или още по зле ще те френдзоунне. Относно съвета бъди себе си, това е много подъл съвет, понеже ако си готин би проработил, ако не си обаче ще трябва да фейкваш докато не ти стане навик. Гледай на срещата като на експеримент, така би запазил самообладание. Опитай да я закачаш за разни неща, хубаво ще е да се смее, но не прекалявай. Важен също така е физическия контакт, тоест седни ДО нея, а не срещу, играй си с косата и, с ръцете и... и според реакциите и преценяш докъде можеш да стигнеш.

13.   Здравей, извинявай за закъснението. Аз съм автора на коментар №6. Така ето го съвета! Вземи ѝ някакъв подарък, например цветя, седни до нея и поговорете. Кажи, ѝ че отдавна искаш да се видиш с нея, направи ѝ комплимент и поговорете за любимите си неща. Накрая може да ѝ кажеш, че я харесваш. Това е моя съвет надявам се да ти помогне.
Пиши ако имаш някакъв въпрос или желаеш друг съвет.
Хайде успех и НЕ забравяй не се притеснявай!!!

14.   мерси за съвета! трябва ли да я свалям от 1 път и как? мерси предварително!

15.   Вие чувате ли се? Как на първа среща искате да й каже, че я харесва.. та те едва се познават, нито са се опознали, нито нищо. Момичето ще изпадне в шок най-много, защото ще й дойде като гръм от ясно небе. Излизай известно време с момичето и след известно време си признай чувствата. Но все пак вашето още си е детска любов.
- Студент, 20г.

16.   Здравей, аз съм автора на коментар №6 и №13, за да не пиша всеки път това, накратко ще се казвам 6. 13. 15. Така, значи въпроса ти е, трябва ли да я сваляш от 1-вия път и как. Може да ѝ кажеш, че е красива, че тази блуза ѝ стои добре или нещо от този род, но не прекалявай.
Ако имаш други въпроси питай.
Ще се радвам да помогна.

17.   Как мина, авторе? Състоя ли се вече?

18.   Здравейте, мина добре не й казах, че я харесвам, но тя показа симпатии към разбрах ме се да излизаме по често. Благодаря на всички за съветите много съм щастлив след време ще й кажа

19.   Здравей аз съм 6. 13. 15. Радвам, се че си се срещнал с момичето, имам съвет, които би ти помогнал, ето го.
Ако постоянно се страхуваш и мислиш за това какво би си помислила ако я заговориш и все го оставяш за следващия път, няма да как да разбереш. Затова ако имаш възможност НЕ я пропилявай, действай.
Това е засега след няколко дена ще ти пиша отново.

20.   здр проблема е че тя след 2 год. ще учи в музикално училище в София тя е известна има ли смисъл да й кажа, че я харесвам или да се откажа? от автора.