Споделена история от Други |
Бягам от отговорност
преди: 19 дни, 4 часа, прочетена 257 пъти
Здравейте. Не съм тинейджър (25 години, "мъж"), но съм си с акъла на 16 годишен. Не работя, не уча, нямам много интереси. Родителите ми са разведени и работат в чужбина и изкарват доста пари и ми пращат всеки месец. Общо взето по цял ден си седя в къщи и гледам сериали, анимета и livestream-ове и играя компютърни игри, тренирам по 1 час и чат пат излизам до магазина да си купя по-нещо за ядене. Имам няколко фр-та, които постоянно ме карат да ходиме еди къдеси, по заведения, по морета, по почивки и тн., но на мен не ми се занимава. предпочитам да си седя в къщи и да си играя на комютъра или да гледам някой сериял по нетфликс или hbo. Но не си мислете че изглеждам като някой пъпчасал дебел грозник. Висок съм 185 тренирам всеки ден от 13 годишен имам около 8-9% мазнини. Лесно си намирам някое момиче за секс, дори да не се напъвам, но в повечето случаи предпочитам да си набия една злобарка, отколкото да си губя времето да търся момичета и да им се обяснявам да ги водя насам натам и тн. А и с никое момиче до сега не съм имал обща тема на разговор. Отегчавам се след 2 мин разговор с тях и искам да се прибера вкъщи и да седна на PC-то и да правя нещо което ми е интересно. Всички мои приятели ми повтарят, че ако били на мое място щели да из*бат всичко, което се движи, да си купят кола за 100 хл лева, да ходят по дубай и нз къде. Постоянно ми се повтаря, че си пропилявам живота и тн. Но в края на краищата нали всеки има различни виждания за това как трябва да се живее? Аз нито искам да си търся работа, нито да си намирам сериозна приятелка, нито да записвам университети, нито да правя околосветски пътешествия и да карам скъпи коли. Засега не мисля да се променям изобщо, а както се казва да се нося по течението и ще видим нататък.
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 18 дни, 17 часа hash: ec8e9c20bc |
|
1. А когато родителите ти ги няма? Интегрирай се, защото с това стоене ще деградираш.
|
| преди: 18 дни, 3 часа hash: 6e41b5fb4e |
|
2. Хвани се поне на някаква работа, за да имаш стаж, ако не друго. Да са живи и здрави родителите ти, но ако я караша така, в един момент ще се окажеш в положението на 50-годишен безработен с нито един ден трудов стаж и никакви доходи. Хубавото сега е, че не си притиснат от обстоятелствата и можеш да избираш какво да работиш (или да чуиш, ако щеш). Без никаква специалност и опит един ден ще се окаже, че не можеш да си плащаш и интернета и телевизията за игрите и сериалите.
|
|