Споделена история от Секс и интимност

Девствена на 25
Здравейте! Може би трябва да започна с това, че както си личи от заглавието, съм вече на 25, а все още съм девствена. И аз самата не знам как се стигна до това, все още да съм в това състояние, но какво да се прави-това е положението при мен.

Просто все нямаше време, и други неща бяха по-важни, и така, докъто напоследък все по-често осъзнавам, че може би съм пропуснала да натрупам опит в нормалните човешки взаимоотношения между мъж и жена. Естествено, не става дума за безразборен секс, разбира се, а за нормална романтична, а в последствие, като дойде момента, и сексуална връзка, и така. На моменти съм горда, че съм се запазила досега, а не като повечето си познати и приятелки да го направя още на 15-18, с първия срещнат, но честно казано- вече все повече почва да ми тежи, най вече това, че нямам човек до себе си, като повечето на моята възраст, много от които и деца дори имат вече, а аз какво? Все още девствена.... За смях и срам...

Та сега на въпроса-замислям се дали да не го направя с някой познат, просто за да ми се махне от главата и да не го мисля, или щом съм могла досега, да почакам още малко, докъто срещна подходящия, за който девствеността ми не би била проблем, и би ме приел каквато съм?

Благодаря много за всички съвети!!!

Коментари

1-50 от 69

2.   Аз на 25 го правих за пръв път ( жена на 30). Не си изпуснала - изчакай точния човек, който те заслужава и на който да се довериш. Моят мъж има опит и може затова да нямаме сексуални проблеми.
Главния ми съвет е - излизай и се забавлявай с приятели, а когато дойде истинската любов - ще я разпознаеш. Не се давай на отчаяние, депресии и пр.

3.   Не трябва да се прави драма от девствеността - вижте колко велики хора са умрели девствени: http://www.webmiastoto.com/14139.html

Освен това винаги можеш да прибегнеш до платените услуги на жиголо и да си свалиш този товар.

5.   В живата всичко е баланс, надали не си намерила време за секс, просто не си намерила човека или имаш други прегради. Познавам и по-голяма жена/момиче, което е девствено, но сексът е здраве, както за тялото, така и за психиката ти, това не е мое мнение, а на специалистите и това е така. Надявам се да намериш подходящият човек и да се впуснеш в една разтърсваща връзка.

6.   Big deal! АЗ бях девствена до 35!

7.   девствена или не, това не е проблема, проблема е да намериш човек с който да направиш семейство с който да сте си другарчета в тоя живот, тежко е сам човек. Тоест дали си го правила до сега с много безразборно или не си го правила е все едно и също щом не си намерила човека за цял живот, единствената разлика може би е че можеше да си се накефила на хубавото чувство но пък от друга страна не си преживяла и неприятното чувство от разделите.

8.   От всичко, което си написала виждам едно голямо противоречие. Не знам защо си мислиш, че си станала за смях и че трябва да се срамуваш, може би заради вярата в някакви общоприети догми, които пък сами по себе си са толкова смешни, колкото и погрешни. :D Аз например съм на 24 и също съм девствен. Не се гордея с това, защото не виждам с какво ме прави по - добър от другите, не се и срамувам от това, защото не виждам с какво ме прави по - малко от тях. Знам какво искам и какво момиче търся, още не съм го намерил, но всяко нещо идва с времето си. Има ли нещо срамно в това? Не мисля ;D Та, мисълта ми е, че трябва да се упокоиш и да се изясниш сама със себе си. Вярно, може да изчетеш мненията на хората, но те нито ще са правилни, нито ще са грешни, защото всеки сам си има своя гледна точка за света, но никой от тях не познава твоя свят или по - точно, никой не познава света по начина, по който го познаваш самата ти.

9.   "Все още девствена.... За смях и срам... " - ето това е големият позор на жените, смятат девствеността си за срам и позор!? . Ами стани герой щом искаш, там където живееш имате футболен отбор. Можеш тържествено да бъдеш разпечатана, направо на футболното игрище Изреди целият отбор и ще бъдеш най известна. За мъжа няма по голяма гордост, ако успее да се задоми с девствено момиче. Дано това време до 25 години си го загубила за учене "Просто все нямаше време, и други неща бяха по-важни, и така, докъто напоследък все по-често осъзнавам, че може би съм пропуснала да натрупам опит". Мина времето, когато родителите сватосваха децата си, време е сама да си намериш подходящ мъж и да си създадете семейство. Не го прави напук, после ще съжаляваш. Семейството е свято място, не е само чифтосване. Сина ми е на 30 и също си няма приятелка, мъка ми е да го гледам самотен, но какво мога да направя. Четох, че в някои градове се правели партита в клубове за свободни хора, мисля, че там е удобно място да си изберете половинка, но не и в нета. Друго е на живо.

10.   Много си слушала майка си, ми се струва и май се сещам коя си.

11.   Здравей, Мила.

И аз съм девствена на 26. И знаеш ли? - въобще не съжалявам за това, защото това е най-чистото и невинното нещо, което можеш да подариш на един мъж! А гордостта от това да съм чиста и не такава като другите ме успокоява адски и съм щастлива с това! До сега си се пазила както трябва, дали си заслужава да спиш с някой просто ей така и да се провалиш? Замисли се много добре!
Не си единственната има много момичета в нашето положение! :)

12.   Няма нищо срамно в това да си девствена на 25. Няма място нито за смях, нито за срам. И много тъпо ми става, когато някой започне да се сравнява с другите. Ама другите това ама те онова.. Какво от това, че те са го направили още на 15-18 годишна възраст? Защо трябва да си като всички други? Бъди уникална. Не го прави с някой приятел само, защото "трябва" да го направиш а по-добре изчакай, намери си някой когото наистина обичаш и го направи с него. И не си единствена повярвай ми. Аз загубих девственноста си миналата година (когато бях на 25) и никога преди това не съм имал някакви комплекси от това че съм бил девствен толкова дълго. Просто всеки човек е различен.

13.   Здравей. Аз в момента съм на 20 (почти 21г. ) и също съм девствен, даже ако трябва да съм честен, никога не съм целувал момиче. Въобще не ми пука за това! Аз съм си казал че ще си загубя девствеността само със точното момиче, любовта на живота ми, ако разбира се я срещна... ако ли не, не ми пука че ще умра девствен, няма да бъда като другите разгонени животни никога! Следвай сърцето си :) Успех в живота

14.   Аз съм имал само 1 партньорка в живота си, вече малко повече от десетилетие. Хванахме се в гимназията и аз й бях първия, тя на мен също. Мислел съм си, какво ли е чувството да влезеш някъде, където друг е бил вече. Честно казано не ме привлича идеята. Знам, че е нещо нормално, но когато съм първият я чувствам много по-близка. Така че, като цяло те съветвам да не прибързваш и да изчакаш точния човек. 25 не е чак толкова късно. Да кажем, че до 22 е нормално, след това е вече малко късно, но не прекалено.

15.   Ние тук как да ти отговорим какво да правиш - боб ли да хвърляме? Между другото, колкото повече изчакваш, толкова повече намалява изборът на подходящи. Трябва да понатрупаш опит, за да разпознаеш рицаря. От чакане на рицаря, гледай да не изпуснеш влака.

16.   Грозна ли си?

18.   Първо поздравления, че не си поредното деградирало леке.

Съветвам те да изчакаш подходящия човек ако той е нормален и свестен би оценил това, че си девствена и това би било голям плюс за теб.

19.   Колко жалко, че пишещите тук намират за нормално жена на 25г., да е девствена. За мен е абсолютно ненормално, защо защото това значи, че тя никога не е имала сериозна връзка, никога не се е впуснала/отдала на някого емоционално и интимно. Което значи, че или емоционално не е зряла или си има някакви проблеми. Секса е удоволствие, емоция, независимо с кой, кога и къде го правиш те кара да се чувстваш жив, ако е с любимия човек е още по-готино...
Хора за женен станали още не знаят какво е секс.
Не не е нормално авторке, задай си въпроса защо е така - може да си асексуална и да нямаш желание, може да си хомосексуална. Много неща могат да са...
Съветвам те, ако/когато ти се прави секс да го направиш с мъж който ти допада, не го мисли толкоз.
Да не се окаже, че подходящия ще се появи след 5 или 10г...

20.   "нормална романтична, а в последствие, като дойде момента, и сексуална връзка"-докато дойде момента, каква стана тя, а? Май на мераклиите не им се е чакало ей така, да дойде момента. Кой знае колко надяващи се е имало, ама НЕ-да не си лесната. Е, честито, сега не си лесна! Ето докъде я докарвате с романтиката? А са толкова прости нещата... Когато искаш удоволствие/от ниво определено по скалата на ТВОИТЕ ценностите/ от някого, достави му и ти удоволствие/от същото ниво на скалата на НЕГОВИТЕ ценности/. Ако той ти подари цветя, не е равностойно и ти да му подариш цветя, за мъжа цветето не е това, което е за жената. Ако той отиде с теб на дамско модно ревю, ти го придружи на спортно събитие. Едната иска да е постоянно ухажвана и забавлявана и за награда щяла да му се усмихне, другия иска запозанството да започва със свирка и разбира се темите тук никнат като гъби...

22.   Някой хора все нещо чакат и отлагат за по-нататък, подходящия момент, подходящия човек... но истината е, че няма подходящ момент, защото колкото повече отлагаме, толкова по-трудно става. Ето и ти самата виждаш, че това отлагане сега те тормози, защото годините много бързо се извъртат и сега си даваш сметка, че си пропуснала много неща, от които сама си се спирала. Сигурно е имало много момчета, които са те харесвали и ти сигурно си харесвала някои от тях, но сама си се спирала и не си давала възможност на нещата да се случат. Не е нужно да си лягаш със всеки срещнат, просто дай шанс на някой към когото имаш някакви симпатии и недей много да го мислиш и да се тормозиш, ще видиш че нещата ще се случат.
Няма какво толкова да му учиш на секса, това е инстинкт, не е теория, че да се учи. Едно време като не е имало интернет и телевизия и за секс не се е говорило, кой ги е учил хората, никой, това е нещо съвсем нормално и човешко, което се случва между мъжа и жената.
Недей да се обвиняваш и да се тормозиш, че си пропуснала някакви неща, а гледай напред, още си млада, животът е пред теб, наслади му се :)
Ж 28

23.   преди доста години на младини имах същите терзания - на 22 бях девствена, имах няколко неуспешни опити за връзки и реших, че ако го направя, нещата ще започнат да се случват по-добре. избрах случаен мъж, който ме привлече и правихме секс. не съжалявам изобщо за решението си, защото това ми даде известна увереност в себе си и определено ми помогна занапред в отношенията с другия пол. (за протокола: омъжена съм и имам 2 деца )
как да постъпиш трябва ти самата да решиш. щом го чувстваш като проблем, поработи за решаването му. не слушай разните приказки как девствеността била скъпоценност, трябва да я пазиш и да я отдадеш само на правилния - това са общо взето, приказки от 1001 нощ. сексът е точно толкова важен, колкото и останалите аспекти на човека, не го поставяй на пиедестал. избери някой, когото харесваш и го направи.
важно е обаче добре да прецениш себе си - как ще се чувстваш след това. ако ще си скубеш косите, ще се тръшкаш и ще се самообвиняваш, че не си дочакала принца, по-добре не го прави. ти познаваш себе си най-добре, така че ако си от жените, които обичат да се чувстват жертви (прелъстена и изоставена, употребена, използвана и пр. ), по-добре се откажи.
за мен лично това беше решение, за което не съжалявам, нито се гордея, нито се срамувам, така съм решила, така съм постъпила. дано съм помогнала.
успех каквото и да решиш!

24.   Не е проблем, но ти го превръщаш в такъв. И ако отлагаш настъпването на връзка, избягваш хората, никога няма да настъпи никакъв път

25.   Авторката -бих искала ако може по някакъв начин да си разменим координати с 8 и 11, но не знам как, тъй като тук не позволяват, за съжаление...

26.   ако не си намерила Човека то направи госъс жиголо. Защо - имат опити освин, че ще премахне това "бреме" ще те научи на някои неща. Жена, която знае пповече запсекса има по-голям шанс да си избере добър съпруг. Майками казваши"курвите печелят"
Тогава бяха други времена и жена умела в секса се примаше за курва. Сега не е така. А ако не опиташ с жиголо докато намериш Мъжа разучавай своето тяло-какво най-много ти харесва, къде като се докосваш/мастурбираш/ най-много ти е приятно. И когато му дойде времето може с жест да подскажеш на пмъжа къде да те целува докосва, за да изпитваш радостта от секса. Успех

27.   Който и да ти е първи, 1% вероятност е той да ти е последен, затова не си го слагай присърце човека. Освен това, не се забивай да правиш деца и семейство с първия, няма да гориш в ада, спокойно, но винаги се пази и секс само с презервативи!

28.   Не е срамно жена да е девствена... Бих припаднал от радост ако някоя ми каже така и иска да съм и първия...
И да ти кажа на мъжете е по-трудно да си девствен!!
А тези като номер 19.. Ами има много мостове в България!

29.   От номер 12 до номер 19:
Не пълни главата на авторката с глупости. Това твоето "Съветвам те, ако/когато ти се прави секс да го направиш с мъж който ти допада, не го мисли толкоз. " - точно на това му се вика курвалък (с извинение). Значи да не го мисли толкова а? Да се ебе ей така без задръжки когато й се прииска - без да му мисли и после да я знаят като курвата на квартала? Да я знаят като лека жена.. Ама че съвет...

30.   Минала съм по твоя път и много добре знам как се чувстваш. Колкото и да ти повтарят хората, че не е срамно, че няма за какво да се притесняваш и трябва да чакаш да се появи правилният човек, който ще те разбере, ще те приеме каквато си и ще те обича, нещата в главата ти вероятно не стоят точно така. Да, на теория девствеността не е причина да се чувстваш като нещо по-малко от другите, но на практика, тя ти създава един комплекс. Със сигурност се чувстваш по-неуверена, чудиш се дали някога ще намериш човек, който да те разбере и да не се стресне от факта, че не само си девствена, но и не си имала сериозни отношения до момента. Поне аз така се чувствах. Уж не бива да оставяме обществото да ни налага някакви критерии за това кое е нормално и кое не, да си живеем, както искаме, да гледаме от положителната страна.. е,да, ама не е точно така.
Затова, първо, смятам, че изобщо не трябва да отдаваш такова голямо значение на девствеността. Не е задължително първият ти път да бъде с любовта на живота ти. Колко от нас са останали с човека, с когото са спали за пръв път? Колко са били истински влюбени? Може на момента всеки да е смятал, че това е ЧОВЕКЪТ, но нещата невинаги се развиват както искаме. На твое място, наистина бих си легнала с някой познат. И не защото не вярвам в истинската любов, а защото смятам, че девствеността ти ще бъде пречка да се чувстваш добре със себе си и да се отпуснеш, да се почувстваш истински уверена. А това е много важно, ако искаш да градиш връзка. Като казвам пречка, имам предвид, че ще пречи на ТЕБ, не говоря за партньора ти. И защо е нужно всичко това? Само, за да знаеш, че първият ти път е бил с "правилния човек"?! Няма такова понятие. Важно е ти как усещаш нещата и какво искаш да направиш.

31.   Ей, къде са тези девственици, когато ги търсиш? Искам да намеря и аз една такава и заедно да почакаме. Като се има предвид колко съм чакал за някои неща в този живот и все пак съм постигал желаното, гарантирам, че тя ще се разбърза преди мен. А ако се чудите как ще издържа - самоконтрол му е майката! Нещо, което повечето хора не могат да постигнат, а е изключително важно - не нуждите да диктуват живота ти, а съзнанието и умът ти. Бих предложил невярващите да ме пробват, но в този сайт има по-голям шанс да спориш с Обама в раздела за "Здравни питанки", отколкото да получиш нечии координати. Вероятно причината е, че наяве ангелите тук ще се окажат пълната противоположност на описаното и админите се грижат да не ни разбиват илюзиите. Какъв е шанса да има толкова свестни хора у нас и да не съм срещнал поне един от тях? Вероятно под 0, 00001%.

32.   Здравей, ти според мене нямаш никакъв проблем. Сексът не е толкова хубаво нещо и хората го правят щото искат да се правят на интересни. Запази девствеността си тя е нещо с което трябва да се гордееш и спокойно може да си останеш девствена до старини. Аз много ти се възхищавам и трябва да има повече момичета като тебе. Кураж :)

33.   Много ми е интересно като жените се оплакват, че са девствени. Женската девственост е въпрос на избор, като не искаш да бъдеш девствена, хващаш си приятел или правиш секс с някой, който те желае.

Мъжката девственост не е въпрос на избор, а принуда. По принцип означава, че никоя не го желае.

35.   Здравей.Аз съм момче на 23 години и преди година си изгубих девствеността и то с проститутка.След това се запознах с едно момиче 2-3 години по-малко от мен и започнахме да правим редовен секс в продължение на 4 месеца и дотам,след това се оставихме.На всеки когато му е писано,тогава.Но моя съвет е да го направиш с някой твой приятел,който виждаш че има опит с жените и те привлича сексуално.

36.   Съгласен съм донякъде с номер 33. Виждал съм буквално млади жени-хипопотами, не приличат на нищо, обезобразили са се от ядене, а имат гаджета. А аз съм мъж и се страя да поддържам форма и да се държа като зрял човек, но въпреки това жените си бягат от мен...

37.   Наслаждавай се на девствеността си, докато можеш, защото веднъж отнета, тя не може да ти се върне, мен ме изнасилиха 10 циганина и сега се чудя Ескапеле ли да си взимам, куршум ли да си лея! :(

38.   Хора заливам се от смях, как може една жена да си мисли че девствеността е най-скъпото нещо, което може да подари на един мъж, най-скъпоценното нещо е любовта и верността двете заедно, какво като е девствена прави секс и вече не е, аз съм и бил първия и после след мене на опашка, защото въпроса как ли е с друг неминуемо ще я тормози повече от този на колко е нормално да си легна за първи път

39.   Колкото и да не се вярва на хората имам примери за свестни момичета на по21-25 дори години които са девствени. Но обикновено попадаха на най-големите боклуци.

41.   И какво от това? Така се е случило, не си срещнала подходящ мъж. Повярвай ми, като го срещнеш, няма да имаш съмнения и ще искаш до го направиш и няма да ти пука, че си девствена. Аз го направих на 26 год. Просто не бях срещнала мъж, с който да искам да бъда. Реших, че ще чакам, докато се появи. Повярвай ми и до ден днешен не съжалявам. Просто има различни хора. Има такива, за които не е проблем да го направят с някой непознат. Аз пък трябва наистина да го искам. Само не се обвинявай.

42.   Ще ви кажа че хора след 25-30г. дали е мъж или жена сте мазохисти. Че то и през средновековието на тази възраст са били вече с по едно дете и са правили секс. А сега е 21 век. Всички писали до тук муралисти да запази девственоста си за правилния за единствения човек са сигурно задръстеняци или от третата възраст. А да не говорим че секса за една жена е и здраве.

43.   Клуба на девствените. Вашите приказки и простой, важат само пред девствни като вас. Бях на 19 девствен каъл четох, точно такива глупости.
Първо нещо : Девствените хора имат по лош контакт с противоположния пол. Това води до големи проблеми.
Второ: Държанито и личноста е друга като човек е девствен.
Трето: Като сте на по 25-30 години без връзки, кога ще направите купчината грешки и т. н. във връзките, докато изградите опит.. Няма време.
Четвърто: Девственоста не е гордост, а признак за неопитност.
Еми като не ви бива в леглото, връзката ще се разруши.
Ако си мислите че секса не е основно във връзката, я поразгледайте лош секс или липса до какво води... Секса е основното нещо което събира мъжа и жената.
Авторката да мисли много добре, кой ще й първия.
Понеже жените остават вечно влюбени(попринцип) в първия им мъж.
Успех, мъжа на 25(6 години секс нон стоп)

46.   Здравей, сестра по съдба. И аз съм като теб, но съм мъж почти на 27г. И аз публикувах тема в сайта преди месец и половина: "Никак не ме бива с жените". Виждам как доста хора пишат: това, че си девствена не е за срам; не го мисли толкова и т. н. В кометарите под моята тема също има такива отзиви. Да, обаче българския народ си има поговорка - Не питай старило, а питай патило. Те не са били в нашето положение и не знаят какво е, също както ние не знаем какво е секс и какво е да имаш връзка. Само сме чували и сме гледали филми.

Щом сме писали тук значи го усещаме и като срам, и като проблем! В противен случай щяхме да го споделим с приятелите си, а не да пишем по форумите. Така, че не ни съдете, нали сайта е затова - да си споделиш болката, проблема или срама.

Видях, че по-горе си писала, че искаш координатите на другите девствени. И на мен ми се иска да си ги разменя с теб и тях. Така, че ако някой модератор прояви човечност нека изпрати имейла ми на твоя имейл. А пък ти ще прецениш дали да ми пишеш :)

48.   Благодаря много на всички и положителни ,и отрицателни коментари - всички много ми помогнахте , всеки с по нещо . Желая на всички ви всичко най- хубаво, и весело прекарване на празниците .

49.   43, дали ще контактуваш по - лесно е въпрос на комуникативни умения и интелект, и няма нищо общо с девствеността. Държанието на личността - има хора, за които по нищо не можеш да предположиш, че не са правили секс, неопитни са всички с по - малко от 10 партньори. Секса не е основното нещо, на което се държи 1 връзка. Ако 1 връзка се държи само на секс, тя рано или късно се разпада. Няма нужда да правиш грешки или да трупаш опит. Има хора, които са се оженили за първия си партньор, и не са правили грешки.

50.   43, дали ще контактуваш по - лесно е въпрос на комуникативни умения и интелект, и няма нищо общо с девствеността. Държанието на личността - има хора, за които по нищо не можеш да предположиш, че не са правили секс, неопитни са всички с по - малко от 10 партньори. Секса не е основното нещо, на което се държи 1 връзка. Ако 1 връзка се държи само на секс, тя рано или късно се разпада. Няма нужда да правиш грешки или да трупаш опит. Има хора, които са се оженили за първия си партньор, и не са правили грешки.

54.   Благодаря много на всички за коментарите !!!

Авторката

55.   Една девственица не е непременно морална и непорочна. Самотната мастурбация в продължение на 10-15 години не правят момичето скромно и с безценен дар за бъдещия й партньор. Дар е любовта, всичко друго е ала бала.

56.   Авторке, преди три дни отворих приятелката си. На 18 год. е. Дори не знаех че е девствена, докато не започнахме да правим секс.
Познаваме се от 2 седмици.
Ако знаех че е девствена, нямаше да й се нахвърля толкова бързо. Преди да я отворя обаче по-мокро момиче никога не бях виждал в живота си. Буквално течеше на рекичка а гащичките й бяха супер подгизнали Гърчеше се само като лекичко я докосвах по слабините... имах чувството че ще свърши още тогава.
В момента правим супер страхотен секс и аз имам някакво чувство че й дължа нещо... все пак е избрала мен. И когато си споделихме знаеш ли какво ми каза?
"Въобще не ми дреме че съм била девствена, за мен важното е че ме харесваш и ми е много приятно с теб". Моля те недей да се чувстваш задължен към мен по някакъв начин"
Това е... Твърде много го мислиш. Не е кой знае какво. Цялото това бреме е просто една болка за 5 мин. Която после се заменя с удоволствие. Забрави за тези остарели стереотипи от 19ти век, а просто се наслади на приятеля си и на времето заедно. Всичко само ще си дойде на мястото.

***Един съвет към всички девствени - не го правете с презерватив, ще се вкарате във филм от болка. Мъжа трябва да чувства много добре когато разкъсва. По-лесно, бързо и уверено минава целия този процес и болката е по малка.

УСПЕХ на всички!

58.   Аз първия път бях на 16, и той на 16, и двамата девствени. Бяхме заедно от една година и всеки път се натискахме, целувахме и лижехме, и се побърквахме взаимно, но ни беше страх да го "пуснем вътре". Та след една година когато се престрашихме, и го пуснахме да ми пръсне хименчето, не го усетих как стана, без болка, без капка кръв, само удовлетворение и за двамата. Така че смело напред към най голямото удоволствие в живота - правенето на ЛЮБОВ с любимия човек!!!

61.   Здравейте!!! Такаааа... Нещата при мен се развиха по много интересен начин!!! Няколко дни след като пуснах темата, се запознах с едно момче, и нещата между нас потръгнаха. Та така. Засега още не сме стигнали до секса, но и за това ще дойде време. Казах му, че досега не съм го правила, за да го има предвид, и така. Това е.

Авторката

62.   Аз съм 46 номер

Много се радвам за теб! Дано ти потръгнат нещата с това момче! Желая ти го от сърце! Аз за съжаление не мога да се похваля като теб :( Охх дано някой ден и аз да си разреша проблема

63.   До 62/46/ - нейната е лесна, ще потръгнат нещата/относно секса/. Въпреки че, бая време вече "не е дошло времето" и може и да е разкарана/заслужено... /. Мисли му ти - и не само мисли, ами действай.

66.   Ще помоля коментарите по темата да престанат

Авторката

70.   Честито авторке щом искаш да не пишат повече по темата ти значи си го направила сефтето. Аз съм момче на твоята възраст и не съм правил секс, но съм имал преди приятелка. Не успях да се отпусна и него направих все пак се радвам за теб. Пожелавам ти много любов и щастие с твоя приятел.

1-50 от 69