Споделена история от Тинейджърски

Обичам две момичета по различен начин какво да направя?
Здравейте, аз съм момче на 16 години. Обичам две момичета по два различни начина. С едната сам супер близък мога да разчитам на нея винаги и за всичко, дава ми ценни съвети и имаме доста сходно виждане за живота и е много красива. Проблемът е там, че е леко студена и притеснителна. Искам да кажа, че е доста примерна и не прави тъпотии които аз смятам за забавни и привлекателни имам предвид нещо по-импулсивно и необмислено. С нея никога не сме си говорили за секс, какво ни харесва, какво бихме искали да опитаме... Аз обичам когато съм във връзка с момиче да и го показвам и да и се нахвърлям супер неочаквано, да я притискам към стената, да я вдигам... Тя обаче е малко хладна като човек и не знам дали ще ми даде този "огън" който искам. Дали ще се отпусне/промени когато започнем да излизаме? А с другата дама имахме вземане даване натискали сме се, почти щяхме да правим секс обаче нашите ми се обадиха... Приличаме си по това, че не мислим много за последиците и направо действаме. С нея съм си говорил на всякакви теми секс, женски проблеми, лични проблеми, семейни проблеми... като цяло знам всичко за нея проблемът е, че нямаме еднакво виждане за живота и тя не харесва някои от моите приятели. Също тъка ме нарани доста с една нейна постъпка която според моите приятели не е нищо, но егото ми е доста наранено, тя ми се извини, но ми е трудно да го преглътна като знам колко добре съм се държал с нея... Ако искам мога да тръгна с нея, обаче ми е трудно да го преглътна и мисля, че щом един път е постъпила така с мен, ще го направи отново, но все пак този "огън" който създавахме ми липсва. Що се отнася за първата дама сигурен съм, че знам как да я спечеля, обаче се притеснявам, че ако тя не се отпусне, аз ще остана прецакан защото няма да получавам това което ми харесва. Имам и 1 въпрос като цяло. Според вас всички жени ли обичат когато момчето е малко по-активно/по-доминантно когато се целувате/натискате? Съжалявам, ако темата ви се струва тъпа или детинска...

Коментари

1.   Аз ще ти кажа, че понеже си едва на 16 може да избереш която искаш, защото няма да е последната с която ще си още сте млади просто си живей живота и се занимавай с тази която искаш, и ти е кеф.
За предпочитане е 2рата прави си секс, но не се надявай на сериозно обвързване млади сте живота и жените, и мъжете са пред вас.
Като станеш на 20/21 тогава мисли какво искат жените, защото ти сега се занимаваш с деца.
Една жена обича да се чувства желана и определено като пораснеш ще имаш потенциал да сваляш момичетата лесно, както и лесно да ги вкарваш в леглото си.
Но това с което ти се занимаваш са лапета(деца, момиченца), но не и жени, и неочаквай почти нищо от тях мислт се за големи, но въобще не е така като пораснеш ще видиш.
Сега която и да избереш да не ти пука казвам ти за втората понеже е по разпуснат човек и малко по зряла докъто първата определено става само за компания надали ще ти се даде въобще, докъто с втората поне може да правите това което искате.
Пак казвам не се надявай на кой знае какво деца сте включително и ти първо порастни после ще видиш какичките как се справят. ;)

2.   Аз бих казала първата - може да не е толкова "щура", защото не сте във връзка. Когато сте във връзка и за задълбочена, тя сама ще иска да и се натискаш.

3.   тази, която е по-примерна, ще е по-вярна. Да, и аз в началото не се отпускам, но също искам да ме гушка и да има огън във връзката ни.. и да ме вдигне и така нататък.. Просто избери по-свястната, за да ти е по-дълга връзката.. , ако държиш на дългите връзки..

4.   Не избирай нито едната , нито другата , по простата причина , че не ги заслужаваш , единственото , което искаш от тях е да ги използваш само за едното е...е . Типичното лекенце това си ти мойто момченце !

5.   Подкрепям на 10000% номер 1.
Казал ти е всичко, което и аз мисля.
М26

6.   Два остри камъка брашно не мелят, авторе. Втората ще ти върши работа единствено за секс, първата ще ти даде душевното удовлетворение от живота, което е по-важно защото оргазмът можеш да си го получиш и на ръчна, но доброто отношение от неподходящ партньор - не можеш.

9.   Вероятно можеш да бъдеш и с двете. С която и да тръгнеш, ако си сбъркал ще я оставиш и ще тръгнеш с другата, това е грубата истина.

Аз съм момиче на 17. Не съм от най-топлите хора на пръв поглед. Просто нямам интерес да бъда, не че нещо. Обаче, скрити лимонки колкото щеш. Дай ми на мен неочаквано притискане към стената и прочие.
Млади сме, бушуват ни хормоните. Ако искаш връзка, първата е твоя човек. Ако искаш лесен секс, взимай втората.
Съветвам те преди да вземеш някакво решение да провокираш първото момиче да говори на по-интимни теми или просто нещо по-лично. Приближи се до нея, сякаш ще я целунеш, прегърни я за по-дълго време, виж как реагира на близостта ти. Питай я кога е нормално да правиш секс за първи път в нова връзка и някакви такива неща. Просто отвори темата, защото може да се окаже, че не си я преценил правилно.

10.   Авторе и аз ще подкрепя номер 1.
До останалите:
За какви сериозни връзки говорите тук?
Авторът е едва на 16 години така или иначе с която и да се занимава ще е за кратко, той е твърде млад още какви сериозни връзки ви гонят, всичко на тази възраст е просто секс.
Значи момчето не е на 20, че да му търсим жена той иска секс определено и двете са малки, и секса няма да е това което си мисли и с двете.
Ж. 20

11.   Авторе, такива неща трябва сам да си ги решаваш, а не да търсиш хорски мнения.
Може и да съжаляваш за решението, което ще вземеш, а може и да си супер щастлив и доволен.

Сега ти е времето да се научиш да взимаш самостоятелни решения.
Истинския мъж всичко си решава сам!!!

12.   Избери първата. Ще получиш огъня си щом се отпусне. Всяко момиче има огън но не всяка е зряла и сериозна за връзка. Избери първата но само ако смяташ че чувствата ти към нея са сериозни. Дали си сбъркал ще разбереш в последствие, но мисля че няма да сбъркаш.
Талисманче18

13.   Момиче съм на 15 и може би първото момиче е малко по-хладно, защото е само на 16 (доколкото разбрах) и не иска да има интимни отношения с момче на толкова ранна възраст. Иска да види как ще потръгне връзката ви и тогава сама ще прецени дали си заслужава или не. Според мен е по-добре да опиташ с първото момиче. Щом казваш, че е много красива и имате еднакво виждане, общи теми и имате чувства един към друг няма какво да мислиш.
П. П. Хареса ми, че наричаш момичетата "дами". Сладко е

14.   Съветвам те - да се ебеш с втората, а с първата връзка да имаш.
И с двете няма да имаш истинска връзка, тъй като си само на 16.