Споделена история от Секс и интимност

Не мога да се позная. Нормално ли е това, което се случва с мен?
Жена, на 30, омъжена с 2 деца:
Никога не съм харесвала изневерите, дори винаги се питах "Защо трябва човек да изневерява, след като си има любим до себе си, той си го е избрал, следователно трябва да му харесва всичко с него и най-много секса...? " Да, точно така! Секса е много важен (не само за мен, за всики нормален човек)! Точно заради хубавия секс се омъжих за моя съпруг... и не само заради това :) Скоро навършихме 7 години щастлив (така да се каже) семеен живот...
Обаче нещо в последно време секса е тъп... Лягаме, задължително ме пита дали искам да правим секс (което съм му казала, че може направо да започва без да ме пита... ), без никаква нежност започва, направо ми бърка в гащите и започва нещо да чепка там... като по задължение. Казвала съм му какво ме възбужда, дори не е пробвал така да започне...
И както не харесвах изневярата вече се замислям... (от което малко се плаша). Вече дори започвам са разбирам хората, които изневеряват... Мамка му, аз съм още млада и красива, искам горещ, страстен секс... с мъжа ми е като по сценарий, всеки път едно и също. Преди като видя хубав мъж само си казвах "ах колко е хубав", а сега вече си представям как правя най-якия секс в живота си с някой.
Там, където работя няма много хубави мъже, има само един дето се засичаме два пъти на ден за по 5 мин. Направо ще го изям... започнах да го сънувам, а дори не си говорим. Имам някакво физическо привличане към него и ако ми се падне ще го скъсам...
Само, че аз съм малко срамежлива. Всичко се случва само в мислите ми... да ама ме е страх, че ако имам възможност (а такава винаги има, особено за жена) ще изневеря...

Коментари

1.   Ако обичаш мъжа си, не изневерявай, ще си задоволиш мерака, но няма да се чувстваш добре. Ще ти е гузно и съвестно. Изневярата не е за всеки. Може би няма да знаеш дали е за теб, докато не пробваш.
От друга страна, пробвай, пък може да разбереш, че каквото имаш е най-доброто. Общо взето твоето усещане е водещо. По-надолу ще те разкостят, но и ти доста фриволно описваш мислите си за изневяра. Изневярата от съпружеска незадоволеност е измъчена изневяра, твоята звучи желана, та не знам... Но принципно - внимавай какво искаш, че може да не може да му платиш цената.

2.   Съвсем си е нормално :)
Това се е случвало и на мен (въпреки че съм мъж). Секса става еднообразен и скучен.
ОБАЧЕ... както ти обвиняваш него за това, така може и той да каже същото за теб - че си еднообразна в секса.
Питам се - ти с какво допринасяш за разнообразието ви?
Просто седиш и чакаш той да е активен.
Бъди ти активната, покажи му пътя!
С жена ми разрешихме въпроса с еднообразието като отворихме дума за суинг, тройка с мъж или жена. Разбира се преди това се разнообразихме и със стандартните неща (например секс играчки).
Общо взето всеки си е индивидуален и пътя е различен. И все пак не мисли за изневяра... да лъжеш най-близкия човек е супер гадно.
Говорете си бе хора, нали за това сте партньори - решавайте проблемите си заедно. И престани да го чакаш него, щото е мъж и затова той трябва да инициира промяна... бъди себе си :)

4.   Ами омръзнали сте си със съпруга,както става със всички връзки където мъжът се е оженил за теб заради страхотната връзка и сигурността.За теб и секса е бил такъв но за него надали.Какво да ти кажа мила ,случва се,щом мъжът ти не те задоволява..търси други начини.

5.   A защо чакаш наготово да ти се поднесе, ти какво, свикнала си да получаваш явно без да отвръщаш. Като ти е еднакво защо не направиш нужното за да е по твоите претенции а го изискваш от него. Нечистоплътна душа му викам аз. Изневерявай, то оправдание винаги ще се намери. Но защо така егоистично. Направи го заедно с него направете го заедно. Говорете, или освен да ти отговори на претенциите трябва и да се сети какво ти е в главата горкия.

6.   Както описваш нещата, отговора на въпроса ти е - да , нормално е да започнат да се прокрадват подобни мисли. Липсата на каквото и да е разнообразие, води до точно това!

7.   " Всичко се случва само в мислите ми... да ама ме е страх, че ако имам възможност (а такава винаги има, особено за жена) ще изневеря... " - ти добре мислиш за чепкалото си, а за децата си мислиш ли? Защо си ги направила, а после мислиш за яки дараци? Този новият дали ще те разчепка по добре, а ако не му стават чакрите, тогава нов дарак ли ще търсиш, докато опада вълната, тогава вече дарак не трябва. В 21 век сме, има супер модерни технически дараци, купи си един и пробвай първо с него, ако не върши работа, поговори по сериозно с мъжа си, и ако и той не ти обърне внимание, и Господ няма да помогне, най много да се разделите и да повлечеш две ремаркета в неизвестното. Дано не катастрофираш!

8.   Сърбеж, който не се начеше, може да докара човек до лудост.

9.   Изневери му и тея двете ви деца ще си нямат баща после!! Айде давай мисли само за себе си ДАВАЙ..
Израснах без баща до мен и живота е по-гаден така.. Така че сама си реши ;)

10.   Съжалявам че го казвам, ама нещо любовта си я разбрала накриво. Любовта, приятелко не е само онзи гъдел в корема и като мине гъдела и си си направила 2 лапета и изведнъж отрезвяваш.
"Любовта не е когато очите се гледат един друг, а когато и двата чифта очи гледат в една посока" Екзюпери
Стига си гледала очите. Поумней малко най-накрая.

Жените имате невероятната способност да си мислите, че можем да ви четем мислите и да ви усещаме емоционалните прищевки.
АМИ НЕ! Не можем. Вкарай си го в главата най накрая това - мъжете сме прости и искаме да ни се обяснява точно и ясно като на малоумни.
Затова като се прибере мъжа ти, сипи му по една ракия, седни срешу него и му кажи каква ти е болката. Сигурен съм, че ще те разбере и това ще ви направи по-здраво семейство.

11.   Идвай при мен!

12.   Искам да изразя крайното си съжаление по отношение на всички идиотски коментари. Всякаш те са тук само за да злобеят и хокат хора които искат съвет, а не да помагат по някакъв начин. По отношение на въпросът ти или по скоро на изложените факти. Семейството си е семейство, поговорете и ако няма решение, тогава ти решвай как да постъпиш. Аз съм мъж и мога да ти кажа, че при нас секса е я веднъж месечно я не. За това си знам едно, любовта си е любов, семейството семейство, децата деца, но ако трябва да разчиташ на технологичните постижения на вибратора или на ръката си, е тогава нещата са извън контрол. Точно за това си намери някой само заради. оргазмите, без да се обвързваш обаче. Желая ти успех от все сърце!

13.   Изпраскай се с някой. Аз чуках една колежка, която е с няколко години по-млада от теб, омъжена с дете. Ходихме на една конференция, даже си бяхме като двойка, с нейната кола отидохме, в една стая бяхме и два дена само се чукахме, после все едно нищо не е станало. Ако искаш може и с теб да се видим. На 25 съм красив и атлетичен.

14.   При мен е нещо подобно. След раждането ми се загуби желанието за секс- много натоварване, изнемога, помощ отникъде. А преди това имаше в един момент много болезнен секс, заради гъбична инфекция-той си го начесваше, нищо, че мен ме боли. Дълги години не прониква в мен, задоволявам го криво -ляво с фелацио. Примирих се, реших, че съм фригидна. Подхода му е този: като реши, че му се прави секс се хвърля грубо и ме хваща директно за целта- както казва потърпевшата по-горе, което ме разсмя-"чепкане". Стиска ме по тялото до болка. Няма увертюри, нежност-абсурд такива екстри. Иначе-обидни думи, за най- малкото в ежедневието-колкото искаш. На фона на това, че пърди като разпран, с извинение. Е, кажете ми- и да не си фригиден -няма ли да станеш. Ще попитате-защо си се оженила..? Ами, защото бях много влюбена. Любовта е сляпа. И не щеш ли срещнах човек, който само гласа му ме възбужда така, че седмици съм в постоянно сексуално възбудено състояние, мастурбирам, нон стоп мисля за това Продължението на историята предстои, колебая се да И кажете-фригидна ли съм????

15.   до 14
ти си огън момиче ,вулкан от емоции и страст и сексапил ,цвете попаднала в пустинята на грубостта и егоизма , не си фригидна изобщо само глупак може да го мисли миличка , твой мъж не разбира каква уникална секси жена си има до него, този диамант дето го има при него не знае как да го обработва , трябва ти един бижутер като мен така хубаво и бавно и нежно да те шлайфам и да те превърна в един уникален диамант , ах колко искам да те видя и да си в моите прегръдки , да те опипвам с връхчета на пръстите си и с езика си нежно и бавно всичко по сексапилното ти тяло , та да разбереш тялото ти и секс.зони навсякъде в него, щях да те накарам да избухваш оргазм след оргазм като вулкан , обичам такива като теб ,умни и страстни и дано уважаемите модератори да публикуват корд.ми и да направят едно изключение на което много ще съм им благодарен.
не знам как ,но вече ме побърква идеята да те видя и да....:)

17.   Абе просто е изгледайте някой порнофилм с мъжа си кажете си кво ви харесва и го направете разлечен секса от който правите постоянно

18.   Мъж съм, от 13 години женен, още в първите години секса се промени, а след това е като че ли насила е с мен. за което естествено аз съм обвиняван но така и не разбрах защо, тъй като нито едно смислено и обосновано обяснение не получих. изправих се пред твоята дилема. До този момент не бях изневерил. Започнах връзка с ясната мисъл само секс, да ама не попаднах на жена огледало на моята душа, влюбихме се като хлапаци, сега куп разправий и проблеми, почти съм пред развод, и най лошото е че тотално охладнях към жена ми, за което и тя се постара доста. Така че моят съвет е да внимаваш, и ясно си дай сметка грубо казано какво ще спечелиш и загубиш. Много те посъветваха опитайте по някакъв начин разнообразяване, да говорите и т. н. При мен тва последното не се получи. Но като разбра че имам любовница взе да се подържа, започна изпънения като по порно филмите, но уви, аз вече изстинах.

20.   Аз пък харесвам директно да ме почва и да ме грабва, женена съм, но моят мъж винаги действа деликатно...
. в брака са двама души, номер две правилно ти е казал, говорете си... и какво ако изневериш, еми нищо какво, всеки го прави, но това ли искаш да си като всички, защото винаги за изневяра се разбира, повярвай ми, изневерявала съм и на моя и на предишните ми... но когато човека разбере за изневярата си по съсипан от него... имате и деца, ако не за мъжа си помисли за тях, или поне изчакай да пораснат и тогава си изневерявай....