Споделена история от Тинейджърски

Влюбена в звезда...?!?
Така, хора нещо не съм добре. Тоя пубертет ми се отразява изключително зле. Освен това, че постоянно трябва да споря с някой и трудно се концентрирам в училище изкокна още нещо. За това обаче не съм сигурна, че причината е пубертета.

През горещото лято на тази година тъкмо училище свърши и аз по неволя гледах някакъв мач от световното. По едно време обаче зърнах един страхотен футболист и от тогава не спирам да търся материали в интернет, снимки, интересувам се от футбол и дори искам да отида в тази страна. Знам, ще си помислите, че е някоя лиготия, но нещата са сериозни. Без да го познавам съм сигурна, че той е човека. Интервюта, снимки...абе вманиачена съм. Като чета блогове и пр. пишат, че е супер сладък и подобни глупости.

Така се изнервям...Ревнувам го и само той ми е в главата. В училище са ми казвали, че тоя и оня ме харесва, но изобщо не се вълнувам. Нашите започват да се съмняват за този интерес към футбола, а и нещата излизат от контрол. Вместо този период да отминава аз все повече се вманиачавам. Преди само погледна в нета някоя снимка, въздъхна и това. Малко по малко започнах да уча този език, да гледам клипчета, да се интересувам от момичетата с които е ходил. Сега го рисувам, не ми излиза от главата, чета спортни новини, гледам спорт...Не съм като повечето млади момиченца (има пари- готин е) Просто е много привлекателен младеж.
Какво да правя??

Коментари

1.   Ами ти хубаво го харесваш,ама поне няма ли да кажеш кой е?

2.   Не си, но си. Точно като повечето млади момиченца си, в което няма нищо лошо - напротив - нормално е. На твоята възраст всяко момиче започва да мисли за любов, не знам на колко точно си, но си тийнейджърка, което говори доста. Връстничките ти си харесват съученици, или по - големи момчета и след това правят секс с тях, докато ти просто хвърляш романтичен поглед към някой, който е невероятно да имаш и донякъде това изразява душевността ти, искаш нещо специално, а не глупостта на ежедневието, не го искаш заради парите или славата, харесваш го, защото НЕГОВИЯТ ПиАр СИ Е СВЪРШИЛ ДОБРЕ РАБОТАТА като му е изградил личност, която да пленява така умело.
На времето аз бях влюбена в Бил Каулиц от Tokio Hotel и манията ми беше стигнала твърде далеч, съвсем малко ме делеше от излагация... Тогава писах на много места, та дори си вярвах, че той ще дойде за мен, да ама не! Което в днешни дни ме напушва на смях. Психологичната гледна точка беше, че съм пораснала, съзряла за връзки, и въпреки че ме болеше от тези думи и не можех да се примиря и се дразних, беше истина... Въпреки глупостта си, съзрях доста бързо и сега вчесто да си развявам полата по баровете, изневерявайки на гаджето си мисля за дом и семейство и т.н.
Та да се върна отново на проблема ти, сигурно осъзнаваш, че това няма да е човека до теб, и че никой не знае, но е много вероятно да смениш поне 3 момчета докато някой ден останеш само с един, а също и да правиш грешки с тях, които пък не са фатални. Приеми, че това което виждаш по интервютата не е той, така искат да изглежда, това е образ, създаден от по - висшите от него.
Надявам се да не съм те объркала и също така се надявам да съм ти била полезна.
П. С. - Сега, след 7 години, Бил Каулиц ми се струва смешно малко дете, дори представи си аз знаех за него 2 години преди дори да го покажат по телевиция или нещо такова... Някаква странна съдба... Както и да е, смешно е че някога дори съм го харесвала, пожелавам и на теб някой ден така да се смееш задушевно на тинейджърството си, е положително разбира се.
Люлия Ж 22

3.   Кой е той ?

4.   Бях по същия начин, но не само че съм правила всички тези неща които и ти, но дори съм и сънувала моята звездна любов.Спокойно с времето минава ;]]

5.   от автора: Има ли значение кой е той?!? Аз Ви споделям проблем, искам съвет...

6.   Поне кажи на световното в кой отбор е играл??? Да не е Кристиано Роналдо или пък Фернандо Торес ,а може и да е друг футболист:)

7.   Тя така и Николетка гледала телевизия,слушала по радиото и хайде хоп-сбъднала и се мечтата!Действай!

8.   АВе вие серизоно ли?!

9.   КАЖИ КОЙ Е МОЛЯ ТЕЕЕЕ....

10.   Франк Рибери се казва !

11.   Оффф айде, да ви задоволя любопитството- Икер Касиас се казва. И сега като ви казах промениха ли се нещата?!?
10- ти...какво се намесваш, при полобение, че аз съм автор?!?

12.   http://media.abv.bg/img.phtml?id=323763 тоя?! рофл омг

13.   Не е Франк Рибери!!! Спрете се, някои хора искат да си избият комплексите, като се правят на интересни тук! Казах как се казва!!!

14.   Не веднъж съм била на твоето място, знам какво е. Но това наистина с времето ще мине...може целия този интерес да не отмине, но всичко би трябвало да е в рамките на нормалното :)))

15.   Е да Икер Касиас е сладур, но се пак си има приятелка .... пак ти авторке не ставаш отпадаш !!! ;)

16.   15.- не знам аз за какво ставам и за какво не, но поне съм грамотна (за разлика от теб...) Не мисля, че ти си човекът, който може да ме характеризира или пък оценя, ама въобще. Той днес си има приятелка, утре я няма.
Нямам си на идея кой си ти, но забелязвам, че това е второто ти мнение. "Фернандо Торес или Кристиано Роналдо..."

Пак ти казвам- тази тема е, защото ми трябва съвет или нещо от сорта да си го избия от главата, а не да се заяждаш...

17.   Здравей, и аз имам в момента същият проблем. Но не съм влюбена в футболист, ами в певец. При това певец от България. Това е онзи Бобо ;д. Та така и не стига че е и с поне 20 години по-стар от мен, ами и нямам никакви шансове. :(

18.   аз пък в артист не бих искала да ви кажа той е с 8 години по-голям от мен аз съм на 14 така че СПОКО

20.   Здравей! и аз съм имала подобна ситуация, но не се отказвай.. и аз харесвам футболист, само че е от бг отбор и не много известен, има си гадже, но няма да се откажа! и ти не го прави :*

21.   Аз пък съм влюбена в треньора си. Той е с 21 години по-възрастен от мен. И нямам надежди, че нещо ще се случи. Просто се опитвам да не мисля за него, а за неща от ежедневието... и така. Била съм влюбена и в певци, и в актьори, и с тях така. Айде, късмет!

Бялата Врана

22.   Икер е със Сара от години и имат син.Просто забрави!
П.С:Това не е хейт или заяждане,просто си си наумила,че си влюбена в него и сте един за друг.Споко,и това ще мине! Всяко чудо за три дни ! :)

HALA MADRID !

-момиче,17г.

27.   Миличка аз като тийнейджърка - не толкова отдавна, честно казано, съм била влюбена в Честър Бенингтън от Линкин Парк, Jоhnnу Depp, и кечистът Jeff Hardу. Израства се, повярвай ми. Пак ги харесвам, естествено - сл си Линкин Парк, гл филмите на Depp, кефя се на екстремните изпълнения на Харди, но съвсем не е както преди.