 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Други |
Правите ли забележка, когато видите нарушения
преди: 20 дни, 1 час, прочетена 292 пъти
Позволявате ли си гласно да правите забележка на хора, когато правят нещо нередно.
Наскоро бях в зоопарка в Стара Загора с двете ми малки деца. При маймуните масово се даваха снаксове и друго боклуци на животните. Децата преминаваха парапетите. Табели пред тях да не хранят животните и да не преминават загражденията.
С жена ми направихме забележка, че е забранено да се дава храна на животните. Едната жена ме пита "ти снаксове не ядеш ли", докато дава на сина си още снакс за маймуните, докато той е преминал загражденията.
Никой друг не направи забележка.
Аз мога да окажа някакво влияние само с личен пример и да се опитвам да правя това което смятам за редно независимо от това, че в такива случаи се чувствам като мрънкач. Рядко ми се случва да порицавам хората, повечето пъти гледам просто аз да си правя нещата както смятам за редно.
Какво ви е мнението. Като общество и личности приемате ли нередностите като част от нормалното и стараете ли се по някакъв начин да въздействате към по-добро.
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 19 дни, 17 часа hash: 1e19781c4e |
|
1. Не правя много, защото през годините видях, че не е особено ефективно. Може да кажа нещо приятелски като внимавам тона да е равномерен и да не прозвучи да е с много енергия. Гледам да не се разправям с тъпаци.
|
| преди: 19 дни, 7 часа hash: a29edb964f |
|
2. Не, ще ме набият за нищо и никой няма да се трогне. В държавата с най-много милиционери на глава от населението, нека точно те вършат тази работа, да следят спазването на закона.
|
| преди: 19 дни, 4 часа hash: 942fb8fbb4 |
|
3. На Ганьо не може да се правят забележки. Явно си млад, и не знаеш...
Като посетиш Пирогов, а съдът те определи теб за виновен, а другия за невинен... тогава ще разбереш къде се намираш. Изглеждаш ми неорентиран, за какво общество говориш...
|
| преди: 18 дни, 10 часа hash: 4638bf66c1 |
|
5. Не, защото няма смисъл. Бил си прав, но така си я обидил, че е лоша майка и лоша гражданка. Ако иска винаги може да ти направи мръсно за това, да го изкара свръхтормоз.
|
| преди: 18 дни, 8 часа hash: 945115ccdd |
|
6. Какво да правя забележки.. Той Ганчо си знае "Къв си ти че ша ми кааш ко да праа уа"
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|