Споделена история от Секс и интимност

Секс за подслон
Здравейте, много съм объркана и не знам от къде да започна.... На 21 години съм, родителите ми починаха... Баща ми е починал като съм била много малка. С мама живяхме в общинско жилище, но преди две години и тя почина, и аз трябваше да го освободя. По него време си имах приятел и заживях с него в тях. Всичко отначало беше много добре, но след 1 година съвместен живот, започнаха проблемите... Започнаха редовни скандали за най - малкото, започна да ми посяга като прекали с алкохола.... Това продължи повече от година, аз търпях защото няма къде да отида, ако не е той оставам на улицата... Работя в една фирма за минимална заплата - 330 лева чисто, и не мога да си позволя да изляза на квартира с тази заплата, затова стоях и търпях всичкия тормоз, скандали и удари... Във фирмата имам един колега с който по принцип разговорите ми бяха приятни и той се опитваше да сваля, но винаги го режех защото не ми харесваше в този смисъл - харесвах го като приятел за по кафе и разговори, а и ме беше сърах, че ако моя разбере, ще ме изхвърли на улицата...
Та по същество - преди седмицата след поредния скандал и поредната порция шамари, стана това от което се боях, моят ме изхвърли заедно с багажът ми и ми лаза, че повече не иска да ме вижда и да съм изчезвала... Нея вечер изкарах в сълзи, на една пейка близо до работата ми. На следващия ден на работа, разказах на въпросния колега, който преди ме сваляше, какво ми се е случило, и той предложи да остана в тях при него, докато си стъпя на кракаъа, понеже живеел сам и имало място... Приех, защото не виждах друг изход, иначе трябваше да стоя с багажът си по пейките...
И така - първата вечер всичко мина мн добре, той приготви вечеря, разговаряхме доста, понеже аз бях много разстроена - накрая си легнахме, всеки в отделна стая и на сутринта отидохме на работа...
Втората вечер обаче, след вечерята, като си легнах, той влезе в стаята при мен гол, и легна на леглото до мен. Аз се притесних много, и той каза, че от мбого време ме харесвал и искал "да съм негова" и че сега бил точният момент за това. Напомни ми, че ако не е той докато си стъпя ма кракаъа, щяла съм да бъда на улицата, и аз - няма накъде ср съгласих да правим секс... Честно казано, явно наостина ме харесва, защото беше много мил и нежен, и не ми причини никаква болка по време на секса, но не ми досъави и удоволствие да го праея с него - явно защото не го харесвам по този начин, а като приятел само...
Вече стана цяла седмица, всяка вечер и всяка сутрин преди работа правя секс с него, заради подслона който ми осигурява, но не изпитвам никакво уфоволствие и го правя без да го искам, просто го изтърпявам докато свърши...
Много съм объркана ине знам какво да правя, за да се измъкна от този кръг... На квартира сама с тази заплата, не мога да си позволя да изляза... А ме е страх, че май скоро ще поиска да му дам и отзад, прави ми такива намеци, а аз отзад никога не съм го правила, но тпй ако поиска няма да мога да му откажа, и направо не знам...
Моля за съвет...

Коментари

51-54 от 54

59.   до 46/54 от 1/9 и т. н.
Здрасти, отново се самокритизираш! Оттърви се от този навик. Много е важен тона на вътрешния ни диалог.
Примерно не казвай си „Трябва да свърша това и онова, защото“, а „Избирам да.... , за да.... “
Примерно „Избирам днес да почивам, за да се насладя на хубавото време“
Колкото до почивките - огледай се около теб. Не ти трябват нито много време, нито много пари. Имаме късмет да сме родени в страна с по малко от всичко - планина, море, възможности за активен спорт, исторически забележителности.
Остави се на спонтанността и от собствен опит мога да кажа, че част от свободата е да оставиш ключовете на колата си вкъщи...
Определяш си 2 дни само за себе си, правиш си бюджет някакъв и отиваш на централна гара, автогара и виждаш таблото - накъде тръгва влак, рейс.
И се остави просто влакът да те отнесе нанякъде.
Или се организирай с хора на твоята възраст на палатки да кажем - делите си бензина, спите навън, храните се на вън
Има градове, които не са известни за туризъм, но са много приятни.
Има много такива места у нас, не знам къде живееш, но на 1-2 часа от теб съм сигурна, че ще има чудесни местенца, понякога дори в совствения ти двор или на терасата те чака най-личния „плаж“.

Не си хаби паричките за психолози и „лайв каучъри“, особено последните са губене на пари. Познавам няколко такива, винаги са хора, които сами никога не са постигнали нищо в живота. Имам една приятелка, която е също „консултант“ при намиране на работа - вицът е, че тя никога не е работила нищо, освен по разни програми в бюрото по труда :)
Истински много можеш да научиш от световните гуро-та като милиардерът Richard Branchon, той има няколко книги и не знам дали ти е известно, но е легастиник - тоест е роден с неспособност да се научи да чете и пише и всичко е постигнал сам, идва от бедно семейство.

You don't learn to walk by following rules. You learn by doing, and by falling over.

Business opportunities are like buses, there’s always another one coming.

My general attitude to life is to enjoy every minute of every day. I never do anything with a feeling of, ’Oh God, I’ve got to do this today.’

Do not be embarrassed by your failures, learn from them and start again. Richard Branson

И, моля те, спри да се самобичуваш. Перфекционистите са известни с това, че накрая целият им живот се проваля, всичко се срутва, защото бърн аута ти е неизбежен.
Ако почувстваш липса на всякакво желание и енергия, по-добре да зарежеш всичко и да почнеш отново в друг етап. Чети философски книги като „Изкуството на войната“ на Сун Дзъ (има я в читанката дори)

Ето няколко цитата

Примерно как да не се хабиш напразно като хамстер в колело
***
Ако нямаш изгода – не действай; ако преценяваш, че не можеш да придобиеш – не използвай оръжита си; ако няма опасност – не влизай с никого във разпра. Подчинявай и контролирай гнева и злобата си. Действай само тогава, когато имаш полза; безполезно и вредно е да се разкриваш, ако от това нямаш изгода.
***
Да спечелиш всичките си битки не е върха. Да победиш врага си без сражение – ето това е върховно постижение.

Войната обича победата и не обича продължителността.

Генералът, който печели битката, прави много сметки в крепостта си преди началото на сражението, Генералът, който губи прави само няколко сметки предварително.

Най-добрата война е да разбиеш замисъла на противника; на следващо място – да разбиеш съюзите му; на следващо – да разбиеш войската му. Най-лошото е да обсаждаш крепости.

Да похарчиш 100 унции сребро за разузнаването означава да спестиш 10 000 унции сребро от предотвратяването на войнат

60.   До 1/9 и т. н. от същия :) Отново ти благодаря за времето и умните думи. Не се самобичувам, а се опитвам да съм по-ефективен, да се усъвършенствам. Наскоро прочетох за тази техника, да си казваш "искам да направя" вместо "трябва" Работя по въпроса. Също така и със почивката и да се науча да съм повече егоист. Иначе имам око за красотата на дребните неща, живея в София и с колелто съм открил прекрасни места, понякога отивам ня някое такова спокойно с книга :)
Преди няколко дни гледах "изкуството на войната" и се чудех дали да си я купя, явно не е случайно, че я споменаваш, ще отида още сега. Също и съм фен на Ричард Брансън, но не съм чел книга от него.
Миналата година си бях наел "бизнес консултант". Жена ми беше на мнение, че няма как да те консултира човек, който е успял по-малко от теб, но аз исках да опитам, за да се уверя. Явно наистина ше е загуба на време и пари и с тези лайф коучове. Ще трябва да си помагам и самоусъвършенствам сам.
Много ми беше харесало нещо, което беше казал Ричард Брансън - нещо в смисъл, че не обича офисите и е работил много повече от яхтата си, от хамака и.. не помня точно от къде, вместо от офиса :)

62.   Жалко за авторката, но такъв е живота нека послуша мъдростта на живота от 1/9.. и да действа!
Безценни съвети и много разум бих се радвала, ако автораката на 1/9 без досада и натрапчивост разбира, да прочете моята история, не търся контакт само мнение /в раздел семейство -тема "Докато смъртта ни раздели.. "/предварително Благодаря! ще ми достави голяма радост :)

63.   Отрепки има много на тоя свят, всеки с историята си... само не правете деца!

51-54 от 54