Споделена история от Любов и изневяра |
Има ли я изобщо споделената любов днес
преди: 14 часа, 4 мин., прочетена 86 пъти
Здравейте!
Замислям се в последно време дали днес я има все още онази истинска и дълбока любов между мъж, и жена?
Според мен, като че ли по-скоро не.
Днес няма любов, има само секс.
Днес няма единственият/единствената, има само отметнати бройки.
Днес няма споделеност и честност между партньорите, има изневери и манипулации.
Днес няма истинска красота, има тонове грим, филтри, ботокс.
Днес няма истина в нищо, като започнем от храната, преминем през човешките взаимоотношения, които се демонстрират основно за инстаграм и фейсбук и продължим дори до онези, които "коват" законите.
Аз съм нормална жена на 35+.
В живота си съм обичала само 2 мъже през годините.
И никога не съм изневерявала или манипулирала мъжете.
Единият избра друга.
А другият ми се изсмя в лицето, защото за него важното било да има бройки и ако избере мен, а в някой момент можело да се появи по-добра "оферта", то щял да се прецака...
За себе си още преди години разбрах, че моите представи за любовта са нереални и че няма смисъл да се надявам.
Но питам Вас, има ли я изобщо днес истинската и споделена любов?
Благодаря!
|