Споделена история от Семейство

Ужасно непоносима и отвратителна роднина
Живея заедно с роднина в един апартамент и е страшно непоносима. След всеки разговор с нея ме боли главата и ми е някакво ужасно отвратително. Всеки път, когато се сетя за нея се вбесявам и искам да и разбия простата муцуна.

Иска постоянно да става на нейното, да командва, философства за всяко нещо и изкарва мен виновен, като нейните решения винаги излиза, че са правилни.

Сигурно 99 процента от разговорите и са негативни. Като започнем от походка - нервна и злобна, моторика - движения на тялото всичко и е страшно негативно. Няма нормално отваряне на вратите за нея. Все трябва да блъска и да тряска. Когато отивам на работа или до университета и бързам и ме помоли за услуга и кажа, че бързам казва "дооообре тогава", ама по такъв начин все едно съм някакъв боклук, един вид еби си майката.

И това не е, защото аз така си го мисля, а и останалите членове на семейството мислим така. Преди години беше омъжена за много богат чужденец, видя какво са пари и скъпи неща и се промени. Раздели се с него, върна се тук и започна да се държи с нас като с нищожества, като с боклуци, които сме и виновни за нещо. А ние много я обичахме, а тя толкова години не се обади и нищо не каза.

Постоянно говори гадни неща и си позволява да ми крещи и да си излива злобата и агресията върху мен. Тя е на около 50г.... аз съм младо момче на 21г. Висок съм и съм здрав, но тази проста женица нито иска да работи, нито има някакво образование и само лежи по цял ден.

Аз знам, че следващия път като ме вбеси и и разбия гнусната мутра нещата ще се оправят, но защо трябва да я бия? Е сега половина ще ми кажете как била жена... какъв мъж съм бил... да бе.. аз съм жените съм мъж, но към изродите не ми пука.

Самият факт, че все още не съм и посегнал означава, че не искам да го правя. Но нещата се трупат с години и човек не може вечно да търпи. Никога тя не излезе виновна, никога не се извини за нейните гадости, все трябваше да подхожда към всички с гадост и злоба - ЗАЩО. И всичко винаги трябва да става въпрос за пари.

Даже в момента ви казвам най-мекото. Не ми се споделят още по-фрапантни неща.

Според мен има психични отклонения. Чудя се какво да правя.

Коментари

1.   Ти си на 21 г. и какво правиш в общ апартамент с роднини. Както сам казваш - млад си, здрав си - намери си сам работа, изнеси се на квартира с хора, които ти харесват.
Ако апартаментът е наследствен и тази жена (предполагам леля) има дял в него, ти можеш със съдя изпълнител и с останалите собственици да я принудиш да продадете жилището и с тези пари ще си купиш по-малко жилище, където ще живееш спокойно.
Ако жената няма право да живее в жилището и то принадлежи на теб - просто я изгони, но с определен срок. Дай ѝ примерно 3 месеца, накарай да подпише документ за това и точно на деня я изгони ако ще с полиция. Документът няма правна стойност, но ще ѝ покаже, че ти съвсем сериозно говориш. Помогни ѝ да си намери квартира или социално жилище щом е безработна.
Ако живеете всички при баби и дядовци се изнеси, защото на теб самият там не ти е мястото и не ти определяш правилата. Същото се отнася и за живот при родители, които са ОК с тази роднина. Изнеси се на квартира и няма да съжаляваш
Най-важно е да не се караш с нея, защото само си хабиш енергията, а това е енергиен вампир. Стой далеч от жилището и се изнеси ако нямаш някаква собственост там или собствеността ти е по-малка от 50%
Успех

2.   Чие е жилището?

4.   Щом не споменаваш апартамента да е твой, щом не се й бил шута още - значи живееш в чуждо жилище! Нали така?? Ако бъркам ме извини, но ако не - нахално момченце, налягай си парцалите и се изнасяй, жената може да се държи както намери за добре и това хич не е твоя работа.

5.   Автора

Закво да се махам от нас, като апартамента е и на двамата.

Ти не видя ли, че съм писал, че работя.

А защо да се махам да давам излишни пари, та да вземе след като се махна да го даде под наем.

6.   Братле в същата ситуация съм. Разбирам те напълно. Въобще не го мисли и не се заплитай. Изхода е само един. Отиди на квартира. Ще имаш по-малко пари, но ще си по-щастлив. Аз вмомента се боря да спечеля единия етаж от къщата и се надявам да остана сам до няколко дни. Желая ти късмет и бъди по-решителен

7.   Автора

На квартира няма да отида, защото ще даде този под наем. Това е много гнусен и отвратителен човек, който мисли само за пари. Ще се забие да живее в нейната си стаичка и ще пусне съквартиранти. Няма да стане тая!

Няма да давам излишни пари за квартири. Тя да се маха. Апартамента беше на баба преди и живяхме 4-5 човека.

9.   Много си зле- дори да се изнесеш, след като е общ, как ще го даде под наем, без да те пита? Ами дай ти твоята половина под наем и с парите си плащай квартира, така нищо не губиш като материален разход и даже ще се махнеш от там.

10.   Авторе ти от дума чуваш ли и не видя ли какво ти писа номер едно? Като и двамата имате дял от него - или го продавайте и всеки си взима своя дял, или ако тя не иска да намери откъде да ти даде пари за твоята част от апартамента. Според теб какъв друг вариант имаш за да живееш спокойно? Ами няма - или се махаш, или продължаваш да я търпиш.