Споделена история от Секс и интимност

Харесвате ли по-закръглени?
Здравейте.
Идва лято вече, всички тренират и са на диета, за да изкарат тяло за плажа. Въпросът ми е към момчетата - Харесвате ли по-дебелички мацки, с малко по-закръгленки дупенца? Моля за отговори, защото съм се депресирала много, карат ме да ходя на плаж, а мен някак си ме е срам, че не съм от кльощавите...
И ако се чудите защо темата ми е в раздел "секс и интимност", защото въпросът ми не е свързан конкретно с лятото и плажа, а като цяло - харесвате ли такива мацки, бихте ли тръгнали с тях, секс, взаимоотношения.... Ако може по-изчерпателни отговори, ще съм благодарна.

Поздрави,

Коментари

51-75 от 75

58.   Най-много погледи съм събирала, когато тренирах и имах убийствено стегнато и изчистено тяло. Дори мъжкото внимание почна да ми става неприятно - толкова много беше.... където и да отидеш, все някой ти се слага, ежедневно! Когато съм била по-пълна, както е и в момента, пак не липсват ухажори, но определено не в такава степен. Важно е да се харесваш и да се стремиш да изглеждаш добре според собствения си стандарт, така винаги ще бъдеш желана от околните.

59.   Аз харесвам само "рубенсови" жени с пищни форми. Слабите жени са ми безинтересни.

63.   Въпрос на гледна точка е,като цяло харесвам пухкави мацки но да не са дебели,важно е излъчването на мацката,мисля си че слабите мацки имат прекалено вирнат нос,мислят си че като са слаби да кажем 45-50кг.са богини,а по пухкавите се стараят да компенсират това и дават повече от себе си.
Отделно чисто визуално за мен на някое пухкаво маце и стои много по добре да речем клинче,като се опъне и е като втора кожа,забелязват се прелестите и а това е важно за мен.В момента жена ми е някъде 75-78кг и ме възбужда страшно много когато е обула клин,сутрин като стане и се разхожда из къщата само по прашки , аз и ги купувам в повечето случай и взимам Л размер,така са и влезнали в сливата че на момента я пожелавам

64.   Много ми е весело от коментарите тук, тъй като масово като се пуснеш по улиците, мъжете са грозни като г*з, неподдържани, мръсни по всеки възможен начин, смърдят. Като се заговориш с тях положението не е по-добре. Вълнува ги да пият бира с приятели пред блока, да се разбият в петък вечер и това е. Мама ги дундурка до 45 години, ръцете в г*за, не могат даже да си намажат филия сами… Иначе коментират жените как били в лице и тяло все едно, че те са еталон във всяко едно отношение. Такива “идеални” ще имате късмет, ако някоя жена (без значение дебела или не) изобщо ви погледне, какво остава нещо по-сериозно. Гнусни и отблъскващи сте по всички възможни начини. Ако сте почувствали нуждата да се опитвате да ме опровергавате, работете върху себе си, нито мен, нито която и да е нормална жена я вълнуват жалките ви излияния. Неслучайно има демографска криза и българките масово търсим чужденци и сме ви зачеркнали. Познавам и много свестни български мъже, но са по-скоро изключение и са също толкова отвратени от вас.

66.   Като много мъже попаднах в капана на брака. Тоест жената от стройна хубавица стана като слоница за отрицателно време. Ами въпреки коренната промяна си я желаех и харесвах не по малко. После сама реши, че е прекрачила здравословните граници и си върна старата форма. Преминаването през тези метаморфоза допълнително и вдъхна доверие, че е избрала правилния човек и от там секса стана още по-добър.

67.   Хората харесват всевъзможни гнусотии, това не трябва да е ккритерии. Аако искаш да са масово одобрена трябва да сси нещо като поп-фолк певиците ни, което за мен лично е ужасна визия. Храни се здравословно, грижи се за себе си, пък 10 кгг повече или по-малко не са решаващи. Голямото дупе е твоята структура, колкото и да сваляш то ще е там. Приеми, че е ефект, не дефект. Много хора харесват точно това, а другите ако искат. Не може да се харесаш на всички и не трябва! Аз съм жена, нямам голямо дупе, но харесвам! Дори ми действат възбужждащо.

68.   Голямо дупе е хубаво, ако има талия над себе си, т.е. има извивки и има някаква пропорция, съразмерност. Дори и по-закръглено дупе си е чаровно, зависи от вкусовете на хората.

69.   Да обичаш "бело и дебело" е ориенталско. Да поддържаш "тапициран скелет" също е сбъркано и далече от естественото. Баланс, двигателна активност, хранителна култура, по- малко мазила и химии. Няма значение колко сте харесвана, ако вие сте честна със себе си и се харесвате- всичко е ОК, но и половин кусур да си намерите- означава повече старание, не е достатъчно.

70.   Не харесвам дебели жени (въпреки че съм спал с такава) поради няколко много прости причини :

1. Аз не съм дебел и никога не съм бил. Мисля, че е правилно да харесвам такива от моята черга

2. Дебелите са комплексирани на много нива. Това няма да го коментирам . Често са и злобни

3. Дебелите са лепки. Онази с която спах още на следващия ден ми спука телефона от звънене. Без никаква видима причина.

4. И най вече. Дебелите са мързеливи. Точка. Тлъстините издават нездравословен и застоял живот.

Опитай се да промениш ВСИЧКИТЕ от гореизброените и ще имаш успех , лятото , на морето.. До тогава ще те харесват подобните на теб..В което няма нищо лошо, стига да си щастлива.

71.   През годините съм забелязвал, че кажи-речи половината жени, мислещи се за дебели, са си съвсем нормално телосложение и драмата е единствено в тяхната глава. Те сами си втълпяват колко са "дебели" и от постоянно вглъбяване за отслабване стигат до вредни за здравето им мерки, само и само да свалят всеки възможен грам.

От друга страна, половината жени, които се определят като "пухкавки" и "закръгленки", са всъщност чудовищно угоени и разплути целулитени женища с 30-70 кг наднормено тегло - 160 см на 90-120 кг и подобни. Хранят се изключително нездравословно, почти не се движат, лениви са, не спортуват. Лошото е, че всичко това накрая се отразява на здравословното им състояние, но те самите нямат волята да променят нещата и сами се забатачват още повече. Все повече съвременни момичета и млади жени следват този застоял начин на живот, макар че в миналото това бе явление най-вече сред бабите по селата. Едно момиче на 17-18 години, любуващо се на поничките и пиците, позволило си още на крехка възраст да надскочи 80 кг при среден ръст, едва ли има изгледи да стане вталена жена със здравословни навици след години. За тези жени всяка друга, която е с нормално телосложение, е едва ли не "скелет".

И двата гореописани типа жени стигат до крайности в преценката относно състоянието на фигурата си, което я прави и силно погрешна, защото не се основава на изградените норми за средностатистическо телосложение. Затова и често жени 160 см/55 кг се мислят за "дебели", а други, които са 160 см/90 кг, се мислят за "пухкавки" и "с малко килограмчета отгоре".

- Кифлоприземител

73.   Ами маце важно е все пак колко си закръглена, харесвам пухкави и приятно закръглените мацки ама да не са свинки все пак

75.   Харесвам пухкавелки не много високи някъде 165-170 / и да са 60-80кг. обожавам такива жени

76.   Харесвам сочни закръглени пухкави дебеланки сладуранки. Примерно 165 - 175 см / 80-90 кг., офоремени добре, "фигуристые" или както казва народът "Жената трябва да е като наредена маса, от всичко да има по нея". Всъщност това са нормалните естествени жени сайз. Само коплексиран глупак-снобар и български тъпак може да харесва ходещи скелети с две пъпки на ребрата.

77.   Минали са няколко години но темата е актуална и сега, като мъж ще кажа че винаги съм си падал по пълнички мацки, такава е и жена ми, наскоро се прибрах от чужбина работих близо 6 месеца, всеки ден се чувах и виждах с нея, последния месец се оплакваше че е качила няколко кг но ще се опита да ги свали, казвах и че не и личат но когато я видях в действителност наистина си личеше че не са само няколко а в нейния случай цели 13кг. Като се има в предвид че винаги си е била пухкава някъде около 80-те сега вече беше 13 тъй като си дойдох в началото на лятото не си беше купувала нови летни дрехи и пробваше какво и става от предното лято, бяхме заедно и пробваше ени шорти от миналото лято, едва и станаха но се вмести в тях, бяха се впили като клинче по нея, веднага ме възбуди самата гледка така че има мъже които харесват по дебелички мацки

78.   И още как. Леко пълна лелка със закръглено голямо сочно дупе и средни паласки по корема и лека и сочна двойна брадичка с леко пълно и леко отпуснато лице и широка влажна хралупа е идеалът ми за жена. Страшно искам да забременя някоя такава и в 8-мия месец когато не може да прави аборт да я заведа при нашите за да приемат връзката ни, но все млади жени ми налитат защото съм богат и привлекателен, а те не ме привличат, а и са прости, не изпитвам нищо към тях и съм страшно неудволетворен и нещастен, все съм без партньор заради тези ми влечения само към закръглени лелки. А такива лелки са все заети, а не искам да я деля с друг мъж. Имал съм връзка с омъжена закръглена лелка но явно има карма и ми се случиха кофти неща след това.

79.   На плажа ходят и дебели споко (живея във Варна)... никой не се интересува как изглеждаш, жените свободно се пекат по цици на плажа и децата тичат голи.
Плажа не е само за слаби хора, има и закръглени, някои са направо дебели.

80.   Е ще споделя нещо което ми направи впечатление. С жена ми посещаваме нуди плаж от около 10 г. Хората там сме почти едни и същи и се познаваме вече. Идваше една двойка, мъжът добре изглеждащ с една красива мацка.. Тя все стоеше на шезлонг и четеше книга.. Но другото лято този мъж беше с една дебеланка с която постоянно бяха прегърнати, целуваха се и в морето винаги заедно.. Когато нямаше никой около тях той я прегръщаше или се завиваха с хавлия и какво правеха отдолу само се досещахме, но след малко отиваха в морето да се измият.. На следващата година той беше с друга закръглена дама.. После с друга и пак дебеланка.. Един ден отидох сам на плаж и той беше сам.. Заприказвахме се. Оказа се че се е развел с хубавата мацка. Била "сухарка". С претенции за всичко. И тогава попаднал на противоположна на жена му дама. Дебела, но с нея всичко било наред. Нищо не му отказвала. Гледала го като писано яйце. "Ако нямам бира отива и купува, досега не сме си тръгнали от плажа без да ме е свършила. Като и кажа" искам" и се намества до мен или се скриваме в палатката и получавам свирка... А с жена ми беше немислимо.. Няма начин дебеланка да ми откаже нещо. Досега не се е случвало".. Засмях се. Май беше прав донякъде... И аз ще си потърся една закръглена за плажа. Имам нужда.

81.   Не харесвам.

82.   Не, не харесвам дебели, разплути, блатски свине, повръща ми се от тях. Обичам фини, нежни, слаби, стройни, високи, руси и синеоки млади шведски мацета на 16-20, по възможност да са девствени, умирам за такива пиченца.

83.   Не харесвам пухкави жени. И моите приятели не харесват. И повечето мъже не харесват пухкави жени, които за да не ги обидим не им казваме дебели. Друг е въпросът, че не винаги можем да се уредим със слаби. И когато някой загорял се уреди с някоя дебелана, започва да се самозлъгва, че харесва по-закръглени. Защото иначе трябва сам на себе си да признае, че е лузър и само някакви дебели може да шиба. Имам приятел с много дбелела жена и той винаги ни надува главите, как харесвал жени с големи задници и големи цици и закръглени. Веднъж седях с една моя позната с перфектно тяло с малки циц и слаба. Та този приятел седна при нас, дамата беше много приказлива и се разговориха. На моя прител му падна ченето. След това започна да ме разпитва за стауса на девойката. Е нали харесваше такива с големи цици и големи задници и закръглени. Тази е почти без цици, с малък задник и слаба.
Все едно аз да питам жените, харесвате ли мъже с малки членове. Ами не харесвате, но понякога просто не сте в състояние да си намерите такива с големи. Така и с дебелите жени.

84.   Номер 83, има. много слаби жени с достатъчно голям бюст, с който да напълнят мъжките шепи, ей такива харесвам. С телосложение тип пясъчен часовник, тънка талия, женствен ханш, красиви гърди. Обези плоските не са ми по вкуса.

85.   Ако е сладка в лице и добродушна, може и да е закръглена.

86.   Не. Харесвам високи, слаби (направо кльощави) жени, с малки цици и хлапашко излъчване. Шест месеца живях с такава, беше жената с най-красивите дълги крака, която съм имал. Това е.

87.   Мъже всякакви с всякакви вкусове. Лично аз не харесвам такива жени. Харесвам млади и красиви жени с хубави тела и дълги крака.

88.   Има мъже които харесват пухкави жени, други харесват слаби, същото е и при жените, аз самия съм слаб - 180см на 65кг. харесвам пухкави мацки, имах едно гадже което ме свали тя, беше 170см/80кг. още преди нея а и след нея просто си падах по такъв тим мацки, имал съм и 1 гадже което беше слаба към 50-55кг. но не ме възбуждаше както другите, хванах я главно защото според стереотипите е готина, но така и не стана моя тип жена, колкото до секса немога даже и да ги сравня, почти всичките ми гаджета които са били пухкави или както казват някой дебелани се чукаха страхотно, тая въпросната мадама която беше 50кг беше дърво в секса. Мисля си че има мъже които тайно си харесват пухкавелки но ги е срам да си признаят че е така, срам ги е когато се движат заедно по улиците например.... какво биха казали хората и т. н. срам ги е например че ще кажат вижте го тоя слаб е а е с тая дебелана но това е по нашите географски ширини за съжаление

51-75 от 75