Споделена история от Секс и интимност

Срам ме е да вляза в Секс Шоп, но много ми се иска...
Със сигурност не е нормално да изпитвам неудобство от естествените си потребности на 23 години (както мама казва, това е все едно да ме е срам да си купя тоалетна хартия)... и до ден днешен карам приятелката ми да купува презервативи, въпреки това. Не мога да определя причината, настина.

НО наистина искам да зарадвам и изненадам любимата ми с най-различни неща за предстоящите и празници.

Разкажете ми за първия път, в който сте влезли в подобен магазин. Какво беше отношението на екипа там? Срам ли ви беше? Притеснявахте ли се, че ваш познат може да Ви види вътре?

ПС: Разбира се, онлайн пазаруането също е алтернатива, но не и докато живееш с родителите си и нямаш карта :D

Коментари

1.   Как може мъж на 23 г. да се срамува да влезе в секс шоп. Просто влизаш и ако някой от продавачите те попита какво желаете просто им кажи, че искаш да видиш какво се продава в магазина и ако нещо ти хареса ще им кажеш по-късно. Учудваш ме.

2.   Каква карта? Плащаш с наложен платеж при получаването в офиса. Там са обучени ни най-малко да не любопитстват каква е стоката.

3.   Има голямо разнообразие в онлайн магазините, в голяма част от тях можеш да платиш в офис на куриерска фирма, след получаване! Успех

5.   А защо ти е карта, за да пазаруваш по интернет? Аз плащам на куриера в брой.
А като се притесняваш от родителите си, за получаване на пратката, посочвай адрес на офис на куриерска фирма. За продавачките в сексшоповете- едва ли ще изкарат много, ако се подиграват на клиентите.

7.   Не знам защо, но и мен ме е срам, само че аз съм момиче. Винаги приятеля ми купува презервативите и дори един път ми купи тест за бременност, понеже си помислихме че е станала белята. Всъщност в това няма нищо лошо.

8.   Всичко според нуждите, прибирах се видях го влезнах от любопитство, да си купя презевативи, е харесах си и идруги щуротий, и тях взех, като се прибрах приятелката ми мигаше имно но и до ден днешен си ги ползваме виско е въпрос на разбиране

9.   Е, какво толкова. Влизаш в магазина. Казваш, чеискаш да изненадаш гаджето си и какво ще ти предложат. Това е.

10.   Какви родители каква карта бе пич? Поръчваш си каквото си поръчваш до офис на куриер с наложен платеж и готово. Каквото и да си си купил пратката я описват като "козметични продукти".

12.   Аз съм на 15 и на връщане от училище по пътя има секс шоп. С приятели влизаме и се забавляваме като цяло. Гледаме какви неща има и постоянно ни гонят. А презервативи може да вземеш и от аптеката, и от доста магазини. Ако те е срам както казваш може да ги вземеш от денонощна аптека през вечерта.

14.   Просто отиди с някой приятел, който не го е срам.