Споделена история от Секс и интимност

Колеги и секс
Здравейте искам да споделя и моята история! От скоро в офиса се появи нов колега, които е с 15години по малък от мен започна флирт. В началото го приемах на бъзик докато един ден бях пинала и се озовах в прегръдките му. Чувствах се неловко но той беше доста настоятелен и аз не му устоях. Случи се но той свърши много бързо и започна да се срамува започна да се извинява, опитах се да го успокоя. На другия ден ми каза че нищо не се е случило срам го е да ме гледа в очите. Искам отново да бъдем заедно но незнам как да постъпязнам ме не е безразличен но... Този мъж ме върна към живота, а незнам как да му го кажа как да постъпя! Задавам си въпроса дали ще се престраши отново да бъдем заедно или просто съм поредната броика

Коментари

1.   Отдай се на любовта, остави го да те победи и да те обладае, покажи му, че го желаеш и не можеш без него, и си му в кърпа вързана!

2.   Да беше го украсил поне малко. Или бързаш да си напишеш домашното.

3.   Спрете се с тези млади мъже, жените като минете трийсетте и се побърквате!

4.   Кажи му това, което си написала тук, - ме върна към живота. Покани го да излезете заедно отново и просто говорете, очевидно ти виждаш нещата по един начин, той по друг, ти си на върха, а той не го осъзнава и го е срам.

5.   Поредната неуспешна бройка. Той е комплексиран от неуспешният си секс и затова налита на по възрастни, мислейки, че с тях ще е по успешен, но след като и сега не е успял, забрави, никога няма да опита отново. Ако искаш да опитате пак, трябва да си много тактична. Стани му като майка, а не като секс-партньор. Къткай си го, и след време го помоли нещо да ти помогне, нешо дребно в дома ти(ако си сама живееща). Даже и на кафе си го покани, но в къщи. Предразположи го, поуспокой го, поразглези го и накрая действай. Така ще е по спокоен, че ти го желаеш и нещата могат да се получат. Явно физически му допадаш, щом сам се е натиснал за връзка, остава да му покажеш, кака какво може. Ако свърши бързо, има и втори път. Цедиш го докрай, да не се е хващал на хорото.

7.   Как да го разбираме това, че е с 15 г. по-малък от теб? Той е на 25, ти си на 40, омъжена с две деца! Така ли?
Щом и теб те сърби - ми дай му како! За кога се пазиш?

8.   Ами кажи му, че искаш да излезнете, а после се изчукайте хубаво. Тези неща, които ни ги казваш ги кажи на него.

11.   Авторке, послушай номер 5. Написал е всичко кратко и ясно. Направи това, което и както го е посочил, покажи на жребчето че искаш да му спреш тока от секс :), и той ще превъзмогне срама от провала си. Надъхай го веднъж и ще видиш, че ще подейства. Просто сега ти трябва да бъдеш активната и да му вдъхнеш кураж. Уверявам те, че за един младеж едно от най-силните чувства е желанието за секс с по-голяма жена и неговото желание не е намаляло, но се страхува от още една излагация. Ти си на ход. :)

12.   Предразположи го, кажи му, че това, че е свършил бързо пърия път не е проблем и искаш пак... бъди искрена с него :)))))