Споделена история от Секс и интимност

Неангажиращ секс
Здравейте!
Имам дилема. Преди няколко месеца служебно срещнах човек, който ме привличаше сексуално. Досега не е имало никакъв намек за каквото и да било между нас, обаче последните няколко седмици започнах да си давам сметка, че този мъж ме привлича силно. Днес разговора така се стече, че от намеците разбрах, че това привличане е взаимно. Обаче в последствие установих, че имаме голяма възрастова разлика, за която не предполагах преди това. Не знам семейното му положение. Така или иначе, дори да се случи нещо, то ще бъде само флирт и нищо повече. После нещата ще продължат, както преди това. Не търся връзка или сериозни взаимоотношения. Проблема е в това, че го желая силно, но ме притеснява възрастовата разлика. Освен това ако нещо се случи, след това все още ще ни се налага да се виждаме служебно поне няколко месеца. Объркано ми е. Много се колебая. Как бихте приели тази ситуация и как бихте постъпили на мое място?

Коментари

2.   Каква е разликата?

4.   Скъпа, ще го кажа така - там, където си вадиш хляба, друго не вади! Няма лошо в това, което чувстваш, но да остане до там. Не преминавай границата, дори и с поглед или флирт. В противен случай наранената ще си ти. Казвам ти нещата директно, не се обиждай, но това е истината. Още повече че не търсиш нищо сериозно. Значи не си навличай облика на леката жена на работното място. Не за друго, просто не си заслужава. Успех!

5.   Е каква е възрастовата разлика де :), пък и разбери семейното му положение

6.   Не, авторке, недей започва връзка на работа. Особено пък ако този човек е женен, а той сигурно е-казваш, че имате голяма разлика във възрастта. Всъщност в случая тя е най-малкия проблем. И знай, че няма такова нещо като неангажиращ секс, особено когато се смесят лични и служебни отношения-винаги единият се влюбва. А след всичко, което забъркате трябва някак да останете и да работите заедно...

8.   Не се забърквай с колеги или бизнес партньори, ако искаш да ти е мирна главата.

9.   Ако е женен не се занимавай, ако разликата ви 22 годишна с 32 годишен, не виждам проблем за неангажираща връзка