Споделена история от Секс и интимност

Не стига, че го правим рядко, ами и той свършва супер бързо...няма и 2 минути!!
Здравейте! Бясна съм...вече незнам какво да мисля.. нека започна, имам си приятел от 8 месеца, всичко сякаш е наред, но за мен има голям проблем, защото аз много обичам секса и искам това постоянно, но той казва, че това не било най-важното... Предишния ми беше невероятен (поне в това отношение), защото го правихме почти всеки ден и то с часове... а сега 2-3 пъти в месеца и то аз трябва да намекна, да си поискам и...офф.... и нестига, че го правим рядко, ами и той свършва супер бързо...няма и 2 минути!! Много ми е криво, той казва, че било защото за 1ви път е така емоционален с едно момиче и заради това, но мен това ХИЧ НЕ МЕ ЗАДОВОЛЯВА! Незнам...освен това не стига, че свършва бързо, после изобщо не пробваме пак а и преди да почнем аз не съм особено възбудена, защото той изобщо не ме гали и пипа отдолу...имам чувството, че го е гнус .... а аз го пипам и целувам отдолу... незнам какво да правя и мисля...! Аз съм на 17, той на 22.

Благодаря за вниманието,очаквам отговори!

Коментари

1.   Здравей,:))))))))))
омъжена съм от 7г., като чета историята, сякаш съм я писала аз, с тази разлика, че той обожава да прави орална любов, секса е невероятен, но........е кратък и почти никога не повтаряме. Посъветваха ме, в крайна сметка си намерих любовник! Супер секс! Този път, обаче, беше кофти, чувствах се сексуална играчка, само използвана, не, че не ми харесваше. Сложих край, сега отново ......на сухо. Последният път не издържах и му казах да мине първо през банята, поговорихме, и секса беше супер, с нетърпение чакам следващият път :))))))

2.   Говори с него за проблема ви, и ако няма промяна го зарязвай, нали според теб секса е много важен

3.   лелее все едно аз съм го писала...имаме абсолютно същия проблем, но той се оправдава с това че е изморен от работа, че му се спи... незнам какъв съвет да ти дам, понеже се намирам в същото положение. И аз незнам какво да правя...

5.   Мила и според мен секса е важен, и когато няма хармония понякога отношенията се развалят. Ти убожаваш секса и за теб той не е маловажен... но за твоя приятел уви не е чак толкова важно. Аз лично не познавам мъж, който да не обича да прави секс. Поговори с приятелят си. Дори бих те посъветвала да му кажеш да потърси помощ (ако го обичаш), но ако нямаш такива чувства към него... не е първият не е и последният...

6.   Оооо направо го зарязвай - ти си още само на 17 имаш нужда от секс. Като станеш на 58 си търси такъв мъж дето само да се гледате в очите, да играете на шах и на сентасе. Трябва ти страст и си я търси.

7.   Автор: Е, какво да му кажа, тази тема сякаш е табу между нас... ако реша да го зарежа, какво да кажа?!" - Здрасти, късаме щото не си пасваме сексуално и не ставаш!"...???

8.   НЕ става без секс колкото и да е неприятно истината е такава за съжаление. Нали си чувала колко е хубав секса след скандал и че колкото повече толкова по добре.Ти явно никога няма да го получиш от него.Това е ненормално за един мъж този проблем един ден ще стане не само физически, но и психически и ще повлияе на отношенията ви.Решението е твое,но мисля че един ден ще се смееш че изобщо си се замисляла.Напрежението в живота ни и без това е достатъчно голямо,за да си създаваме допълнително такова.Успех!

9.   Хващаш си любовник който да те задоволява и всичко е окей:)

10.   И аз сам така, но какво да ти кажа: в месеца го правим 2-4 пати и като говорим на тази тема винаги се караме, затова си малча, но като ми писне му вдигам як скандал и тои сигурно се замисля та така го правим, а ако не ще зарязваш го и точка ти си много млада и можеш да си намериш много по-дабар от него. гледаи напред и успех

11.   Жената е виновна за намаляващата потентност на българският мъж. всички станахте комерсиални и безчувствени а после се чудите какво става с добрият стар секс

12.   Не го потискай психически. Това му пречи. Напиши в гугъла сексология и там ще прочетеш какво да направиш.

13.   Гледай с него нещо от интернет, филм или нещо друго, да види какво да прави, покажи му и ти и ще превъзмогне психическата бариера.

14.   Ами ти си на моята възраст и те разбирам-за щастие аз го правя почти всеки ден с моя приятел с който съм от 2 години! По- добре поговори с него или му намекни! да ти обясни истинската причина, ако не го зарязвай лека полека .

15.   Направо го зарязвай този... каква е тази агония 8 месеца... разбираемо е 1, 2 месеца, има и смутливи хора, обаче 8... нещо не му е на ред на момчето. Мъж 24г.

16.   Абе вие имате ебати гаджетата как може да си момче и да не ти се прави секс тва маи става след 50-та годишнина :) :) :) :)
Другия вариант е да има друга дет да го задоволява :D :D :D

17.   И аз имах същият проблем както и тези оправдания които получава номер 3 но му казах ако не ме задоволяваш както аз теб ще търся сексуалната задоволеност на др място колкото и да те обичам секса е важен и в крайна сметка не може да разчитаме само на мили и хубави думи и романтични жестове отиди кажи му и се решете какво правите

18.   Не бързай да го възбуждаш, щом е бърз. Не го гали рано, а по-нататък. Първо яка игра - пипай тука, гали там - казвайте направо и когато вече здраво се възбудите, "тогава отваряйте вратата".

19.   Ако съдя по себе си няма мъж дето след ден въздържание не му се прави секс.
Има проблем приятеля ти, бъди по разговорлива и нежна в отношенията си с него и лекичко "изчопли" причината за този проблем.

20.   Наистина, секса не е най-важното нещо, но ако няма хармония, рано или късно партньорите почват да виждат само недостатъците у другия, дразнят се от присъствието на другия, почват скандали и т.н. до настъпване на фактическа раздяла. Сексуалната неудовлетвореност е достатъчен мотив за да скъсаш с гаджето си, хората се развеждат дори като не си пасват сексуално и не се срамуват да го изтъкнат в съда. Така че не се притеснявай, кажи му, че не си удовлетворена и си потърси нещо друго. Живота е пред теб и ще живееш твърде дълго за да си позволиш да правиш подобни компромиси със себе си. Да си имаш "любовник" и официална връзка не е изход от положението, рано или късно и това ще те измори (защото си е вид лъжа) и пак ще си на кръстопътя... За да живееш палноценно трябва да имаш правилния човек до себе си. Потърси го!!! Успех!

21.   Не мога да повярвам че чувам нещо такова !!
На 17 си а правиш секс всеки ден и си правила секс с бившия си приятел а с този си от 8 месеца за бога на колко години си започнала да правиш секс ?!?!

22.   Аз съм малко по-малка от теб, но имам вече много опит в секса с приятеля ми сме заедно от година и 6 месеца и си правим редовно секс и съм забелязала, че ако един-два дена не го правим и на третия ден сме на леглото и само с веднъж не се задоволяваме та тва ващо не е нормално бих ти препоръчала да търсиш друг иии да изпитваш много удоволствие успех :)

23.   Говорете! Нема друго решение... По принцип може от притеснение да се получава това обаче е само в началото на една връзка т'ва и след като сичко ви е изяснено и сте говорили постепенно нещата се оправят а па и тои е мъж на години вече излага се...

24.   Абе как ще я съветвате да си хваща любовник бе ей, що за простотии, тя ако от 17-годишна започне да изневерява...
Вариантите са или той да си има друга и да не му се прави секс с теб, нещо да го притеснява и смущава, да не се чувства сигурен в себе си, другия вариант е ако не му харесва секса с теб, нормално да го избягва, но според написаното от теб, мисля че този вариант не е възможен при вас.. Момиче на 17 години си, нито си вързана, нито го обичаш (предполагам), помисли си струва ли си да говорите и колко ще изгубиш, ако скъсаш с него.
Никакви други връзки и т. н., при условие, че може да си намериш някой, който да ти дава всичко.. добро отношение.. разбирателство, романтика, страст, задоволителен секс
Действай!

26.   Мъж сам срещам се с такава жена която не е задоволена от мъжа си. Никога не е изпитвала оргазъм с него. За 2-3минути свършва обръща се на другата страна и заспива, а тя горката остава недовършена. Та затова се налага аз да я оправям по 2-3-4пъти като се видим та да си навакса. Така че мъже или си оправяите жените качествено или ще яхнат метлата.