Споделена история от Секс и интимност

Сексът. До София и обратно
Здравейте, момиче съм на 24 години и съм девствена. До сега не съм правила секс по простата причина, че така се стекоха обстоятелствата, имала съм мнооого възможности, но просто не се е случило.
Та да си дойда на думата.. Мисля, че вече е време да го направя и мисля това да не е принца на бял кон..
Запознах се с едно момче по интернет, почти нищо не знаем един за друг, освен това че той иска да бъде с мен. Казах му за моя "проблем" и той го прие доста добре и доста неща обсъдихме като от сорта на това че ще е внимателен и бла бла..
Не сме се виждали тъй като той е от София, а аз от Бургас и за сега само си пишем. Поддържаме връзка от няколко седмици и наистина много ме възбужда, когато ми говори за секс. Аз взех решение да отида при него и искам да ме посъветвате, мили хора заслужава ли си да го направя? Мисля че много дълго време чаках този подходящ момент и сега мисля че е време да се отдам на това. Забравих да спомена, същото момче ме предупреди че това ще е само секс и да не се надявам на друго, а и ако ни хареса може да продължим да го правим, въпреки моето "положение". Обръщам се към вас тъй като доста обмислям нещата и искам чуждо мнение. Благодаря от все сърце на тези които ми отговорят!

Коментари

1.   О, в никакъв случай ТИ не ходи до София. Като жена си уязвимата, възможна жертва на перверзник, престъпник, насилие си. Ако си решила да бъдеш с него, то той трябва да дойде до твоя град. Пак може да се осъществи срещата в хотел, но той трябва да си направи усилието, разходите, да покаже, че действително желае.

2.   Не те съветвам да минеш стотици километри за да правиш секс с непознат... Ако е само до секса намери си момче от твоя град или по-близко място. Идеята ти ми се струва глупава1

3.   Аз пък съм от Сливен (мъж на 26) и съм ти много по-близо. Ако искаш може да уредим нещо. Готов съм дори аз да дойда - за да не пътуваш ти. За мен също не е проблем, че си девствена - дори ще се радвам. Ако се опознаем ще видиш, че съм мил, внимателен и с течение на времето може дори нещо повече от секс да се получи (в смисъл връзка). Е-мейла ми е добавен в коментара. Ако решиш нещо - модераторите могат да го копират и да ти го пратят на твоя

4.   Не се познавате, а вече мислите за секс, връзка (или липса на такава). Според мен е странно. Как изобщо знаеш, че ще има химия между вас? Ами ако изобщо няма привличане? А и съм съгласен с номер 1, че е редно мъжът да поеме инициативата или поне да е двустранно. Но това да е проблемът - ако наистина ти се ходи до София, иди. Но не непременно с идеята да правите секс. Излезте, виж как ще ги почувстваш нещата. Ако усетиш, че го искаш, давай.

5.   Не си и помисляй...

6.   Как можа даже да си го помислиш? Недей да правиш тази важна крачка с човек, когото даже и грам не познаваш. Може да не е това, за което го мислиш и за което той се представя докато си пишете, може да е нещо съвсем различно от представата, която си си създала за него, може да не е искрен в думите си - може да е всякакъв. Ти дори не си виждала този човек. Как може да си сигурна какво иска той от теб и какво ще се случи, ако отидеш при него? Нормално е да те възбужда, както и ти него след като си пишете за секс. Възбудата е нещо физиологично и напълно нормално, но това не значи, че трябва да си лягаш с всеки, който те е възбудил сексуално и е предизвикал някакви такива мисли у теб в даден момент и поради дадени причини. Първият секс, а и въобще сексът като цял, който и да е поред не се прави с всеки срещнат ( а в твоя случай въпросният човек даже не е и срещнат, а просто случайно намерен в интернет), а с някой, който дори и да не е т. нар. "принц на бял кон" поне няма да рискуваш, лягайки си с него. Това да отидеш в друг град при напълно непознат мъж и то само с цел да си легнете си е риск, за който дори не знаеш колко голям може да бъде. Сексът е едно от удоволствията и една от физиологичните нужди в живота, не е върховен идеал или мисия на живот и смърт, че да поемаш толкова големи рискове заради това. А и след като ти сама твърдиш, че много пъти си имала възможност да загубиш девствеността си и най-вероятно все още имаш или ще имаш в бъдеше такива възможности защо не го направиш с някой, когото поне познаваш? Много по-безопасно би било. И друго мога да ти кажа - ако този човек беше нормален не би предложил на напълно непозната, с която само си е писал да си легне с него, това не е нормално.

9.   НЕ! Момиче, ти си на 24 години, бъди малко по-разумна и предпазлива! Не познаваш този човек, нямаш си никаква представа за него, какъв е, що е... и го казваш с такова спокойствие, сякаш ще ходиш до магазина. Интернет запознанствата крият реални опасности, които човек на твоята възраст би трябвало да има предвид. В този случай, не, не е добре, че не знаете нищо за другия, защото тук става въпрос ти да отидеш до София и да останеш насаме с някакъв човек, който може да се окаже нещо много по-различно от твоите представи. Първо, ти виждала ли си го как изглежда? Ама не на снимка, а в скайп, примерно? Преди каквито и да било срещи, задължително трябва да сте правили видео чат, за да се увериш, че човекът не те е излъгал за самоличността си. Второ, в никакъв случай недей да заминаваш при него в София! Ако искате да се видите, нека той да дойде. Има ли желание, ще намери начин, дори и да отнеме малко повече време. Съветвам те, когато ще се срещате, да сте някъде навън, да има хора наоколо и да не оставаш сама с него на първо време. Освен това, кажи на приятелки/близки къде ще ходиш. Може да ти се струва преувеличено или параноично, но това не е шега работата. На 1000 запознанства, може 1 да е измамно, но каква е гаранцията, че няма да е точно твоят случай? А и съм сигурна, че тази статистика е оптимистична, в сравнение с реалната.
Недей да поставяш някакви комплекси, като това, че си девствена още, пред здравето и безопасността си. Горещо те съветвам да не правиш необмислени действия.

10.   1 е прав. Не знаеш на кого можеш да попаднеш и да съжаляваш, че изобщо си дошла. Не бързай, за всеки влак си има пътници. Нито ще станеш по-красива като те напраскат, нито ще помъдрееш. Ходил съм до Бургас и аз съм от София, та ходих до Бургас и останах разочарован, след като въпросната ''жена'' се оказа маце на 17. :)

12.   Живея с моя любим котарак. Имах ужасни притеснения и чувство за вина относно кастрирането. Бях готова да търпя миризми и други последствия, но да не му причиня някаква злина. За съжаление положението стана непоносимо- не толкова за мен, колкото за котьо. Разбрах, че това е хуманен акт към него, не злина. Винаги съм вярвала, че хората са по-висши от животни, че имат чувства, не само нагон! Никога не бих изпитала желание към срещуположния пол без любов. Явно аз съм отживелица и анахронизъм, но никога не бих се унижила така!

13.   Ами те обикновено момчетата по тези сайтове за запознанства май това и търсят безплатен секс. А ти смяташ да му отидеш на крака, за да му го осигуриш. За него определено ще е като печалба от тотото, но според мен за теб самата изобщо не си струва да го правиш.

14.   Луда си... този ще си монтира камера някъде, за да те снима и ще станеш, , звезда, , .

15.   1 - пълни глупости!

16.   Подкрепям 1.

19.   Не е добра идея да показваш, че си готова на всичко, заради "положението ти", както сама казваш. Не е добра идея и да ходиш ти при него, особено на такива разстояния. Ще се освободи момчето или мъжа от настоящата си приятелка за няколко дни и ще пренощуваш там при него най-вероятно, затова ти е казал да не се надяваш на повече. Може след това да се влюбиш и да се разочароваш, а момчето да те качи на влака и айде, кой откъдето е. Ако е наистина за спорта, защо не намериш някой от твоя град. Странна работа са жените да търчат след интернет любовници, които не познават.

20.   Как може да си толкова тъпа? Чакала до 24 и сега ще се грабне до София с някакъв непознат! Ти добре ли си? Толкова ли си отчаяна? Нямаш ли приятели? По- добре изчакай някой, който поне ще иска някаква връзка. Ти в момента искаш да си парцала тръгнал да го надупят в София просто ей така. Я се стегни

21.   Леле, трябва много да си закъсала да биеш толкова път, само за да те изчука някакъв си. Много лесна ми се струваш. Язък че си се пазила до сега.

22.   В никакъв случай недей! И аз го направих така като теб - беше само секс и само месеци след това срещнах момчето на мечтите си и ми се иска той да ми беше първия. Всеки ден съжалявам....

23.   Прави впечетление все пак че те е предупредил!

24.   Аз ли съм тъп или повечето жени са адски глупави? Значи свалят ви свестни момчета, вие се правите на недостъпни, пазите се по 24 г. и всичко това, за да отидете лично до Софето, че да ви избръмчи някой непознат, който един Бог знае какъв е, дали не е психопат и какви болести има и колко е чистоплътен да ви натакова като последната и най-долната парантия и после да се приберете нае*на, "доволна" и разпечатана. А той дори няма да си мръдне пръстта да дойде той в Бургас, а тя сама щяла да ходи, че му кацне на шнура.

После не се сърдете, че свестните мъже не ви бръснат за 5 ст. и че "нямало" мъже. Като има жени, ще има и мъже.

25.   Добре, отказахте ме.. прочетох всички мнения и помислих трезво на нещата. Прави сте не е сериозно от моя страна, може би съм била в такова настроение, когато писах това... Благодаря ви за мненията и ацки ми помогнахте в това необмислено решение.. До 3. Не разбрах как да станат нещата.. 21. не мисля че съм лесна щом до сега не съм си легнала с никой. Още веднъж благодаря, това доказва как хората могат да си помагат макар и анонимно

26.   Добре, мила! Представи си следното. Качваш се на влака и пристигаш в София. Накрая се оказва, че той е някакъв чичка на около 50. Какво правим?
Втори вариант. Не е 50 годишен и наистина изглежда като на снимката, обаче е някакъв пълен откаченяк и мърляч и ти призлява само от мисълта да се доближи до теб, пък както остава да си легнеш с него.
Трети вариант. Не е на 50, нито е някакъв перко и изглежда добре, хм... даже подозрително добре. Всичко изглежда перфектно, даже прекалено нагласено. Лягате си, ти летиш в облаците... докато не се оказва, че въпросният те е снимал и е качил подвизите си в интернет.
А може и да има стабилна приятелка и просто когато тя не е наоколо да се забавлява с такива наивни момичета като теб и после да се хвали на приятелите си, как е оправил поредната наивница, която му е дошла специално чак от другия край на страната.
А и това все пак са по-положителните сценарии...
Нещата може да са къде къде по-зле. Може да е някой откачен садист, сутеньор и какъвто още се сетиш.
Ти всъщност какво знаеш за този човек? Ами само това което той ти е казал. А как да си сигурна, че е истина? В интернет всеки лъже и маже както си иска! И аз мога да разправям, че съм богата наследница, че приличам на Мис Свят, че в свободното си време летя с частния самолет на татко на шопинг в Париж... лесно е, да си измислиш какъвто си искаш образ и ако не лъжеш чак толкова безогледно колкото излъгах аз преди малко, има реален шанс хората да ти повярват.
Ще ти дам само един пример. Моя приятелка обичаше да си чати с различни момчета, не с идеята да се среща с тях, а по-скоро за забавление. И така се запозна онлайн с един "страхотен мъж"! Бил около 20 и няколко завършил университет и сега работел на престижна позиция в известна фирма. И бла бла бла... и какво се оказа накрая. Въпросният млад и преуспяваш бизнесмен се оказа не на 25, а на 18 и да, работеше в известна компания. Ама като разносвач на пица в Пица Хът! Е, кой казва, че "Пица Хът" не е известна фирма, а? Та такива ми ти работи с интернет образа. Разбираш ли, там всеки може да се представи за каквото си поиска! И ти няма как да разбереш истината докато не срещнеш въпросния човек на живо. Обаче понякога такава среща може да е не само неприятна, но даже опасна. За това ако чак толкова държиш да се срещнете, нека той дойде в твоя град и се срещнете посред бял ден на многооо оживено място и най-добре поне 1-2 човека знаят къде си, но на твое място аз не бих рискувала. Не за друго, човекът е бил честен да ти каже, че не иска връзка, а само секс. Е, не ти ли е малко обидно да правиш такива жертви за човек, който гледа на теб само като на парче месо, с което да се позабавлява? ! Сериозно ли нямаш поне малко самоуважение, че ще хукнеш на толкова километри само за да доставиш удоволствие на някой непознат, който буквално ти е казал "Не ми пука за теб и за чувствата ти! Искам просто да те...! "
Не си малка, помисли разумно. Разбирам, че се чувстваш едва ли не прокълната защото си още девствена, но не е ли по-добре да не се налага да се унижаваш? Не е ли по-добре да го направиш с някой, който поне малко от малко те харесва и когото познаваш на живо, а не ти разправя приказки от 1001 нощ? За безопасността вече ти казах.
Така, че не прави нищо неразумно! Първият път се помни цял живот и ако нещата са се получили зле, после може да намразиш секса.
Така, че умната!

27.   Не прави тази грешка - момиче на 16

28.   Здравей,
Аз също съм момиче и съм на 24. Искам да ти кажа само, че разликата между секса с чувства( такъв, който те съветвам да ти бъде с поне първия партньор) и този без чувства е огромна! Имай в предвид, че това е нещо изключително интимно, не си мисли, че е като първата целувка.
Не, принцовете на бели коне не съществуват, но не мислиш ли, че си чакала прекалено много, за да те отвори човек, който дори не си виждала? И защо приемаш двественоста си за проблем?

29.   Здравей,
Аз също съм момиче и съм на 24. Искам да ти кажа само, че разликата между секса с чувства( такъв, който те съветвам да ти бъде с поне първия партньор) и този без чувства е огромна! Имай в предвид, че това е нещо изключително интимно, не си мисли, че е като първата целувка.
Не, принцовете на бели коне не съществуват, но не мислиш ли, че си чакала прекалено много, за да те отвори човек, който дори не си виждала? И защо приемаш двественоста си за проблем?