Споделена история от Секс и интимност

Момичета, кога отказвате на мъжете си секс?
От дълги години посещавам този сайт и като всички редовни посетители, и аз съм изчела истории от типа "Не ме иска вече" "Сексът е рядко" "Сексът свърши" и т. н.

Аз съм на 29 години, омъжена и доста разкрепостена по отношение на секса. Всички задръжки, срам и т. н. останаха някъде в младите ми години и сега си се наслаждавам на всичко, което тялото ми може.

Но и на мен ми се случва да отказвам секс. Нямам любовник, нито съм влюбена, така че това отпада като причина.

Вчера мъжът ми ме пита: "Какво става? Не ме желаеш вече. От три седмици не сме правили секс" И истината е, че не зная това. Всяка вечер е различно - топло ми е, гладна съм, за нещо съм изнервена, или ужасно уморена. Винаги имам причина, но истината е, че когато той ме попита така - не знаех точно какво се случва.

Понякога си мисля, че е заради него, но не искам да сипя обвинения. Какво имам предвид. Той не е "агресивен".. смисъл никога няма да ме просне на леглото, да ме смачка невъздържано или.. не. Той не прави така. Прибира се от работа, къпе се и докато е гол идва при мен и "Искаш ли да дойдеш в спалнята? " Отговорът ми звучи толкова естетсвено да е "Не" примерно готвя нещо, или съм се загледала филм, или съм на компютъра.

Някак не може да разбере, че ние жените не се възбуждаме така. Защото той съди по себе си - ако аз изляза гола от банята и застана пред него и му кажа "Ела оттам! " Той веднага ще се възбуди. Но както е гол ако ме гушне през кръста и ме целуне във врата, каже ми някоя друга думичка на ухото и ръката му се плъзне под полата ми... няма да стигнем до спалнята. Ще го награбя на масата.

Опитах няколко пъти да говоря с него за това. Но той се обижда сякаш, или се тросва, че си търся оправдания. Той е страхотен любовник, когато се стигне до същинската част, но някак не.. не се старае вече да ме прелъстява, защото съм му съпруга. И наистина не разбира, че като ме пита директно "Искаш ли да правим секс? " отговорът ми ще е не, не защото не искам него, а защото въобще не ми е до това сега.

Има и още нещо. Още преди време той малко се стряскаше от нещата, които исках. Даже съм чувала, че съм прекалено развратна. Еин ден се возим с колата и аз му откопчавам панталона, за да го нацелувам там. Той вместо да се зарадва: "Не мога да си превключвам скоростите така" Казах му да спре тогава... той половин час не можа да я спре тая кола, защото избираше място и накрая като спря на мен цялото ми желание за палави игри се беше изпарило и му казах да тръгва. И той се обиди.

Или още. Когато съм в цикъл (не знам при другите момичета как е), но тогава съм направо порочна. Толкова много мисля за секс, че полудявам направо. Той обаче се гнуси от цикъла и когато дойдат тези дни, въобще не ме пипа. Карала съм го тогава в банята под душа, за да не се цапаме, или анален. Не! Гад го било.

И още. Не винаги, когато правим секс, аз съм се подмила и гладко обръснала отдолу. Примерно веднъж сме на разходка до една планина и попаднахме на едно закътано местенце. Беше следобед някъде. От сутрешния душ са минали доста часове, пот и няколко пишкания - нормално. Но в такива ситуации той НИКОГА не ме е нацелувал отдолу, докато аз нямам проблем и си получава орални ласки дори да не е хубаво измит.

Може би всичко това се натрупа през годините и сега като ме пита "Искаш ли? " и аз казвам "не".
Искам да се почувствам желана, красива, да предизвиквам страст, да не може да ми устои... поне понякога. а така имам чувството, че съм само някаква дупка, в която д го вкара след работа, за да си попочине малко. Вече нито любовна игра има, нито нищо. Целува ме малко и толкова - после го вкарва и даже понякога му е странно, че съм суха. Но не се сеща какво да направи или се сеща, но не иска и просто продължава да вкарва/изкарва и тя си се мокри в един момент.

Коментари

51-52 от 52

57.   При нас, нищо друго не върви освен секса. Там всичко е наред въпрос на гледна точка е. При нас, той не обича много да лиже, но ако го помоля няма да откаже. Няма никакви ласки, директно събувай гащите и айдееее. На мен ми е хванал цаката просто и аз никога не отказвам, защото винаги свършвам, докато ме ебе аз се пипам. Отделно и двамата обичаме да мастурбираме и да се гледаме. Мен ме възбужда много да го гледам как свършва и аз също свършвам от това. Сексът ни е около 10 минути точно. Важно е хората да знаят как да си доставят удоволствие и да умеят да разнообразяват и въпреки всичко не можем да се стикове на ниво по-сериозни отношения, защото на него му писва като се заседи с мен, въпреки че секса е супер. Трябва да му липсвам…

58.   Според мен, говори с него, обсъдете кой какво чувства. Всички двойки имат проблеми. При нас проблемите са когато се скараме за нещо. После не му отказвам секс, но му казвам, че още съм му сърдита и ако иска секс, само отзад, не ме заслужава отпред. Той не е фен на аналния, и започва да ме моли за отпред, но аз не отстъпвам. Най-често си ляга сърдит, но ако е много възбуден ме ебе в дупето. За мен тогава е страхотно, защото той се старае и направо ме побърква от кеф. Така, че не отказвам, а използвам ситуацията в моя полза. (ж38)

51-52 от 52