 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Любов и изневяра |
Всичко, което щяхме да имаме
преди: 1 месец, 16 дни, прочетена 976 пъти
Блъскам, чупя, кървя – вътрешно и външно, но теб пак те няма. Как да те върна, за да бъда добре... или по-скоро как да върна себе си? Плача всеки ден, но само спомените в главата ми се връщат като лента от стар филм. Всичко друго си остава просто една мечта. Седя на едно място, между реалността и нашето щастие. Няма те, а сякаш си тук – усещам те. Бих искал да ти кажа, че те умолявам да се върнеш и че в момента всичко се руши, и то бавно. Помниш ли? Бяхме си дали обещание, че ще сме един до друг завинаги. А къде си сега? Няма те. Само аз ли държах на това обещание? Ако бях като теб – малко по-безразлична и вярваща в себе си – и не спазих това обещание, може би сега нямаше да ме боли толкова, щеше да е различно. Но уви. Ще се надявам някой ден, ако се осъзнаеш, че аз те обичам истински, а не само на думи, аз ще бъда тук за нас. Пазя нашето обещание, пазя нас. Но с всеки изминал ден ми става все по-трудно да пазя това, което имахме и щяхме да имаме.
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: da6f07a587 |
|
1. Докато ти пишеш това, той вършее.
Не живей в носталгии.
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: a85e43abd4 |
|
2. Мнение-КОМУНИКАЦИЯ, не бягайте от нея каквото и да се случва между вас. Живота е един и кратък. Търси начин да споделиш взаимно а не сам да търсиш решение. Има ли любов има и решение.
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 38d62f817b |
|
3. Силно съчувствам на автора (авторката) за страданието, което понася. Явно е написано в момент на силно емоционално състояние, но ние не знаем нищо за причината, поради която партньорът си е тръгнал- може би е непоносимо напрегната атмосфера на скандали, обвинения и агресия, може да е трети човек във връзката. Ако е второто, не си струва неговото връщане, защото пак ще се случи. Ако е взел страната на майка си и не е защитил съпругата си, а е избягал-пак ще го направи. Авторът трябва да се замисли и над своето поведение и да потърси и своите грешки и вина. Насила никого не можеш да накараш да стои до теб и трябва да приемеш това и да го освободиш!
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: a85e43abd4 |
|
4. Някой тук е много чувствителен или срамежлив или пък се чувствува неловко, но пък печелят нахалните в живота. Не пропускай шансовете си.
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 52cbace37f |
|
5. Аз спазих своето, но "спътницата в живота" не. Въпреки, че бях честен до глупост и праволинеен 1/4 век. Минах през подобен ужас. Но! Това което тя счупи ще залепя сам. И го лепя успешно въпреки болката и пустотата. Повече обаче никой няма да позволя да счупи каквото и да е. Съветвам те да го приемеш. Не всички са готови на това, което ти би направил за тях. За теб това "Всичко" може да бъде наистина отвъд всичко, затова и боли. В една подобна, поредна безсънна нощ, когато исках нещо да се промени, просто усетих чувството на пречупването. Усетих как времето спря. Как дъхът се забави, мислех че не дишам. Усетих как всичко спря своя ход и се запитах "Защо? ", защо руша себе си? Защо цял живот съм имал спътник - себе си, а винаги съм го пренебрегвал? Заради кого? Кой сега е с мен? С кого деля болката? Къде е моя "вечен приятел" и "най-скъп човек"? Сега се чувствам по-добре. Пуст съм в себе си, но и безмилостен. Ревнив съм към болката си. Тя ме научи на много. Помисли в тази посока. Не чакай човек, който не чака теб! Времето не лекува! Успех!
P08
|
...
| преди: 1 месец, 15 дни hash: c97d32afde |
|
6. Като за начало - това го кажи на нея, а не на нас. Жените случайно да четат мисли? А и какъе е шансът ТЯ да прочете темата ти тук? Не виждам никва логика.
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 2b5d12dc83 |
|
7. Преодолимо ли е всичко? Ако да, кажи й го на нея това.
След 11 годишна връзка и раздяла поради нелепи обстоятелства, едно такова съобщение и съм простила. На едно обаждане разстояние. Но съобщение няма, няма и да има...
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 1fe18d157c |
|
8. Забравяй го този! От него освен мъка друго няма да видиш!
ж35
|
| преди: 1 месец, 13 дни hash: efb193c34a |
|
12. "Бяхме си дали обещание, че ще сме един до друг завинаги. "
Само дето не сте мислили (или поне авторчето), че обещаването не е като даването.
„Вечната любов трае няколко години. ” е казал италианският писател Джузепе ди Лампедуза. Не сте го чели, явно.
|
| преди: 1 месец, 13 дни hash: ea18f07524 |
|
13. т12-Абе глупости, чели книжки. Вижте възрастните как устояват до края на живота си в хубаво и лошо. Това е да имаш любов в семейство!!!
|
...
| преди: 1 месец, 10 дни hash: 838db6cb75 |
|
15. Не искам да звучи обидно, но освен много чувствителен, си и доста неуравновесен. Доказва го блъскането, кървенето и чупенето. Точно това ѝ е дошло в повече. Вероятно заради това си е тръгнала. Но за да не гадем и да хвърляме вината само върху теб, първо трябваше да опишеш накратко историята. Страничен човек много по-лесно преценява, отколкото близък човек. И тогава можем да ти съчувстваме, или да те обвиняваме за грешките ти.
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|