Споделена история от Тинейджърски

Търся песен
Моля модернизаторите да побликуват история та ми.
Здравейте. От доста време се опитвам да намеря една песен, но лошото е, че не помня нито името на изпълнителя/групата, нито самия текст на песента. Единственото, което си спомням и то доста детайлно е клипа. Понякога съм я виждала по The Voice но не съм успявала да видя как се казва. От клипа помня един мъж, виждат му се само рацете се едно камерата е на главата му, облечен е с бяла риза. Приятелката му го зарязва и той отива да пие и там се срещи с един негов приятел. Беше чернокож. И той изведнъж спира и му иска пари и пияния човек изкарва от задната седалка една бухалка. Излиза на покрива на колата и започва да я удря и натиква приятелят си в багажника и после подпали колата и тя избухна. След това отново отиде да пие и се виждаше как повръща по пътя и в една тоалетна.
Накрая се качи по един кран на върха и така свършваше клипа.
Ще съм много благодарна ако някой знае как се казва.

Коментари

1.   Не знам песента, но те съветвам да си изтеглиш Shazam! Когато пуснат някъде песен, която не знаеш, влизаш в Shazam, то я чува и ти я изписва след няколко секунди! :)

2.   не се сещам

3.   darude- sandstorm
Шегувам се се, аз самата се дразня на тези коментари. :д
Първо се сетих за Stromae- Alors on danse, но после като гледах клипа въобще не отговаря...
Дано някой друг да успее да ти помогне, пък аз те поздравявам с горната песен. :)
Абе много познато ми звучи, ама не се сещам, колата избухва в the hills, но и това не е.
Ако скоро си я гледала по the voice провери на сайта им или някоя класация за 2015.
Нищо не помогнах, ама карай.

4.   Threshold - Red light.

5.   Алкохолизъм, насилие, убийство, подпалвачество, още алкохолизъм....
Нормални клипове на нормални песни няма ли бе, хора? И се чудим що нацията затъпя тотално? Ако не е чалга ще е рап...

6.   Изтеглете си Shazam бе хора! Толкова пъти писах едни и същи истории, в които питам за важни неща, но те не се пускат. Боже!

8.   До 6, не всички имаме айфони

9.   Redlight ft. Melisa Whiskey - Threshold

10.   номер 4 мерси :) Тя е!