Споделена история от На работното място

Мнения за работа като консултант!
Здравейте! Младеж съм, предложиха ми работа като консултант във фирма за кредити, работата е такава че заплатата зависи от броя на клиентите, колкото са повече толкова по добра заплата. Притеснява ме дали ще ми провърви, да не стане така че да нямам клиенти и да изгърмя със парите. Въпреки че някои хора ми казват, ако съм знаел как да говоря и имам реклами клиенти ще имам винаги, както и добри доходи, на много хора в днешно време им трябват пари на заем.
Договора е граждански първоначално. Въпреки това се притеснявам дали ще имам напредък, за това искам мнения, ако сте запознати или имате лично мнения, ще се радвам да споделите.

Коментари

1.   Аз също съм кредитен консултант. Работата е там, че ако седиш на едно място и не предлагаш твоите услуги другите фирми ще взимат клиенти. ТОВА колко ще вземеш зависи изцяло от теб! ;)

2.   Няма да седя на едно място и да чакам, ще работя разбира се, ще говоря, ще си правя реклами едно друго, въпросът ми е дори и със труд дали ще успея!
№1 Ти успяваш ли, намират ли се клиенти? Стават ли нещата? Ще чакам още мнения, благодаря.

3.   Зависи в кои магазин те сложат, има ли много клиенти. Сега началото на месецът е малко гадно. Гледай да се набуташ в добра компания, която има много клиенти. Идват клиенти в моят магазин ама сега са слаби месеци. Ноаз не залагам на такава работа за кариера. За като студент да си стъпиш на краката и да натрупал опит е ок, ама за кариера си намери нещо по-добре с развитие.
Поздрави :)

4.   Благодаря, не съм студент, но имам малко проблеми със здравето, така като предишната ми работа беше тежка и съм нещо като пред херния. За това съм се захванал сега със това със цел да нямам физическо натоварване. До колкото фирмата, тя е на Easycredit, благодаря.