Споделена история от Секс и интимност

Тя не иска орален секс
Винаги като се опитам да и предожа малко ласки с език там долу тя ми казва да спра. Мислех, че няма жена която да не обича да и правят орален секс. Заедно сме от доста време, няма от какво да се притеснява но като я питам защо не иска тя не ми казва. Тя ми прави доста рядко на мене... само като си поискам. Не, че изпитвам голямо желание да и правя, но понякога се налага. :). Нормално ли е това?

Коментари

1.   И аз не искам да ме лижат отдолу. предпочитам аз да му *** вместо той да ме лиже. Нусно ми е, а и колкото и добре да се е измила една жена тя пак има специфичен ''аромат'' отдолу. На мен не ми е приятно не ми доставя удовоствие а и се притеснявам какво би си помислил приятелят ми, ако осети някаква миризма. За това не виждам смисъл да искам да хо прави след, като не ми харесва а и той не е от най-желаещите да го прави. Била съм с достатъчно мъже и които са пожелали да го направят се чудят защо не давам. Но няма смисъл да обяснявам на всеки, че не ми харесва

2.   Тя явно се притеснява да не би да има някакви неприятни миризми там долу. :)
Явно доста жени не допускат да им правят орална любов поради тази причина, защото се притесняват от това.
Някои пък може да ги е гнус...
Кой знае? Но при всички случаи това е някаква задръжка просто...
С повече такт, внимание и откровен разговор, може да решите проблема и да разбереш какво точно я притеснява.

3.   като жена без „миризми„ отдолу мога да успокоя автора - няма „ненормално„ в секса!
Аз лично обичам самата да дарявам често с орални ласки... при всеки полов акт като се замисля, но не обичам да ги получавам. Просто ми е странно главата на партнъорът ми да е там, което го принизява някак си, все не може да „олучи„ точното място, а с ръце е много добър. Не ми харесва и толкоз. Просто с ръце и с други части на тялото си е по-ефицентен, защо да се насилваме?
Ако ти изпитваш някаква нужда да го правиш, кажи й, ако искаш да го правиш за нейно удоволствие или само защото така трябвало, просто проблемът ти е решен - тя не иска и това явно не й е удоволствие и второ, защо да правим каквото трябвало в леглото.
Преди 50 години не се е знаело, че има такова животно като женски оргазъм, днес под влиянието на порно индрустрията вече правим секс-маратони. Спокойно, говорете с партнъорките си какво искате и те да кажат какво искат - толкова ли е сложно това?
Ако почнете и една темичка за женския оргазъм и как приятелката ви не идвала по 10 пъти на полов контакт, понякога (за Бога! ! ! ) изобщо не идвала, направо ще ме изпълните! Милите момчета, големи сте ми страдалци - ту ви са били малки оръжията, ту бързи, ту... абе какво ли не. От толкова порно не знаете какво е един нормален човечки полов контакт - най-простото нещо в живота, иначе нямаше да ни има, нали?

4.   Аз също предпочитам да не ми правят и не защото не ми харесва. Нито пък поради страх от миризми - какъвто и да е аромата там долу, той е предназначен да възбужда мъжете, с него по принцип в природата женските дават сигнал и мъжете припкат привлечени като с магнит, така че изобщо не ме притеснява подобно нещо, напротив, бих могла да го използвам и като парфюм, ако съм много зажадняла за секс. ;)))

По принцип не давам да ме целуват отдолу по една единствена причина - ще се чувствам длъжна да върна жеста, а точно това не би ми се искало. Истината е, че не обичам да правя с***ки. Ако и твоета приятелка не я влече, най-вероятно по същата причина се лишава и от лизането. Така в крайна сметка е и съпричастна. Не е редно да се иска от нея да прави нещо, което не й допада в сексуалната игра, но и на свой ред не желае да получава този вид удоволствие, за да е справедливо.

5.   За мен няма нищо лошо в оралния секс, нито при мъжете, нито при жените. Това е нещо напълно нормално. Разбира се секса не е само" вкарай - изкарай" , трябва да има и малко любовна игра. Иначе не е интересно. А отностно миризмите отдолу, няма такова нещо, ако разбира се спазвате добра лична хигиена. Ако не проблема си е ваш ;)

6.   Незнаете какво изпущате. Няма по голямо удоволствие от това да направиш и да получиш орална любов. Та?ната е да се изкьпете заедно вьв ваната, или под душа. Т. е хигиена е много важна преди какьвто и секс да си изберете, а и без секс човек си прави личната хигиена. Между другото за миризмата там долу при жените е вярно, че има жени с по силен ''аромат''. Но както казах всичко е до личната НИ хигиена. Нима на мьжете не им миришат? Миришат и още как!!! Като несе кьпе човек без значение от ко? пол е било мьж или жена направо ще завони. Кьпете се, подмива?те се, както искате го наречете но го правете всеки ден. Нима като правите обикновен секс не миришете? Не се ли миете преди и след акта? Оралната любов е сладка. По принцип секса е много сладко нещо. Ми?те се мили дами, ми?те се!!! Хара

7.   Ами към автора- има вероятност тя да не иска точно ти да го правиш, в смисъл такъв, че и на мен се е случвало да попадна на човек, който имаше голямо желание, но му липсваха умения (въпреки че по негова преценка-бил върхът в това-ами беше доооста далече от истината). Не искам да се засягаш, просто погледни нещата и от друг ъгъл, ако искаш де.

8.   Това с миризмите са пълни глупости и то изцяло в женските глави! Мъжете, в това число и аз, обичаме да доставяме удоволствие на дамите, особено ако са красиви и разкрепостени. Кой нормален мъж не би искал да зарови глава между бедрата на секси мацка с яко тяло? ! За някои от нас дори не е проблем, да го направим спонтанно някъде, даже ако девойката не си е взела душ непосредствено преди това. Важното е, както казва един приятел, да "се омажеш по брадата"!
С други думи, Котето трябва да се лиже! Не лишавайте мъжете си от това удоволствие! :)

9.   От автора-наскоро я навих... изглежда доста и хареса щом започна да си иска сама :)

10.   аз съм същата, агаджето ми иска да ме лиже, заедно сме от доста време не сме правили секс, но вече съм готова и искам
а до сега той ме е лизал отдолу2, 3 пъти и е усещането е страхотно.
Само дето някак ми е неприятно, че може да има и миризма, от последните ни срещи ми намеква, че иска да го целувам и там, но мен ме е срам не знам, защо.. и съм се решила слд път да му доставя това удоволствие, за пръв път ще ми е :))

11.   10, от какво те е срам? Споко, баба ти няма да е с вас...

12.   и аз съм от жените, които не си падат по оралните ласки на партнъора си. Не - нямам неприятна миризма, мия си се със сапун и не ми е навредило, нямала съм проблеми, винаги съм много добре обезкосмена...и не харесвам просто.
Не знам, дали е от партнъора ми, не съм била с друг, но просто не ми е приятно - с пръсти е много добър, но с уста нищо не чувствам....
Аз самата обичам да правя фелацио, но мразя 69, защото просто ми е неприятно - не знам как да го опиша....
Някои хора анален секс не харесват, аз това не го харесвам, нямам ли право на това, ако иначе сексът е на макс? Ако иначе правя всичко и съм хубава и разкрепостена?
Защо ТРЯБВА да правим нещо?

13.   Приятел, ако в първия момент в който си опитал да го направиш и тя е видяла, че ти е неприятно на теб(разбирай че и на нея не и е харесало) си дотук в това отношение. При мен стана същото, просто защото мириса не се понасяше най-малкото, пък и аз не харесвам. (има си жени с такъв проблем, но това е др тема) Гледай да задоволяваш жената по други начини, пък ако не можеш проблема не е в теб и сменяй жената ;)

14.   в тази връзка мога ли да попитам дали оралният секс крие опасности от инфектиране, примерно на пикочните пътища. Не говоря само за полово предавани болести. Слюнката гъмжи от различни бактерии, на които мястото им е в устата.

15.   14, а целувката дали крие опасност от инфектиране на дихателните пътища? С какво устната кухина ти изглежда по-негостоприемна за бактерии от вагината/уретрата?

17.   авторе ако не можеш шпаклова тогава какво се чудиш е не иска

19.   И аз не обичам да ми правят. Дискомфортно ми е, даже досадно. Но и аз не обичам да правя. Не харесвам оралния секс по принцип и не виждам нищо сбъркано и нередно в това. Който не иска да прави, ми нека да не прави, а който иска да му правят да си намери някой който обича да прави орален секс. ;) Хората са различни.

20.   Страх я е, че и мирише оная работа. Затова не ти дава. Сигурно е голяма комплексарка или пък я мързи да се мие.

21.   А бе хора излизам от банята и пак имам дъх от долу, ама като ни е готино, бързо забравяме за него и незнам, ама като пих фолиева киселина направо не се понасях, бях си взела мокри кърпи и се почиствах на всеки половин час. От нея как смърдях, направо не ми се мислеше моя да ме пробва.

22.   интимните гелчета помагат ли при миризма? И ако да, може ли да ми препоръчате марка :) благодаря предварително!