Споделена история от Секс и интимност

Малки пъпчици по пениса след секс
Здравейте!
Аз съм момиче на 17 години, приятелят ми също е на толкова.
Проблемат е следния.....

СЛЕД последния сексуален акт, на гаджето ми му се появиха малки червени пъпчици по главичката и няколко бели пъпчици по ствола на пениса.

В началото на връзката ни използвахме презервативи, но след известно време престанахме, понеже аз взимах противозачатъчни поради здравословни причини.
Преди 3 седмици спрях противозачатъчните по указания на лекаря и ние започнахме отново да използваме кондоми, но послендия път беше без.

И двамата спазваме идеална лична хигиена и нямаме други сексуални партньори. И при двамата за първи път се случва такова нещо и сме доста притеснени.

Тази седмица той има записан час при уролог, след това и аз ще отида на гинеколог за да ме прегледа, въпреки че аз се "огледах" с едно огледалце и не видях нищо различно, но все пак съм притеснена и искам да ми дадете малко "акъл" от какво може да се получат тези пъпчици?

Четах, че доста мъже са имали същите симптоми след използването на презервативи "DUREX" от които са получили алергична реакция към смазката на продукта. Възможно ли е и при него проблема да е същият, понеже и ние използвахме същата марка ?
А също така може ли да е заради спирането на контрацептивите ?

Аз имам още един, доста по-маловажен проблем, но като съм започнала да споделям нека е до края ;)
Приятелят ми е казал на родителите си за тези пъпчици и сега се срамувам от това, че те най-вероятно ще си помислят, че аз съм някаква подвижда зараза за венерически болести.... Срамувам се от това, че те знят толкова много за личния ни живот и се надявам някак си да ме подкрепите, защото определено като ги вида ще се чувствам адски неудобно, а всъщност дори не знам дали причината е в мен ...

Благодаря предвателно за всички коментари и съвети, сигурна съм, че ще са ми от полза :)

Коментари

1.   Червените точки са кръвоизливи от протриване,а относно белите ако не са много големи физиологично се срещат много често,но все пак може и да не е това в случая.И трето защо се перете без презервативи в днешно време на никой не трябва да се има вяра

2.   Хапчетата са най-надеждният контрацептив за момента (над 99%), при кондомите е към 97%.

Момиче, ти си сигурна, че си вярна, а какво може да се каже за приятеля ти ?
Все пак, не вярвам, че както е реагирал се държи като виновен и той по-скоро не знае какво да прави.
Колкото до алергията - тя не е към определена марка презервативи, а към латекса (материала). Ако е алергия, приятелят ти е алергичен към ВСИЧКИ КОНВЕНЦИОНАЛНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ, но има и без латекс - само на дюрекс, доста са скъпички , но от тях няма как да ти стане алергия.

....

най-добре той да отиде на лекар и в зависимост от това и то да отидеш....не вярвам,че проблемът е сериозен, добре е обаче че си обръщате внимание и не игнорирате проблемите си

3.   Твойата така да се нарече среда не винаги е благорриатна за мъжа.Обрива не е страшен но е продължително лечението му.Може да се получи ако си боледувала ,дори и настинка и правите секс. При всички случаи идете на специалист.

5.   Нека отиде на доктор.. Имахме подобен проблем с моя приятел, но бяха гъбички.. :)
И той сподели на техните за проблема ни, но не са си мислили такива неща, спокойно .. :)

*Жо

6.   От авторката :)

Благодаря на всички за отделеното време !

Приятелят ми ходи на лекар, направи си разни изследвания и се оказа, че това се е получило от някакви микроби и не е нищо сериозно :)

7.   Мисля че са гъбички и на мен ми се появиха малки червени точици след секси буквално на следващия ден имах чувството че е някаква проказа :) но след седмица упорито пазане изчезват. Нямах никакви симптоми освен появата на тези точици. На следващия път когато правих секси пак със същата партньорка презерватива се скъса и ми се появиха същите точици, но вече ги лекувам със същото мазило. Ако някой знае какви точно са тези гъби да пише

8.   Не се притеснявай изобщо поне аз лично ги имам от може би 3 години а водя полов живот от 2 и почти винаги като свърша в рамките на 2-3 мин се появяват но имаше 1 период в който ги нямаше не се появяваха но последния път пак се появиха но ме е срам да ида на лекар и така си карам имам ги още от преди да започна половия живот затова не се притеснявам а относно презервативите и аз ги използвам от вереме на врееме но нямам такива проблеми . Надявам се да съм бил полезен .

9.   И аз съм получавал тези пъпчици, сигурно си имала течение и обикновенно така става.

10.   Ако като се получат след орален секс каква е причината, че аз нямам никакво обяснение?

11.   и само с орален секс можеш да лепнеш някоя гъба, хубаво е ако не мине след ден два да отидеш на лекар

12.   Разбирам с едно и също момиче, нормален секс няма проблем орален само някои път. В повечето случаи докато взема направление и ида до лекаря симптомите изчезват и те нищо не откриват. ще взема да си наема лекар че да ми е по рака иначе отивам късно. появява се когато най малко очаквам а иначе пална хигиена спазваме заради тия работи и пак и след лечение се появява само след секс или орална! споделям го еи така едва ще ми отговори някои! Те трябва просто да се действа бързо някои пат симптомите са 3 дена някои пат 6 7 няма логика!

15.   И аз в момента го имам същия проблем, момиче съм, и зверски ме сърби, но ме успокоява вода със сода.

16.   Приятелят ми получи 4,5 малки пъпчици (червени). И ние сме много притеснени. От 3 дена ги има и мислим да изчакаме още 2,3 дена и да отидем при специалист.

17.   И аз имам същите пъпчици притеснявам се да не е нещо сериозно не си личат мн мн но ми стои някак си зачервена главичката

18.   лоша хигиена, мийтесе редовно и след 7 дена ще ти мине, ако момичето хапе пишката тя се разранява,естествено е

19.   Здравейте!
Малко съм притеснена, пиша ви по-повод това че моя приятел от приди една седмица някаде му се появиха червени папчици по пениса който побеляват след това, не се оплаква от сърбеж или парене. И двамата водим полов живот само един с друг, на какво се далжи това притеснена съм защото той обвинява мен и се самнява в верността ми, а аз освен с него не съм спала с друг маж в това съм повече от сигурна!!!

20.   И двамата сте заразени.