Реших да стана хейтър - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (132872)
 Любов и изневяра (32524)
 Секс и интимност (15417)
 Тинейджърски (22385)
 Семейство (7439)
 Здраве (10272)
 Спорт и красота (4925)
 На работното място (4096)
 Образование (7840)
 В чужбина (1839)
 Наркотици и алкохол (1183)
 Измислени истории (814)
 Проза, литература (1952)
 Други (22020)
 Избор на редактора (160)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Други

Реших да стана хейтър
преди: 1 месец, 2 дни, прочетена 403 пъти
Гледам, тука из форума ама каквато и тема да напишеш, винаги ще се намери някой умник да се хване за някоя дума и да философства колко си зле. Дори да напишеш най-позитивната тема. Дори да им се аргументираш, тях аргументи не ги интересуват, а просто съдят, критикуват, обиждат без значение аргументите. Даже ако се защитиш, и другите започват да пригласят, че ти си невъзпитания, понеже си се защитил, а не че той те е провокирал. Дори и той да те е обидил, а ти да си се защитил възпитано, пак ти си невъзпитания.

Затова спирам да съм възпитан и почвам и аз да хейтя наред за щяло и нещяло. Само ще чакаля една думичка от цялата история, за която да се хвана и почвам да изопачавам и разтягам локуми колко е прост автора. Така или иначе гледам, че никой в сайта няма нищо против.

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 1 месец, 2 дни
hash: 7164ca40ec
гласове:
1 2 3 4 5
  (7 гласа)

1.   С тази тема показваш колко са били прави хейтърите под твоите теми.

 
  ...
преди: 1 месец, 1 ден
hash: a580149522
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

2.   Как го измисли това пък сега.... : ) :) :)

ж35

 
  ...
преди: 1 месец, 1 ден
hash: 793bda8985
гласове:
1 2 3 4 5
  (9 гласа)

3.   Ако смяташ градивната критика за хейт, значи не си дорасъл емоционално.

 
  ... горе^
преди: 1 месец, 1 ден
hash: d2095d6b9e
гласове:
1 2 3 4 5
  (6 гласа)

4.   Явно имаш повече свободно време, отколкото ти трябва. Помни, че ако сееш вятър, ще жънеш бури. Щом ти се живее в къща без покрив, то изборът си е изцяло твой. Никой няма да ти попречи. Но, да не чувам мрънкане само после. Мрънкане, като темата, която си пуснал - как другите са ти виновни... Погледни себе си първо.

 
  ...
преди: 1 месец, 1 ден
hash: a8ea857433
гласове:
1 2 3 4 5
  (5 гласа)

5.   Добре дошъл в клуба!

 
  ...


...
преди: 1 месец, 1 ден
hash: 9371ffe19c
гласове:
1 2 3 4 5
  (6 гласа)

6.   Супер. Никой няма да те различи от тълпата.

 
  ... горе^
преди: 1 месец, 1 ден
hash: b999ebf971
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

7.   Защо да ставаш хейтър, че ти СИ такъв.

 
  ...
преди: 1 месец, 1 ден
hash: 196af08549
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

8.   4, от години пробвам с добър и възпитан тон - не става. Приемат го за слабост.

3, не смятам градивната критика за хейт, но има разлика между двете. Аз говоря точно за хейта. Т. е. никакви аргументи и добър тон, а само обиди, нямащи общо с темата.

 
  ...
преди: 1 месец, 1 ден
hash: 196af08549
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

9.   1, не знам защо се правиш на неразбрал, сякаш не си срещал това из всяка втора тема как се обижда за щяло и нещяло. Наистина се изморих да бъда възпитан, а хората да обиждат, без да съм ги провокирал по никакъв начин. демек мен са ме плюли 10 г. и аз дето има една приказка, гък не съм казал, а веднъж съм решил да отвърна и вече излиза, че аз съм най-големия хейтър на света, пък другите дето са обиждали са света вода ненапита. Каква е тая логика? Все едно аз да те пребия и да няма проблем, обаче ти ако ми отвърнеш дори с един шамар, ти да си виновен, че си ми удариш шамар, а не че аз ти изпочупил костите преди това.

Писал съм няколко супер позитивни теми, дето да няма за къде хейтър да се хване, дето се вика. Ей, Бога ми, винаги, ама винаги се намира някой хейтър да се хване за дреболия, която дори няма да ти мине през ума.

Даже нарочно съм пробвал да напиша една и съща тема за катастрофа два пъти. Веднъж от името на единия участник в катастрофата, веднъж от на другия. И двата пъти резултата беше хейт срещу автора и обвинения.

Т. е. тук мненията не зависят от ситуацията, а целта е просто да се оплюе автора и да се избият едни комплекси. Сега ще кажете, ама то те не са едни и същи и имат различни мнение. Добре, щом има и други мнения, защо не влизат да подкрепят автора, щом са съгласни? Иначе ако е за плюене, има желаещи на опашка, ама за подкрепа, дори да са на това мнение, повечето ще си замълчат, но няма да пропуснат да сипят, като не са съгласни.

 
  ... горе^
преди: 1 месец, 15 часа
hash: 196af08549
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

12.   Мод, коя точно дума от "няма как да знаеш дали съм хейтър" не отговоря на правилата?

 
  ...

...
преди: 1 месец, 14 часа
hash: c6ccd1d767
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

13.   Тоест ще хейтиш хора, които не са ти направили нищо, само защото някой друг те е хейтил в друга ситуация?

Не говори добре за теб.

 
  ...
преди: 1 месец, 9 часа
hash: f978af4548
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

14.   Явно е работа.

 
  ... горе^

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net