Споделена история от На работното място

Провал в работата
Започнах работа в страхотна фирма в която отдавна исках да работя. Работата лесна и елементарна парите много но... както винаги има уловка там има тарторки подобни на момичетата от Сливенския затвор.

Разбира се имах какжо да крия живота ми никак не беше лесен, но това не ги засягаше. Итака спреятелих се с тарторките и се правех че изпитвам тяхната злоба, но бях различна нямах техния хъс и самочувствие за жалост съдбата много рано ми подряза крилете. Времето минаваше и един ден мен ме преместиха само мен бях съкрушена, а после разбрах че съдбата е искала да ми помогне но аз ината не разбрах.

Напражих ред глупости да се покажа слаба пред тя и при един разговор с шефчето да не прави промени защото аз се бях примирила едната колежка чува казва на наи голямата гаднярка и после стана страшно. То не бяха подигравки в мое присъствие а уж става въпрос за друга ужас даже и врагове до вчера от страх и да и угодят на тая мърша която се мислише за господ и беше изритала сумаити народ се обединиха срещъ мен. Малко издържах и тръгнах да напускам.

Само шефа макар че работих там само от няколко месеца и знаеше че съм отишла да работя а не да злобея ме премести в другата смяна и там стана същото народа озверя там пък щото заех мястото на една мърда и йнакрая си дадох сметка че нама смисъл харесваше ми и пари добри ама как да се справиш с толкоз злоба а аз вярвайте човек да бях убила сигурно нямаше да изпитвам такава жина....

И наведох глава и избягах от лицемерието и злобата. Ама и досега съжалявам май трябваше да се боря.. Дайте ми съвет как бихте постъпили вие макар че е трудно да обуете моите обувки и да извървите моя път..

Коментари

1.   Първо се Ограмоти и потърси нормална работна среда, с нормални хора, каква е тази "ХУБАВА" фирма с такива откачалки? Да ти се чуди човек. Хубава ще е ако има образовани кадри, толерантни, да има от какво да се учиш, добро заплащане и т. н.

2.   Нищо не разбрах. Не знам какви злобарки са били, ама и ти не лъжеш.

3.   Хубаво е, че си избягала от лицемерието и злобата! Пък дори и с наведена глава! Старите хора казват "Наведена глава сабя не я сече". Не си хаби силите да се бориш с простаци! Използвай силите си да бъдеш със силен дух, та хубавите хора да искат да са ти приятели, а злобните да не смеят да се закачат с теб! Да знаеш, че по прав път си поела! Късмет!