Споделена история от Секс и интимност

Неангажираща връзка. Как да се случи?!
Здравейте! Аз съм жена на 28г. Нямам деца и съпруг. Нямам и гадже. С последният ми приятел се разделихме преди почти година, защото нещата никак не вървяха. От тогава не съм правила секс. Не, защото не е имало с кого, а защото е липсвала страст от моя страна. Имам си едно правило за тези неща и то е, че си лягам единствено и само с този, който (малко вулгарно ще прозвучи) ме кара да се навлажнявам само при мисълта за него. В този ред на мисли съм си лягала само с трима партньори точно по тази причина. Е, не включвам първия път, защото тогава беше в гимназията с един съученик и беше просто да го направим от любопитство. В университета си паднах по един колега от горния курс, сближихме се. Имахме връзка почти три години. Само едно негово докосване ме влудяваше. Правехме страхотен секс. Не говоря за някакви странни пози, а за истински здрав секс, носещ наслада и на двамата. Имахме красиви моменти, но всеки пое по пътя си без драми. Разделихме се, защото замина за щатите да учи магистратура, пишехме си все по-рядко и по-рядко. Завъртяха се нещата и се приключи. Аз се дипломирах, започнах работа и покрай служебните ангажименти се запознах с един женен мъж. Още първия път като го видях и ме полазиха тръпки. Мислех за него доста често. Представях си само греховни неща. Знаех че е семеен и не предприех нищо. Виждахме се служебно няколко пъти в месеца, но тези виждания ми държаха фантазията будна всеки път. Много пъти мастурбирах с мисълта за него. Един ден най-неочаквано ми се обади да пием кафе. И от там започна нашата безумна и луда тайна връзка. Не ме интересуваше жена му и детето му. Не исках да правя сцени и скандали. Исках само да се виждаме и да правим див, първичен секс. Нито исках да развалям семейството му, нито нищо. Само и единствено секс. Случваше се да не може да се видим за период от две седмици. Когато ми пратеше СМС "Удобно ли е да звънна" и аз буквално се разтичах. Това продължи две години. Правехме го в хотелчета, в колата, в парка набързо през нощта, във входа... Истинско безумие. Нещата приключиха, когато жена му разбра. Не знаеше коя съм, но се обаждаше да ме обижда. Реших, че няма да търпя обиди от човек, който не ме познава, само заради единя секс. Колкото и да не ми се искаше, прекратих отношенията си с него. Чрез общи приятели се запознах с бившето ми гадже. Много коректен, внимателен, грижовен и страстен мъж, но ми идваше в повече цялата задушаваща ревност, която той маскираше уж в малки подмятания. Не съм си помисляла за друг, докато бяхме заедно, но той постоянно се опитваше да ме държи изкъсо. Отида на колежката на рождения ден - започва да пита кой е бил освен нас и дали сме били само женска компания. Шефът ми звъни късно вечерта с хиляди извинения, за да ме предупреди за нещо в работата - защо ми звънял по нощите, да не ме свалял... Ей такива неща и аз не издържах, започнахме да се караме и стигнахме до раздяла. От тогава някак си си заобичах личната свобода още повече и си дадох сметка, че към момента търся неангажиращи отношения. Търся страстна връзка, основана на добре прекарани моменти и до там. Без ревност и сцени. Ежедневието ми е ангажирано с работа, хоби, домашни любимци и т.н. Искам неангажираща и разтоварваща връзка. Не ми липсва близост, гушкане, споделяне. Имам приятели и близки. Постоянно съм сред хора, излизания, общуване. Единственото, което искам е сексуална връзка без ангажименти. Проблемът е, че няма подходящ обект. Не знам и къде и как да се случат нещата. Представям си връзка с обвързан мъж, тайни срещи, никакви ангажименти, държане на сметка и т.н. Защо обвързан? Ами за да не ме занимава с друго. Може би има и необвързани мъже, които търсят същото, но изобщо не знам къде да ги търся тия мъже. Замислих се за онлайн запознанства, но е много тегаво и изкуствено. Имам опит като студентка - едно е в чата, друго на живо. Голямо разминаване в общуването. Та, мили хора, благодаря ви, че прочетохте историята и ще се радвам да споделите мнения и съвети. Благодаря!

Коментари

1.   "Може би има и необвързани мъже, които търсят същото, но изобщо не знам къде да ги търся тия мъже. " - как къде, в чалготеките. Обличаш си къса поличка, отваряш деколтето и скачаш в чалготеката, те сами ще ти се залепят като магнити. Няма нужда и от говорене, само с поглед си го избираш и си готова. Толкова е лесно, че още на часа ще ти се отвори парашута. Добре мислиш за щуротии, но не забравяй, че ти наближава последният влак. Изпуснеш ли го...!? Щуротиите са до време, после настават по тежки времена.

2.   Боже, да ти имам проблема! Хаха.. казваш. че не попадаш на необвързани, които търсят само секс? Аз пък попадам само на такива и мисля. че те по принцип друго освен секс не търсят.

3.   Аз ти трябвам :) в отворена връзка съм, защото секса не ми стига, нимфоман го раздавам ;) Ако и ти си такава и изглеждаш добре пиши ми. На 28 съм, 1. 92, 88 кг и са ме питали дали съм бил модел, плюс това съм надарен долу хахах, колко скромно.
Пиши ми на bgjonsnow в gmail , да си полафим и разменим снимки.. много довам (сексуално) но и много искам и нямам табута :P

4.   И аз търся същото като теб! Как можем да се свържем, за да разберем дали ще си допаднем??

5.   Ами барове, дискотеки..

6.   Идвай при мен. Критериите се покриват на 100%.

7.   Еми тя жена ми я се сети на месеца един път да ми пусне, я не. Търся, търся любовница като теб ама няма. След секс жените започвят даси въобразяват едни фантазии сякаш съм ерген и звънят като ненормални като съм вкъщи и аз се отказвям от тях. Жалко че има малко жени като теб

8.   Ти си лека жена и не заслужаваш да имаш човек, който да те обича и да ти подава ръка, когато имаш нужда!!

ДАНЕВ.

9.   Жената на онзи мъж е напълно права да те обижда. Не че нещо, ама ако един ден се влюбиш в някой не само в секса, но и в характера и всичко останало. Ожените се. И от нищото разбираш, че се чука с друга съм сигурна, че няма да се усмихнеш и да си кажеш "Само секс е". пфф

10.   Тези ти желания имат ли бъдеще? По-скоро се спри, преосмисли си живота и търси партньор в живота, за секс очевидно си добре финансово и дребни суми няма да те обърнат, поръчвай си за по една нощ, сладури и ще намериш точно това, което търсиш. Така няма да има женене, неженени, разминавания в чата.... и т. н. Макар и да не ги разбирам жени, като теб. Връзка без чувства и емоции и само един секс, в дългосрочен план ти дават една заблуда и празнота, но ти си знаеш.

13.   Здравей,

Мъж съм, та ще говоря от тази гледна точка. Съдейки по самия мен и познати/приятели, необвързаните мъже ще лапнат и в голям % от случаите ще започнат да те преследват с по-сериозни намерения. Кой от ревност, кой от желание за семесйтво, кой от влюбване. Много малко ще намериш за едното праскане повече от Х на брой пъти. Женените/обвързаните, там е друго. Те притежават тези неща обикновено и освен пред развод, не искат да ги губят. Затова от тях ще намериш само секса. Освен това им писва само с партньора. Вече доколко ти пука, че участваш в разваляне на семейство, това е друг въпрос.

14.   Авторката: Благодаря, че все пак се включихте в темата. Само не разбирам как може така сляпо, като стадо, някои хора да повтарят "разваляне на семейство"... Кой разваля семейството обикновено? Ами разваля го този, който предава партньора си, изневерява му, лъже го... Хора като мен са свободни. Ако някой е решил да изневерява с мен, това не е мой проблем. Щеше да е мой проблем, ако аз лъжа партньора си. Казвате, да отида в някой бар... Да, мислила съм си го, обаче повече по баровете и дискотеките са мъже, които търсят нещо за вечерта. А аз не търся еднократно изпълнение. Да, едно такова преживяване може да прерасне в нещо дългосрочно, но е малко вероятно. Дадох си сметка, че проблемът до някъде е, че от доста време общувам с едни и същи хора и това малко или много ограничава...

15.   Щом имаш изискване само при мисълта за него да се навлажняваш и това да е ставало само три пъти в живота ти досега, избора не е лесен. Освен това виждам, че пишеш грамотно - явно си образована, което предполагам, ще отсее още кандидати. Дивият секс и образованието често си противоречат, но, разбира се, има и доста изключения. Това, което търсиш реално трудно се намира. Според мен, не се отказвай от чатовете. Вярно, има разминавания, но пък аз така съпруга си намерих, а и аз имам своите тегави изисквания :) Иначе, смятам, че ще си намериш майстора, и приказките "само за секс" ще ги забравиш скоро.

18.   Здравей! Нямам намерение да те съдя, животът си е твой и ти си свободна да правиш каквото и с когото си поискаш. Единствено, мнението ми е, че не бива да се хвърляш на обвързани мъже по няколко причини. Първо, разбира се, от морална и чисто човешка точка, ти се набъркваш в нечие семейство. Щом мъжът го търси, значи ще си го намери, но защо трябва да си точно ТИ? Нямаш ли желание за нещо, което не трябва да криеш, което няма да нарани други хора, ако излезе наяве? Защо трябва да си нечия срамна тайна, вместо да бъдеш истински желана и харесвана? Второ, каква изобщо е гаранцията, че "няма да те занимава", ако е женен? Дори да се разберете, че става въпрос само за секс, какво те кара да мислиш, че той няма да се привърже, да се появят чувства? Над тези неща не можеш да имаш контрол, нито да ги предвидиш.
Аз смятам, че съвсем спокойно можеш да създадеш неангажираща връзка с човек, който не е обвързан. Ами нали точно от това се оплакваме винаги, че мъжете искали само секс? ! Дори да не е винаги така, определено има доза истина. Мъже, които няма да пожелаят нищо повече, можеш да намериш във всяко едно заведение. Те дори идват при теб, без да си го искала. Представи си как ще реагират, ако разберат, че не изискваш нищо от тях, а само приятно прекарване. Нищо няма да изгубиш, ако излезеш един път да видиш за какво става въпрос. А за сайтовете, недей да ги отписваш толкова категорично. Определено трябва да се внимава, но съм убедена, че не е толкова трудно да се създаде "ползотворно" запознанство. Вярно, че в чата е едно, а на живо е различно, но пък така можеш много по-лесно и бързо да отсееш тези, които ти харесват.

22.   Мисля, че те разбирам и напълно съм съгласен, че трудно се намират такива мъже. Обикновено мъжете само лаят и не хапят. Осбено ако си красива. Даже и ще те ревнуват и обиждат зад гърба ти, ама нищо няма да предприемат. Пиши ми на spam007 в мейл бг. Може да споделим повече подробности. Много хубава история си написала, необременяваща с мнения. Жалко че така са се стекли обстоятелствата, иначе няма нищо лошо в онази споделенaта любов, в която всички вярват толкова утопично.

24.   "Търся страстна връзка, основана на добре прекарани моменти и до там. "
Ми не става точно така. Може да е еднократно и да не се търсите, само при условие, че не сте взаимно удовлетворени от случилото се. И как няма да мислиш за човек, връзка, която те е изпепелила макар и само за една нощ. И няма да си мислиш и за втора, и трета...? При положение, че вече добре си разбрала, че на такива не се попада всеки ден... Не, че и на мен не ми се ще...

25.   Авторката, един месец е достатъчно време. Сподели, ако искаш, дали намери каквото търсеше?