Споделена история от На работното място

Зъболекар
Здравейте! Понеже не мога да намеря информация в интернет, искам да попитам колко пари изкарва на месец един зъболекар? Ако може информация за и двете - току що завършил стоматолог без опит, и такъв, който е с примерно 20 години практика?

Колко горе/долу излиза оборудването за един зъболекарски кабинет?

Моля да ми отговарят хора, които имат какво да кажат по въпроса. Ако някой мисли въпросът ми за обиден - съжалявам, не искам да се заяждам, и съответно да правят същото с мен :)

Коментари

1.   Ако беше писал/а за секс или някакво извращение за 2 часа щеше да имаш поне 30 отговора... Но, това представляваме българите. За съжаление не съм компетентен да ти отговоря на въпроса, дано се намери някой, който да ти помогне.

2.   А ти по колко и какви манипулации ще правиш всеки месец? Ако може информация за и двете - когато ще си току-що завършил стоматолог без опит и такъв, който е с примерно 20 години практика?

Ако имаш отговор на този въпрос, ще ти сметна и колко ще получаваш - и нето, и бруто?

Това е все едно да питаш колко пари изкарва един търговец. Колкото продаде толкова. Може да изкарва милиони, може и да е на загуба.

3.   От автора:
1, определено си прав :D
2, написал съм, че не търся заядливи отговори, просто ми е интересно, а и наскоро говорих с един приятел на тази тема и той ми сподели някакви огромни суми и за това..
Ако някой все пак може да даде отговор ще му бъда благодарен :)

4.   от 2, не се заяждам, казвам ти просто, че е много относително. Можеш да изкарваш и 10 000 лв, може и нищо да не изкарваш (не си застрахован).