Споделена история от Секс и интимност

Нередовен полов живот ?!?
От 5 години имам приятелка и се разбирам с нея много добре. Проблемът обаче е, че от около 3 години сексуалният ни живот става все по-рядък и по-рядък. За този период говорих с нея 2 пъти че имам нужда от по чести полови контакти и след всеки разговор имаше период на подобрение на сексуалните ни отношения, но уви за кратко. От около година живеем заедно. Идеята беше моя с цел да сме повече време заедно и евентуално да започнем да правим любов по-често, но резултатът е точно обратния.

Причината, която тя посочва за това, че не иска да се любим по-често е, че няма нужда от толкова чести контакти (на този етап го правим веднъж, два пъти месечно). Това направо ме убива и незнам как да постъпя. Притеснява ме това, че ако отново говоря с нея по въпроса нещата може би ще се оправят за кратно, но след това най-вероятно ще стане както е в момента. Вече два пъти се получи точно така.

Относно качеството на сексуалните ни контакти - тя никога не се е оплаквала от мен, а дори напротив (почти всеки път стига до оргазъм за който съм убеден на 100% че не е симулиран)

Всяка вечер си лягам до нея с надежда, че ще има настроение за секс, но то все не идва и не идва. Вече незнам как да постъпя...

Коментари

1.   Има такива жени моята е същия тип ти просто си искаш и го правиш неиното желание само ще доиде стига на теб да ти е хубаво.Секс мили до дупка сменяваи позите и ще го разбереш аз съм на 59 г.

2.   ТИ пак кво и се обяснява6?!?! Тя ако те иска дали 6е се обяснява или 6е те фане за кура направо. Може ве4е да си и омразнал, а може и да иска да я грабне6 и да и покаже6 колко е желана. Ако продалжат така не6тата си фа6тай о6те едно моми4е и си ре6и проблема!

3.   аз съв жета та 23 години моя също си го слага без да ме пита, така ,че давай и ти , ти си си в правото.Този път няма да бъда сулидарна..... успех и после сподели...:)

4.   здрасти пич аз бях женен 15 год за една бивша плувкиня
отначало всичко беше супер даже и френската любов беше на мода много при нас ама с течение на времето почнахме и ние 1- 2 пъти месечно но не аз съм виновния аз съм на 41 а тя на 35 вярвай ми човече ако имаше начин нямаше да слизам денонощно от нея имам братовчед който държи прости тутки обаче елитни взимат по 100лв на час и там намерих спасението аз не плащам той ми прави подаръци и така постепенно охладнях към нея и се разведохме и сега прелитам от цвят на цвят но няма чувства само първишен инстинкт ебнеш - бегнеш,сереш не метеш тва е ако нямаш възможност за прости тутки ще ти дам един сайт там всички са живи за секс не може да си представиш колко загорели мадами има сайта се казава [censored]

5.   Не се притеснявай за това, аз също имам връзка от 4год. и напоследък при нас е същото. Това е нормално аз съм на 25год. и с моя приятел напоследък се карахме за това, но сега нещата се оправиха.

6.   пич мацката ти се чука с друг....зарязвай я.....няма смисъла да продължаваш агонията си....а тя никога няма да събере кураж да ти каже че те зарязва...и си трае и си се шиба с другия

7.   Отидете на екскурзия, вкарай малко романтика, сипи и една испанска муха и я изчукай на необичайно място и използвай секс играчки

8.   Определно приятелката ти спи и с друг мъж!!! 100 %

9.   Развитието на нещата...
Първо благодаря на всички за коментарите по темата :)

Хареса ми идеята че спи с друг, но съм повече от 100% убеден че не е така :) не ме мислете за глупав, просто я познавам много добре. Знам че всеки така казва и че сигурно изглеждам смешен но...

На човека с коментара за това че "няма да събере кураж да ме зареже ... " ще кажа че за съжаление не позна :)

Заряза ме.

Сега ме боли много, но се надявам скоро да се оправя.

Ето така свършва тази история :)

10.   По най-бързия начин си хвани някоя и не се връщаи назад.Така много по лесно ще я забравиш и няма да те боли.успех

11.   Бате, съжалявам, познато ми е донякъде! Лека и напред!

12.   Жените не обичат да бъдат насилвани за секс, но ако направиш нещо различно, може и тя да те изненада :)
Ще си позволя нещо, което на мен би ми харесало ...
след нощния душ искам партньора ми да ме посрешне в спалнята на лека светлина и музиката, която харесвам :)
да ме положи на леглото, да разтвори хавлията и да ме намаже с моето масло много нежно и възбуждащо иии ....
направи я на?-щастливата жена на света ...... започни от връхчетата на пръстите на краката ? ......
опита? всичко ..... на?-лесно е да се откажеш

13.   пич и жена ми е така - отначало се чукахме много, гълтане, френски сега по 1-2 пъти на месец - даже 2 пъти ако е добре затова си намерих други - а ти все още не си женен - махай се - жените не са създадени, за да живеем с тях, а да си бием чекии

14.   олелелеееее, давай да дам мъжа си на жена ти и да те взимам тебе, че и аз съм така ама обратната ситуациа. А така ми се прави секс по честичко

16.   Имам връзка с момиче от 1 година и сексуалният ни живот не върви! През тази 1 година сме го правили 7-8 пъти. Не мога да разбера защо няма желание. Когато поискам да поговорим за това се караме. Тя ми каза че иска да я оставя сама да поиска но на мен ми се струва че това няма да стане никога искам да прекарам живота си с нея, но ако това продължи още дълго... няма да имам избор! отчаян сам! ПОМОГНЕТЕ МИ!!!

17.   Зарежи я..

18.   Липсва тръпка